برقراری مجدد پرواز فرودگاه سهند پس از ۲ ماه تعطیلی

مراغه - ایرنا - رییس فرودگاه سهند گفت: پروازهای فرودگاه سهند به مقصد تهران پس از ۲ ماه تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا آغاز شد.
ادامه مطلب...

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۴۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد

مراغه - ایرنا - رییس هیات مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: در مجموع ۶۰ هزار طرح از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با سرمایه گذاری ۷۸ هزار میلیارد تومان در کشور انجام و ۴۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
ادامه مطلب...

مطالعه و اجرای طرح هادی در ۱۷ روستای مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه با اشاره به اجرای طرح های عمران روستایی از سوی این بنیاد گفت: سال گذشته، طرح هادی در ۱۷ روستای این شهرستان مطالعه یا اجرا شده است.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق با ۱۰ فقره سرقت در مراغه 

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و منازل با ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  
ادامه مطلب...

کانال‌های آبیاری کشاورزی در عجب‌شیر بهسازی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب‌شیر گفت: در راستای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی، کانال‌های آب بهسازی می‌شود.
ادامه مطلب...

۱۰۰۰ تن شکر یارانه‌ای بین زنبورداران مراغه‌ای توزیع شد

مراغه- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: شکر یارانه‌ای با هدف تنظیم بازار و حمایت از صنعت زنبورداری بین ۵۰۰ نفر عضو تعاونی زنبورداران شهرستان در حال توزیع است.
ادامه مطلب...

شهردار قره آغاج بر اثر سانحه برق گرفتگی درگذشت

مراغه - ایرنا - علی لازمی شهردار شهر قره آغاج شهرستان چاراویماق ظهر امروز بر اثر سانحه برق گرفتگی دار فانی را وداع گفت.
ادامه مطلب...

طبیعت بکر و زیبای روستای یای شهری مراغه

مراغه - ایرنا - روستای یای شهری واقع در بخش مرکزی شهرستان مراغه یکی از روستاهایی است که در دل رشته کوه سهند قرار گرفته و دارای طبیعتی زیبا و بکر است. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

بنیاد برکت در مراغه کارخانه تولید کفش دایر می‌کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از ایجاد و راه‌اندازی کارخانه تولید کفش با حمایت بنیاد برکت در قالب اشتغالزایی گروهی در این شهرستان خبر داد و گفت: با ایجاد این کارخانه برای یکصد نفر اشتغالزایی خواهد شد.
ادامه مطلب...

آسفالت‌ریزی معابر سه روستای بخش مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از آسفالت‌ریزی معابر سه روستای این بخش خبر داد و گفت: در این طرح معابر روستاهای آغکند، آشان و سعیدآباد آسفالت‌ریزی می‌شود.
ادامه مطلب...