طرح جهش تولید در دیم‌زارها با جدیت در حال اجراست 

مراغه - ایرنا - معاون پژوهشی و فناوری موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: طرح «جهشِ تولید در دیم‌زارها» که با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تدوین و در تابستان امسال ابلاغ شد، با جدیت از سوی مجری طرح در حال اجراست.
ادامه مطلب...

طرح تست سریع تشخیص کرونا در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از آغاز اجرای تست‌های سریع تشخیص کرونا در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۱۳ مرکز خدمات بهزیستی در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: در راستای خدمات محله محور به مددجویان بهزیستی، ۱۳ مرکز خدمات بهزیستی ( + زندگی) با مدیریت غیردولتی و تحت نظارت بهزیستی در شهرستان راه‌اندازی شده است.
ادامه مطلب...

انتشار۱۶۰ مقاله علمی از سوی پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی مراغه

مراغه - ایرنا - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در طول یک سال اخیر، ۱۶۰ مقاله علمی از سوی پژوهشگران این دانشکده در مجلات معتبر علمی چاپ و منتشر شده است.
ادامه مطلب...

پلمب ۱۳ واحد صنفی متخلف در  مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به تداوم اجرای طرح نظارت بر اصناف برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: در این راستا ۱۳ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
ادامه مطلب...

تجلیل از پرستاران در مراغه

ایرنا - مراغه - جمعی از مسوولان مراغه با حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهرستان همزمان با روز پرستار، از پرستاران تجلیل کردند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

تمامی مساجد مراغه در طرح کمک مومنانه مشارکت دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: تمامی مساجد و پایگاه‌های شهرستان از روزهای نخست شیوع کرونا همانند دوران جنگ تحمیلی به میدان آمده و در طرح کمک‌های مومنانه مشارکت کردند.
ادامه مطلب...

ستاد اجرایی فرمان امام ۱۰ هزار واحد مسکونی در آذربایجان‌شرقی می‌سازد

مراغه - ایرنا - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان‌شرقی از ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در این استان از سوی این ستاد خبر داد و گفت: هم ساخت و هم زمین این تعداد واحد مسکونی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین خواهد شد.
ادامه مطلب...

انتشار ۳۰۴ مقاله علمی در دانشگاه مراغه طی یکسال اخیر

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه مراغه گفت: طی یکسال اخیر،  ۳۰۴ مقاله علمی در بخش‌های مختلف از سوی اساتید و پژوهشگران این دانشگاه منتشر شده است.
ادامه مطلب...

افزایش سه‌برابری تولید عسل با اصلاح نژاد ملکه در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه گفت: با جایگزینی ملکه‌های اصلاح نژاد شده در کندوهای عسل از دو سال پیش، تولید عسل در شهرستان سه برابر شده است.
ادامه مطلب...