فرماندار: همه ادارات مراغه به جز خدمات‌رسان‌ها از دوشنبه تعطیل است 

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کل کشور و شهرستان بسیار وخیم است و همه ادارات و بانک‌های شهرستان به جز ادارات خدمات‌رسان‌ از ۲۵ تا ۳۰ مردادماه تعطیل می‌شود.
ادامه مطلب...

دانشگاه مراغه در چهار رشته جدید دانشجو پذیرش می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه مراغه گفت: شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مجموع برای سال تحصیلی پیش‌رو با ایجاد چهار رشته تحصیلی جدید در این دانشگاه موافقت کرده است. 
ادامه مطلب...

فرماندار: ۴۰درصد جمعیت بالای ۱۸سال مراغه تا پایان هفته واکسینه می‌شوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با بیان اینکه تا ۲۱ مردادماه جاری ۲۵ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال شهرستان علیه کرونا واکسینه شدند، گفت: این رقم تا پایان هفته جاری به ۴۰ درصد می‌رسد.
ادامه مطلب...

درخشش ۲ دانشجوی دانشگاه مراغه در تیتر ۱۲

مراغه- ایرنا- مدیر فرهنگی دانشگاه مراغه گفت: دو نفر از دانشجویان این دانشگاه در بزرگترین رویداد مطبوعاتی رسانه و نشریه‌های دانشجویی کشور موسوم به «تیتر ۱۲» خوش درخشیدند و ۲ رتبه برتر این جشنواره را کسب کردند. 
ادامه مطلب...

اهدای عضو  نجات‌بخش زندگی ۲ بیمار در مراغه شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در این شهرستان، نجات بخش زندگی ۲ بیمار  شد.
ادامه مطلب...

ارتش ۲ هزار تخت ویژه بیماران کرونایی در شمال غرب کشور مهیا کرد

ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش ۲ هزار تخت بیمارستانی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی در استان های این منطقه مهیا کرده است.
ادامه مطلب...

تزریق واکسن کرونا به ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به منظور ارج نهادن به تلاش‌های خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار، ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه این شهرستان واکسن کرونا دریافت کردند.
ادامه مطلب...

چهار عنوان کتاب از نویسندگان مراغه‌‎ای منتشر شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: چهار عنوان کتاب شامل «سوشیانس» ، «از محسن تا احسان»، «مجموعه اشعار خامل مراغه‌ای» و «کعبه عرفان» از سوی نویسندگان این شهرستان به زیور طبع آراسته شد.
ادامه مطلب...

دبیرخانه اجرایی همایش دیرینه‌شناسی  و تنوع زیستی ایران آغاز به کار...

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: دبیرخانه اجرایی همایش بین‌المللی دیرینه‌شناسی و تنوع زیستی ایران در این شهرستان آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا زنگ خطری در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرعامل موسسه گلشن زهرا(س) مراغه گفت: افزایش تعداد فوتی‌های قطعی کووید ۱۹ و مشکوک به کرونای شهرستان در حالی که با تجمع‌های بزرگ و عادی‌انگاری اهالی و عزاداران این شهرستان مواجه هستیم، زنگ خطری برای همه ساکنان طی هفته‌های پیش‌رو است.
ادامه مطلب...