کشف ۱۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه به کشف ۱۰ دستگاه ماینر غیرمجاز اشاره کرد و گفت: ارزش این دستگاه‌های قاچاق ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شد.   
ادامه مطلب...

رژه خودروهای آتش‌نشانی در خیابان‌های مراغه 

مراغه- ایرنا- رژه خودروهای آتش‌نشانی و امداد و نجات به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه و روز آتش‌نشان در خیابان‌های کهن‌شهر مراغه برگزار شد تا بار دیگر یادآوری شود که این تلاشگران بی‌ادعا همچنان در آمادگی کامل به سر می‌برند. 
ادامه مطلب...

۳ زندانی به همت خیّر مراغه‌ای آزاد شدند

مراغه- ایرنا- رئیس زندان مراغه گفت: سه زندانی جرائم غیرعمد دارای محکومیت مالی به همت خیّر مراغه‌ای به آغوش خانواده بازگشتند.
ادامه مطلب...

فرصتی برای جبران شرمندگی‌هایمان در قبال شهدا

مراغه- ایرنا- هفته مزین به نام و یاد شهدا فرصتی برای قدردانی از خانواده‌های این بندگان صالح خدا به شمار می‌رود تا غنای فرهنگی و فهم جامعه به نمایش گذاشته شده و از شرمندگی‌هایمان در قبال آنان کمی کاسته شود؛ فرصتی که امروز برای تجلیل از فرزندان شاهد شهرداری مراغه نیز غنیمت شمرده شد. 
ادامه مطلب...

«صاحب تفسیر کوثر طبع او چون سلسبیل»

مراغه- ایرنا- همچنان خودش را طلبه می‌خواند اما در وصف منزلت علمی و پژوهشی‌اش همین بس که علاوه بر کسب درجه اجتهاد، دارای مدرک سطح چهار در رشته فقه و اصول از حوزه علمیه قم بوده و برخی از تالیفاتش همچون مجموعه ۱۲ جلدی «تفسیر کوثر» برگ‌های فاخری در علوم اسلامی است.
ادامه مطلب...

پنج جلد کتاب حوزه دفاع مقدس در مراغه رونمایی شد

مراغه- ایرنا- کتاب‌های «عمری که مرا داده شد بر زمین چنین گذشت»، «اسطوره های تاریخی جلد ۱ و ۲» و «یادهای نیک جلد ۱ و ۲» نوشته رزمنده هشت سال دفاع مقدس و بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان مراغه «سیدمحمدرضا موسوی نژاد» با حضور مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان رونمایی شد.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار: واکسیناسیون دانش آموزان در مراغه تسریع شود

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و احتمال شیوع پیک ششم کرونا در ماه های آتی، واکسیناسیون دانش آموزان این شهرستان با برنامه ریزی مناسب باید تسریع شود.
ادامه مطلب...

بازتاب سخنان امیدبخش وزیر علوم در دانشگاه مراغه

مراغه- ایرنا- همان اساتید دانشگاهی و اهالی کهن‌شهری که طی اردیبهشت سال جاری با انتشار خبر توقف پذیرش دانشجو در رشته‌های علوم پایه و فنی مهندسی دانشگاه مراغه دچار بیم شده بودند، در آیین شروع سال تحصیلی جدید و با بازگو شدن سخنان امیدبخش وزیر علوم در مورد این دانشگاه، شکوفه امید در دلشان جوانه زد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: اصول اعتقادی و اخلاقی نیز در مدرسه آموزش داده شود

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: آموزش احکام اسلامی، اصول اعتقادی و اخلاقی سه موضوعی است که باید در کنار سایر دروس به دانش‌آموزان آموزش داده شود.
ادامه مطلب...

غارنوردان آذربایجان‌شرقی «هامپوئیل» مراغه را پاکسازی کردند

مراغه- ایرنا- جمعی از غارنوردان آذربایجان‌شرقی همزمان با «روز ملی غار پاک»، محوطه و داخل غار اعجاب‌انگیز «هامپوئیل» یا کبوتر مراغه را از زباله پاکسازی کردند. 
ادامه مطلب...