حفاظت از منطقه فسیلی مراغه تشدید می‌شود

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت پاسگاه محیط‌بانی «مردق» به منظور تشدید حفاظت از منطقه فسیلی و همچنین استقرار نیروی حفاظت فیزیکی در موزه صحرایی فسیل‌های مهره‌دار مراغه افتتاح شد. 
ادامه مطلب...

بهره برداری از ساختمان جدید مرکز رشد مراغه و ۱۹ طرح عمرانی در عجب شیر

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور مراغه با ۴۰۰ مترمربع مساحت و ظرفیت پذیرش ۳۲ واحد فناور به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۶۶ طرح مخابراتی و برق‌رسانی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با ششمین روز از هفته دولت ۵۰ طرح مخابراتی و ۱۶ طرح برق‌رسانی با ۶۶ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان هزینه در مناطق شهری و روستایی مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

۱۲ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت ۱۲طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی با ۹۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

افتتاح طرح‌های عمرانی در ۹ روستای مراغه

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت، طرح‌های متعدد عمران روستایی شامل زیرسازی، سنگ‌فرش، آسفالت، جدول‌گذاری و روسازی ۶ روستای مراغه و گازرسانی به سه روستا به بهره‌برداری رسید و دو هزار و ۱۰۰ خانوار از مزیتهای این طرح‌ها بهره‌مند شدند.
ادامه مطلب...

۲۱۰۰ خانواده روستایی مراغه از طرح‌های عمرانی بهره‌مند شدند

مراغه- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، طرح‌های متعدد عمران روستایی شامل زیرسازی، سنگ‌فرش، آسفالت، جدول‌گذاری و روسازی ۶ روستای مراغه و گازرسانی به سه روستا به بهره‌برداری رسید و ۲۱۰۰ خانوار از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند شدند.
ادامه مطلب...

مدرسه زنده‌یاد «نیکفر» با ۷۰۰ مترمربع زیربنا در مراغه احداث می‌شود

مراغه- ایرنا- مدرسه خیرساز زنده‌یاد «حاج یدالله نیکفر» با ۷۰۰ مترمربع زیربنا در خیابان دانشسرای شهر مراغه و مجاورت مدرسه هیئت امنایی شهید پرکار کلنگ‌زنی شد؛ مدرسه ۶ کلاسه‌ای که با تامین اعتبار از سوی وراث آن مرحوم احداث می‌شود.
ادامه مطلب...

نیروگاه ۲۵ مگاواتی بخش خصوصی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت نیروگاه ۲۵ مگاواتی گروه صنعتی شیشه کاوه در مراغه افتتاح شد. 
ادامه مطلب...

طرح ۵۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن در مراغه کلنگ‌زنی شد

مراغه- ایرنا- همزمان با چهارمین روز از هفته دولت طرح ۵۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن مراغه در زمینی به مساحت ۲.۳ هکتار به زمین زده شد تا ۲۶ بلوک پنج طبقه‌ای برای متقاضیان این طرح ساخته شود.
ادامه مطلب...

دانشکده پزشکی مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- ساختمان دانشکده پزشکی مراغه با ۸۰۰ مترمربع زیربنا همزمان با چهارمین روز از هفته دولت افتتاح شد تا ۲۰ دانشجو از بهمن سال جاری و برای نخستین‌بار در این دانشکده پذیرش شوند.  
ادامه مطلب...