۱۱ طرح کشاورزی در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی ۱۱ طرح مربوط به این بخش با ۱۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده قضایی برای ۳ متهم قاچاق آرد در مراغه

مراغه- ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به کشف سه تُن و ۸۰ کیلوگرم آرد غیرمجاز در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه سه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
ادامه مطلب...

تخصیص۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی مسیرهای عشایری مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: ۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی زیرساخت ها و مسیرهای عشایری این شهرستان در سال جاری تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

گرم‌شدن تنور انتخابات در مراغه

مراغه- ایرنا- همزمان با نخستین روزهای مهلت قانونی تبلیغاتی انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فضای شهر مراغه حال و هوای انتخاباتی گرفته و گفتمان مربوط به مردم‌سالاری دینی در بین ساکنان این شهرستان رو به فزونی است.
ادامه مطلب...

نماینده مراغه رفع مشکلات زیرساختی و پروازی فرودگاه سهند را خواستار...

تبریز - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی رفع مشکلات زیرساختی و پروازی فرودگاه سهند به منظور خدمات دهی مناسب به شهروندان را خواستار شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: ۹۰ شعبه اخذ رای به عجب‌شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر گفت: برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در ۲۸ خرداد ماه جاری، ۹۰ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در سطح شهرستان در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب...

بخش اداری مرکز تحقیقات دیرینه‌شناسی کشور تکمیل می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیرکل موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی ایران به اهمیت گونه‌های فسیلی منطقه مراغه اشاره کرد و گفت: بخش اداری و مهمانسرای مرکز تحقیقات فسیل و دیرینه‌شناسی کشور که در این شهرستان در حال احداث است، از محل اعتبارات سازمان حفاظت محیط زیست تکمیل می‌شود.
ادامه مطلب...

حفاری در سایت فسیل مهره‌داران مراغه آغاز شد 

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: استخراج فسیل‌های هفت تا ۱۲ میلون ساله حیوانات مهره‌دار در روستای «قَرِه‌کند» این شهرستان از امروز آغاز شد. 
ادامه مطلب...

سه اثر جدید از نویسندگان مراغه ای منتشر شد

مراغه- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: کتاب های « زوزه گرگها»، « اسطوره های تاریخ » و « توقف ممنوع » سه اثر تالیفی جدید از مولفان مراغه ای هستند که به تازگی منتشر شده اند.
ادامه مطلب...

لیست نهایی نامزدهای انتخابات شورای شهر مراغه اعلام شد

مراغه- ایرنا- اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای مراغه و خداجو منتشر شد.
ادامه مطلب...