فرماندار مراغه بر تبدیل وضعیت نیروهای خدمات شهری شهرداری تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تبدیل وضعیت و تقویت منابع انسانی کارکنان مجموعه های خدمات رسان همچون سازمان خدمات شهری شهرداری به‌ عنوان سرمایه های معنوی بیش از پیش ضروری بوده و باید به آن توجه شود.
ادامه مطلب...

نخستین جشنواره استعدادیابی بسکتبال در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- نخستین جشنواره استعدادیابی رشته ورزشی بسکتبال در رده سنی نونهالان و نوجوانان با همکاری اداره آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و باشگاه فرهنگی و ورزشی آریا ترکان و با حضور مسئولان شهرستانی با حضور بیش از ۲۰۰ دانش آموز برگزار شد.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: بانوان نقش مهمی در اشتغال زایی دارند

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی های بانوان مراغه نیز گفت: برگزاری این‌ نمایشگاه فرصتی برای نشان دادن نقش تاثیر گذار بانوان در اشتغال و تولید بود.
ادامه مطلب...

۲۳ نفر در ارتباط با تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲ کیلو و ۱۱۴ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه ۲۳ متهم به جرم تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

کمیته ویژه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز  و سد معبر تشکیل می‌شود

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر گفت: برای رفع مشکلات موجود، کمیته ویژه‌ای با همکاری شهرداری و دستگاه‌های متولی امر برای برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز  و سد معبر تشکیل می‌شود.
ادامه مطلب...

تغییر نگاه کشاورزان، زمینه‌ساز توسعه کشت دیم 

مراغه- ایرنا- توسعه کشت دیم مبتنی بر پژوهش طی سال‌های پیش‌رو به دلیل خشکسالی و کاهش روزافزون منابع آبی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود، اما تحقق آن به عقیده کارشناسان، به تغییر نگاه سنتی کشاورزان و تولیدکنندگان نسبت به این شیوه زراعت و در حقیقت به ایجاد تحول در روش سنتی کشت نیاز دارد.
ادامه مطلب...

ایستگاه خودکار هواشناسی در مراغه بهره برداری شد

مراغه- ایرنا- ایستگاه خودکار هواشناسی مراغه با همکاری شهرداری این شهر و با حضور مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

سه دستگاه خودرو مسروقه در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: سه دستگاه خودرو مسروقه شامل ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه جیپ در این شهرستان شناسایی و کشف شد. 
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: بی‌عدالتی‌ها در ساختار اداری آموزش و پرورش اصلاح شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود معلمان نهضتی، خرید خدمات و شیوه‌های متعدد بکارگیری نیروی انسانی در کنار معلمان دارای ردیف استخدامی، نشان‌دهنده بی‌عدالتی در ساختار آموزش و پرورش است و این ساختار باید اصلاح شود.
ادامه مطلب...

نخستین سرای نوآوری محصولات کشاورزی و دامی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- نخستین سرای نوآوری محصولات فراسودمند کشاورزی و دامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ادامه مطلب...