بهره‌مندی ۱۹۸ دانش‌آموز و دانشجوی مراغه از بورسیه تحصیلی بنیاد کودک

مراغه- ایرنا- رئیس دفتر نمایندگی بنیاد کودک در مراغه گفت: این بنیاد ۱۹۸ دانش‌آموز و دانشجوی بااستعداد و کم‌برخوردار این شهرستان را بورسیه کرده است.
ادامه مطلب...

جذب بیشترین تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی در ملکان

مراغه- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ملکان گفت: این شهرستان طی سال جاری بیشترین میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی را جذب کرده و مجموع این تسهیلات بانکی تاکنون به ۱۵۰ میلیارد ریال رسیده است.
ادامه مطلب...

دست واسطه‌ها از خرید و فروش سیب صنعتی مراغه کوتاه‌تر می‌شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی به دیدار روز جاری خود با وزیر جهاد کشاورزی و مدیر سازمان تعاون روستایی کشور اشاره کرد و گفت: بر اساس توافق‌های این دیدار، تعاون روستایی در اسرع وقت محصول سیب صنعتی باغداران مراغه را خریداری می‌کند.
ادامه مطلب...

تصادف در محور هشترود-مراغه ۲ فوتی و ۴ مصدوم برجا گذاشت

مراغه- ایرنا- مسئول اورژانس هشترود گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه تندر ۹۰ با یک دستگاه پژو در حوالی روستای «آلاقیه» از محدوده نظرکهریزی این شهرستان ۲ نفر جان باختند و چهار نفر دیگر زخمی شدند.
ادامه مطلب...

برادران نجفی داغدار شدند

مراغه- ایرنا- «یوسف نجفی» معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش و نماینده اسبق مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی و «صادق نجفی» معاون اسبق وزارت صنعت، معدن و تجارت و شهردار اسبق تبریز در پی درگذشت ناگهانی برادرشان داغدار شدند.
ادامه مطلب...

توزیع ۲۸۱ عدد کیف و لوازم تحریر بین دانش‌آموزان محروم لیلان

مراغه- ایرنا- امام جمعه لیلان از توابع شهرستان ملکان گفت: ۲۸۱ عدد کیف و لوازم تحریر از محل درآمد یک موقوفه‌ در روستای «گدگلو» بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت این شهر توزیع شد. 
ادامه مطلب...

رشد ۱۸ درصدی ازدواج در ملکان 

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال ملکان گفت: طی نیمه نخست امسال ۷۷۳ مورد ازدواج در سطح این شهرستان ثبت شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.
ادامه مطلب...

دختران هنجارشکن دستگیرشده در مراغه حالت عادی نداشتند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با مضمون برخورد پلیس با سه دختر در این شهرستان، گفت: این دختران دستگیرشده حالت عادی نداشتند و به دلیل رفتار هنجارشکنانه دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی باید حمایت شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی همچون ساخت کتابخانه باید مورد حمایت تمامی دستگاه‌ها قرار گیرد.
ادامه مطلب...

ظرفیت‌های گردشگری کلیبر و مراغه در نمایشگاه وان معرفی می‌شود

تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به گسترش روابط دوستانه و همکاری‌های مشترک ۲ استان آذربایجان‌شرقی و وان ترکیه، گفت: ظرفیت‌های گردشگری کلیبر و مراغه در نمایشگاه بین‌المللی وان معرفی می‌شود.
ادامه مطلب...