طبیعت بکر و زیبای روستای یای شهری مراغه

مراغه - ایرنا - روستای یای شهری واقع در بخش مرکزی شهرستان مراغه یکی از روستاهایی است که در دل رشته کوه سهند قرار گرفته و دارای طبیعتی زیبا و بکر است. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

بنیاد برکت در مراغه کارخانه تولید کفش دایر می‌کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از ایجاد و راه‌اندازی کارخانه تولید کفش با حمایت بنیاد برکت در قالب اشتغالزایی گروهی در این شهرستان خبر داد و گفت: با ایجاد این کارخانه برای یکصد نفر اشتغالزایی خواهد شد.
ادامه مطلب...

آسفالت‌ریزی معابر سه روستای بخش مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از آسفالت‌ریزی معابر سه روستای این بخش خبر داد و گفت: در این طرح معابر روستاهای آغکند، آشان و سعیدآباد آسفالت‌ریزی می‌شود.
ادامه مطلب...

۶ طرح در حوزه مسکن و شهرسازی مراغه در حال اجراست

مراغه - ایرنا - رییس اداره مسکن و شهرسازی مراغه گفت: ۶ طرح ملی و شهرستانی در این حوزه در شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...

تشکیل شبکه انجمن‌های مردم‌نهاد میراث فرهنگی و گردشگری در مراغه

تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از تشکیل شبکه انجمن‌های مردم‌نهاد میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهن شهر مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

اماکن ورزشی مراغه از سوم خردادماه بازگشایی می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه گفت: تمامی اماکن ورزشی شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از سوم خرداد بازگشایی خواهد شد.
ادامه مطلب...

کاهش مخاطرات در مراتع با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار مراغه گفت: آمادگی اکیپ‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، موجب کاهش مخاطرات در مراتع و مزارع می‌شود.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: سیاست‌های فرزندآوری باید بازنگری شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی مراغه با تاکید بر لزوم توجه به وقایع حیاتی گفت: وضعیت فرزندآوری در جامعه مناسب نبوده  و سیاست‌های موجود در این زمینه باید مورد بازنگری قرار گیرد.
ادامه مطلب...

بخشداری مراغه بیش از ۱۰ میلیارد تومان در عمران روستاها هزینه کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان طرح عمرانی در روستاهای این بخش شهرستان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: توزیع عادلانه امکانات و توسعه روستاها از لحاظ عمرانی و زیرساختی از اهداف اجرای این طرح هاست.
ادامه مطلب...

شهریه مدارس هیات امنایی مراغه افزایش نمی‌یابد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا و آسیب‌ها و خسارت‌های مادی ناشی از آن، امسال افزایشی در شهریه مدارس هیات امنایی شهرستان نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...