بخش نخست شهرک گلخانه ای ملکان آبان ماه امسال بهره برداری می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان از راه اندازی بخش نخست شهرک گلخانه ای این شهرستان تا آبان ماه سال‌جاری خبرداد و گفت: پیشرفت فیزیکی شهرک در حال حاضر ۵۰ درصد است و با بهره برداری از این شهرک برای ۱۷۵ نفر به طور مستقیم و برای بیش از ۶۰۰ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

نقش آفرینی بازیگر مراغه ای در مجموعه تلویزیونی «جشن سربرون»

مراغه- ایرنا- «هادی افتخارزاده» بازیگر و هنرمند محبوب مراغه ای، این روزها در مجموعه تلویزیونی به نام «جشن سربرون» که از تولیدات سیمافیلم است، ایفای نقش می کند.
ادامه مطلب...

آیین پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به افزایش آمار فوتی ها، مبتلایان و بستری های کووید ۱۹ و وضعیت قرمز پرخطر شهرستان، امسال پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود.
ادامه مطلب...

واحد سیار واکسیناسیون کرونا در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: واحد سیار واکسیناسیون کرونا در این شهرستان تجهیز و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

برپایی محفلی ادبی برای گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی در مراغه

مراغه- ایرنا- محفلی ادبی با حضور جمعی از شعرا و ادبای مراغه به مناسبت گرامیداشت «شهریار» و روز شعر و ادب فارسی در مراغه برپا شد و لحظه‌های ناب مملو از شعر و سخن در این کهن‌شهر به یادگار ماند.
ادامه مطلب...

انجام واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق مراغه

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه در حال انجام است.
ادامه مطلب...

ورزش و جوانان مراغه در جایگاه دوم ادارات آذربایجان‌شرقی قرار گرفت

مراغه- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این اداره بر اساس ارزیابی عملکرد سال گذشته و رتبه‌بندی ادارات شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در جایگاه دوم قرار گرفت.
ادامه مطلب...

حوادث رانندگی در آذربایجان‌شرقی چهار فوتی برجا گذاشت

تبریز - ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: بر اثر ۲ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان، چهار نفر جان خود را از دست دادند و ۶ نفر مصدوم شدند.
ادامه مطلب...

فروشنده پرنده شکاری در فضای مجازی دستگیر شد

مراغه- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هشترود گفت: در پی انتشار محتوایی در فضای مجازی مبنی بر فروش یک بهله پرنده شکاری، فرد متخلف طی یک معامله سوری دستگیر، و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
ادامه مطلب...

خودروهای سنگین با تناژ غیرمجاز آسفالت جاده‌های ملکان را تخریب می‌کند

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: خودروهای حامل شن و ماسه به خاطر حمل بار بیش از ظرفیت مجاز، آسفالت جاده‌های این شهرستان به ویژه در مسیر روستای «اروق» را تخریب می‌کند.
ادامه مطلب...