اشتغال ۲۰۰ نفر از زندانیان مراغه در کارگاه حرفه آموزی و اشتغال زایی

مراغه- ایرنا- دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: حدود ۲۰۰ نفر از زندانیان حائز شرایط در کارگاه حرفه آموزی  و اشتغال زایی فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

۱۰۵ اثر جدید در موزه آموزش و پرورش مراغه به نمایش درآمد

مراغه- ایرنا- مدیر موزه آموزش و پرورش مراغه گفت: ۱۰۵ اثر جدید شامل ۲۵ قطعه عکس، تجهیزات آموزشی مدرسه شمس تبریزی و ۷۰ مورد سند ارزشمند تاریخی به گنجینه این موزه اضافه شد.
ادامه مطلب...

۲۱۰ بازرس بر فرآیند برگزاری انتخابات در مراغه نظارت می‌کنند

مراغه- ایرنا- رییس هیات بازرسی انتخابات مراغه گفت: در انتخابات خرداد ماه جاری ۲۱۰ بازرس، ۱۴ سربازرس و ۲ بازرس ویژه بر فرآیند برگزاری انتخابات در این شهرستان نظارت می‌کنند.
ادامه مطلب...

گازرسانی به ۴۲ روستای مراغه در حال اجراست

مراغه- ایرنا- رئیس شرگت گاز مراغه گفت: طرح‌های گارزرسانی به ۴۲ روستای شهرستان که بیش از سه هزار نفر در آنها سکونت دارند، با ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجراست .
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه‌ای به اردوی تیم ملی شنای معلولان دعوت شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: «عرشیا ستوده» ورزشکار نوجوان مراغه‌ای به اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی شنای جوانان جانباز و معلول دعوت شد.
ادامه مطلب...

کشف ۴ تن مرغ خارج از شبکه توزیع در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت:  چهار تن مرغ بدون مجوز و خارج از شبکه توزیع از یک دستگاه کامیون باری در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

۳۰۰ مدرسه خیرساز آذربایجان‌شرقی تا مهرماه تکمیل می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیرعامل مجمع خیران مدرسه‌ساز آذربایجان‌شرقی گفت: تا مهرماه امسال ۳۰۰ مدرسه خیرساز به آموزش و پرورش استان تحویل داده می‌شود.
ادامه مطلب...

افزایش عمر سد «قلعه‌چای» عجب‌شیر با اجرای طرح‌های آبخیزداری

مراغه- ایرنا- طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری به طور طبیعی با هدف حفاظت از آب و خاک و کنترل سیل اجرا می‌شود اما به گفته کارشناسان اجرای این طرح‌ها در عجب‌شیر عمر مفید سد «قلعه‌چای» را نیز افزایش داده است. 
ادامه مطلب...

اجرای طرح ملی تولید قراردادی در نتیجه رسیدگی به مشکلات مرغداران مراغی 

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر و جمعی از مسئولان محلی و استانی که طی چندین ماه گذشته رفع مشکلات مرغداران را از طریق تذکر در مجلس و تشکیل جلسه با مرغداران دنبال می‌کنند، امروز نیز در جهاد کشاورزی مراغه گردهم آمدند و اجرای طرح ملی تولید قراردادی در مراغه را مورد بررسی قرار دادند.
ادامه مطلب...

توزیع ۸۰۰ میلیون ریال بسته معیشتی در مراغه به مناسبت ارتحال امام

مراغه- ایرنا- خیران مراغه با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه و به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بسته‌های معیشتی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال توزیع می‌کنند.
ادامه مطلب...