۹۳۱ ثوب انواع لباس قاچاق در عجب‌شیر کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی عجب‌شیر به کشف ۹۳۱ ثوب انواع لباس خارجی قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: کارشناسان ارزش این میزان قاچاق را ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
ادامه مطلب...

ورزشکار عجب‌شیری امروز در پارالمپیک توکیو به مصاف حریفانش می‌رود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان عجب‌شیر گفت: «الناز دارابیان» از ملی‌پوشان اهل این شهرستان ساعت ۱۴:۴۰ امروز، دوشنبه در رشته پرتاب دیسک مسابقات پارالمپیک توکیو به مصاف حریفانش می‌رود.
ادامه مطلب...

ارتقای شرکت‌های فناور مرکز رشد مراغه به دانش‌بنیان پیگیری می‌شود 

مراغه- ایرنا- رئیس مرکز رشد واحدهای فناور مراغه به توسعه کمی شرکت‌های مستقر در این مرکز طی ۲ سال اخیر اشاره کرد و گفت: تولید محصول و ارتقای این شرکت‌ها به سطح دانش‌بنیان پیگیری می‌شود. 
ادامه مطلب...

۱۴ طرح کشاورزی به مناسبت هفته دولت در مراغه بهره برداری و کلنگ زنی شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت، ۱۴ طرح کشاورزی و تولیدی در زمینه فرآوری محصولات باغی در مراغه به بهره برداری رسید و کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله دارویی و الکترونیکی قاچاق در مراغه

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف محموله دارو و لوازم الکترونیکی قاچاق به ارزش حدود سه میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تزریق روزانه ۳۳۰ مورد «رمدسیویر» و ۲۵۰۰ دوز واکسن کرونا در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: هم‌اکنون به طور متوسط روزانه ۳۳۰ مورد تزریق داروی «رمدسیویر» و حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دوز واکسن کرونا در این شهرستان ثبت می‌شود.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه تا پایان شهریورماه معرفی می‌شود

مراغه- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه گفت: جلسات انتخاب شهردار و بررسی برنامه‌های آنان در شورای اسلامی شهر همچنان ادامه دارد و شهردار از بین گزینه‌های نهایی تا پایان شهریورماه معرفی شود.
ادامه مطلب...

۲۵ سال بالندگی رادیوشهر مراغه در عرصه ارتباطات توسعه

مراغه- ایرنا- خیلی‌ها طی ۲۵ سالی که از عمر این رسانه در مراغه می‌گذرد، برای توسعه‌اش آستین بالا زده‌اند و امروزه شاید اسم و رسم چندانی هم از آنان به جا نمانده باشد اما بی‌شک نقش‌شان در بالندگی یکی از پیشروترین رادیوشهرهای کشور، بخشی از تاریخ شفاهی این کهن‌شهر به شمار می‌رود.
ادامه مطلب...

امسال ۳۵۰ هزار تن میوه از باغات مراغه برداشت می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: براساس پیش‌بینی‌های کارشناسی، امسال حدود ۳۵۰ هزار تن میوه از باغات شهرستان برداشت و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود.
ادامه مطلب...

برداشت آلوچه از ۱۵۰۰ هکتار باغات مراغه

تبریز - ایرنا - سطح زیر کشت آلو و آلوچه در مراغه ۱۵۰۰هکتار و متوسط عملکرد در هر هکتار، ۱۲ تُن است. تولید محصولات باغی در مراغه امسال با توجه به شرایط خشکسالی، نسبت به سال گذشته اندکی با کاهش مواجه شده است که دربارۀ آلوچه شاهد افت عملکردِ ۱۴ تا ۱۵ تُنیِ سال های گذشته به ۱۲ تُن در سالجاری هستیم.
ادامه مطلب...