غارنوردان آذربایجان‌شرقی «هامپوئیل» مراغه را پاکسازی کردند

مراغه- ایرنا- جمعی از غارنوردان آذربایجان‌شرقی همزمان با «روز ملی غار پاک»، محوطه و داخل غار اعجاب‌انگیز «هامپوئیل» یا کبوتر مراغه را از زباله پاکسازی کردند. 
ادامه مطلب...

عملکرد آذربایجان‌شرقی در مقاوم‌سازی مسکن روستایی بالاتر از متوسط...

مراغه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه تاکنون ۴۸ درصد از خانه‌های روستایی استان مقاوم‌سازی شده، گفت: عملکرد استان در زمینه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی از متوسط کشوری چهار درصد بالاتر است.
ادامه مطلب...

مراغه در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: آخرین رنگ‌بندی شهرستان‌های کشور امروز، از طریق نرم‌افزار ماسک اعلام و از سوم مهرماه اعمال می شود، که در این نقشه وضعیت مراغه از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرد.
ادامه مطلب...

حدود ۷۰ درصد عسل مراغه صادر می‌شود

مراغه- ایرنا- مسئول تولیدات دامی جهاد کشاورزی مراغه گفت: ۷۰ درصد از عسل تولیدی این شهرستان به واسطه کیفیت مناسب به دیگر استان‌ها و کشورهای همسایه صادر می‌شود.
ادامه مطلب...

رتبه مراغه در ارزیابی عملکرد فرمانداریهای آذربایجانشرقی ۸ پله صعود...

مراغه- ایرنا- فرمانداری ویژه شهرستان مراغه در ارزیابی عملکرد 21 فرمانداری‌ آذربایجان‌شرقی، با هشت پله صعود به رتبه چهارم استان رسید.
ادامه مطلب...

۲ طرح عمرانی به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- ۲ طرح عمرانی شامل آبرسانی به روستای «بوکت» و مدرسه مشارکتی خیرساز این روستا به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۲۷۸ دستگاه نمایشگر اکسیژن و ضربان قلب قاچاق در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی ملکان به کشف ۲۷۸ دستگاه نمایشگر اکسیژن و ضربان قلب قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این دستگاه‌ها از یک خودرو عبوری در محور ملکان - بناب کشف و ضبط شد. 
ادامه مطلب...

بخش نخست شهرک گلخانه ای ملکان آبان ماه امسال بهره برداری می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان از راه اندازی بخش نخست شهرک گلخانه ای این شهرستان تا آبان ماه سال‌جاری خبرداد و گفت: پیشرفت فیزیکی شهرک در حال حاضر ۵۰ درصد است و با بهره برداری از این شهرک برای ۱۷۵ نفر به طور مستقیم و برای بیش از ۶۰۰ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

نقش آفرینی بازیگر مراغه ای در مجموعه تلویزیونی «جشن سربرون»

مراغه- ایرنا- «هادی افتخارزاده» بازیگر و هنرمند محبوب مراغه ای، این روزها در مجموعه تلویزیونی به نام «جشن سربرون» که از تولیدات سیمافیلم است، ایفای نقش می کند.
ادامه مطلب...

آیین پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به افزایش آمار فوتی ها، مبتلایان و بستری های کووید ۱۹ و وضعیت قرمز پرخطر شهرستان، امسال پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود.
ادامه مطلب...