انجام تصویربرداری های پزشکی در مراغه تسهیل می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به زودی چهارمین دستگاه سی تی اسکن و دومین دستگاه ام آر آی در این شهرستان نصب و راه اندازی و به این ترتیب انجام آزمایش های تصویربرداری پزشکی در شهرستان تسهیل می‌شود.
ادامه مطلب...

ثبت‌نام مدارس در مراغه نباید به دغدغه برخی از والدین تبدیل شود

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه با اشاره به اینکه برخی از مردم این شهر مشکلاتی در حوزه آموزش و پرورش دارند، گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان نباید به دغدغه برخی از والدین تبدیل شود.
ادامه مطلب...

اشتغال‌زایی ۵۵ نفری یک واحد تولید نان صنعتی در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه گفت: با توسعه یک واحد تولید نان صنعتی در این شهرستان زمینه اشتغال برای بیش از ۵۵ نفر فراهم می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد ۲ رشته جدید در دانشکده علوم پزشکی مراغه 

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: ۲ رشته «بهداشت محیط» و «مدیریت خدمات بهداشت و درمان» به مجموع رشته‌های مقطع کارشناسی این دانشکده اضافه شد.
ادامه مطلب...

کشف یک خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف یک دستگاه خودرو سواری و چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی، گفت: شناسایی سارقان و کشف این اموال مسروقه پس از کسب گزارش‌های مردمی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۲ آغاز شد.
ادامه مطلب...

کشف ۱۴ دستگاه ماینر غیرمجاز در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه به کشف ۱۴ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این تعداد ماینر از چهار نقطه مختلف سطح شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

۴ عامل توزیع و مصرف موادمخدر در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: چهار کیلو و ۶۶۰ گرم تریاک کشف شد و چهار متهم در این رابطه به جرم توزیع و مصرف مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

اهدای عضو جوان مراغه ای به ۲ بیمار زندگی بخشید

مراغه- ایرنا- رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در این شهرستان، نجات بخش زندگی ۲ بیمار شد.
ادامه مطلب...

معاون فرمانداری مراغه شهردار این کهن‌شهر می‌شود؟

مراغه- ایرنا- «محمد مقتومی» معاون عمرانی فرمانداری مراغه طی آخرین جلسه شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار این کهن‌شهر انتخاب شد؛ موضوعی که هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و به خاطر اعتراض دو نفر از اعضای شورا و امضا نکردن صورتجلسه، بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است.
ادامه مطلب...

کتاب مصور هفت دهه آثار هنری «استادعباسی» منتشر شد

مراغه- ایرنا- وقتی نشان درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استاد «حیدر عباسی» اهدا شد، بسیاری از مردم تنها به شخصیت ادبی ایشان توجه کردند اما این شاعر متخلص به «باریشماز» به گفته «ایلقار» شخصیتی جامع‌الاطراف دارد و اکنون کتابی موسوم به «گورمه‌لیلر» از هفت دهه آثار هنری‌اش زیر چاپ رفته است.
ادامه مطلب...