فرمانده انتظامی: بیش از ۱۳۴ هزار قرص غیرمجاز در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی ملکان گفت: بیش از ۱۳۴ هزار قرص غیرمجاز توسط ماموران انتظامی شهرستان کشف و یک نفر به عنوان متهم دستگیر شد.
ادامه مطلب...

شورای ششم شهر مراغه خودروهای در اختیار شهرداری را ساماندهی می‌کند

مراغه- ایرنا- جلسه علنی شورای اسلامی شهر مراغه با دستور کار ساماندهی خودروهای شهرداری برگزار شد و هریک از اعضا با هدف کاهش هزینه‌ها و اصلاح آنچه که رویه‌های غلط سابق خوانده شد، نظر خود را در مورد این طرح بیان کردند. 
ادامه مطلب...

فرصت‌های پیشرفت و آبادانی ملکان

مراغه- ایرنا- ملکان با داشتن بیش از ۱۰ هزار هکتار تاکستان، به عنوان قطب تولید انگور کشور شناخته می‌شود و سکونت خود ۷۰ درصد جمعیت آن در مناطق روستاهایی، اهمیت توجه دولت به این قشر مولد را در این شهرستان مشخص می‌کند. 
ادامه مطلب...

طرح ترافیکی در محورهای گردشگری نوا و علویان اجرا می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به بروز حوادث و سوانح متعدد، طرح ترافیکی مصوب شورای ترافیک این شهرستان در محورهای گردشگری منتهی به روستاهای نوا و علویان به عنوان ضرورتی حیاتی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

رزمایش ساعت صفر در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: دومین رزمایش ساعت صفر در راستای سنجش آمادگی نیروهای امدادی، انتظامی و خدماتی شهرستان در مواقع بحران همچون انفجار گاز و آتش سوزی برگزار شد.
ادامه مطلب...

محوطه رصدخانه مراغه بهسازی می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: مقدمات طرح بهسازی محوطه رصدخانه مراغه با تدوین نقشه های نهایی و فنی با نظارت کارشناسان میراث فرهنگی این شهرستان و نیز تحویل زمین، فراهم شده است و در روزهای آتی اجرایی می‌شود.
ادامه مطلب...

دانش‌آموز مراغه‌ای مدال نقره المپیاد جغرافیا را کسب کرد

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: یکی از دانش آموزان این شهرستان موفق به کسب مدال نقره المپیاد کشوری در رشته جغرافیا شد.
ادامه مطلب...

موفقیت دانشجویان دانشگاه مراغه در المپیاد علمی دانشجویی کشور

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه مراغه گفت: ۲ دانشجوی دانشکده علوم انسانی این دانشکده موفق به کسب رتبه های برتر المپیاد علمی دانشجویی کشوری شدند.
ادامه مطلب...

دانشکده علوم پزشکی مراغه به زوج‌های نابارور تسهیلات می‌دهد

مراغه- ایرنا- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: براساس بخشنامه وزارت بهداشت، تسهیلات قرض الحسنه به زوج های نابارور توسط این دانشکده اعطا می شود.
ادامه مطلب...

داور مراغه‌ای در لیگ برتر کشتی کشور قضاوت می‌کند

مراغه- ایرنا- «فرشید میرهاشمی» از داوران درجه یک بین‌المللی کشورمان که در مراغه سکونت دارد، امروز، جمعه در دور رفت گروه «د» بیست‌ویکمین لیگ برتر کشتی کشور در سنندج قضاوت می‌کند. 
ادامه مطلب...