فرماندار مراغه بر توسعه فضاهای ورزشی در قطب سپک تاکرای کشور تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر توسعه فضاهای ورزشی مناسب سپک تاکرا در این شهر، گفت: شرکت ۱۸۰ ورزشکار از ۱۷ استان کشور در مسابقات سپک تاکرای بانوان زمینه ساز معرفی و شناساندن بیشتر این شهر به عنوان قطب این رشته نوپای ورزشی در سطح کشور است.
ادامه مطلب...

پیکر مادر شهیدان آذری در مراغه تشییع شد

مراغه- ایرنا- پیکر مادر شهیدان عبداله و سعید آذری امروز در مراغه تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.
ادامه مطلب...

ضرب‌الاجل یک ماهه معاون استاندار آذربایجان‌شرقی به مجری پایاب سد...

مراغه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی به پیمانکار شبکه پایاب سد سهند در هشترود یکماه فرصت داد تا ایستگاه « PS3» این طرح را تکمیل کند.
ادامه مطلب...

میز خدمت مسئولان ملکان در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان برپا شد

مراغه- ایرنا- چهارمین میز خدمت مسئولان ملکان طی سال جاری در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان این شهرستان برپا، و مسائل و مشکلات اهالی این روستا بررسی شد.
ادامه مطلب...

نگرانی‌ها با تکمیل ۲ قطعه‌ از آزادراه مراغه-هشترود تا حدی رفع می‌شود

مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عملیات اجرایی آزادراه مراغه - هشترود با سرعت بیشتر دنبال شده و نگرانی‌های مردم منطقه در زمینه تلفات جاده‌ای با تکمیل قطعه‌های ۲ و سه این طرح تا حدودی رفع می‌شود.
ادامه مطلب...

قطعه‌های ۲ و سه آزادراه مراغه - هشترود شهریور سال آینده افتتاح می‌شود

مراغه- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) از آزادراه مراغه – هشترود به عنوان یکی از محورهای مهم ترانزیتی بین استان‌های غربی با مرکز کشور یاد کرد و گفت: بهره‌برداری از قطعه‌های ۲ و سه این آزادراه تا پایان شهریور سال آینده در اولویت قرار دارد. 
ادامه مطلب...

کشف ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر از یک خودرو در محور هشترود - مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با پشتیبانی عملیاتی ماموران انتظامی شهرستان‌های هشترود، مراغه و چاراویماق و از یک دستگاه خودرو عبوری در محور هشترود - مراغه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

دانش‌آموزان نباید به علت مشکلات اقتصادی از تحصیل بازبمانند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: خط قرمز همه ما بازماندن از تحصیل است و نباید اجازه دهیم دانش‌آموزی به علت مشکلات مالی و اقتصادی و عدم پرداخت شهریه از ثبت‌نام و ادامه تحصیل باز بماند.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: نمایندگان مردم در شوراها و خانه ملت مطالبه‌گر باشند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم در شوراها و خانه ملت باید نقش مطالبه‌گری داشته باشند و مسئولان محلی را به تحرک وادار کنند.
ادامه مطلب...

طرح لاله‌های روشن در مدارس مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه، از آغاز طرح «لاله‌های روشن» در مدارس این شهرستان با هدف شناساندن شهدا به نسل جدید خبر داد.
ادامه مطلب...