برپایی محفلی ادبی برای گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی در مراغه

مراغه- ایرنا- محفلی ادبی با حضور جمعی از شعرا و ادبای مراغه به مناسبت گرامیداشت «شهریار» و روز شعر و ادب فارسی در مراغه برپا شد و لحظه‌های ناب مملو از شعر و سخن در این کهن‌شهر به یادگار ماند.
ادامه مطلب...

انجام واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق مراغه

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه در حال انجام است.
ادامه مطلب...

ورزش و جوانان مراغه در جایگاه دوم ادارات آذربایجان‌شرقی قرار گرفت

مراغه- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این اداره بر اساس ارزیابی عملکرد سال گذشته و رتبه‌بندی ادارات شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در جایگاه دوم قرار گرفت.
ادامه مطلب...

حوادث رانندگی در آذربایجان‌شرقی چهار فوتی برجا گذاشت

تبریز - ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: بر اثر ۲ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان، چهار نفر جان خود را از دست دادند و ۶ نفر مصدوم شدند.
ادامه مطلب...

فروشنده پرنده شکاری در فضای مجازی دستگیر شد

مراغه- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هشترود گفت: در پی انتشار محتوایی در فضای مجازی مبنی بر فروش یک بهله پرنده شکاری، فرد متخلف طی یک معامله سوری دستگیر، و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
ادامه مطلب...

خودروهای سنگین با تناژ غیرمجاز آسفالت جاده‌های ملکان را تخریب می‌کند

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: خودروهای حامل شن و ماسه به خاطر حمل بار بیش از ظرفیت مجاز، آسفالت جاده‌های این شهرستان به ویژه در مسیر روستای «اروق» را تخریب می‌کند.
ادامه مطلب...

قیمت نان حدود ۶۰ درصد در ملکان گران شد

مراغه- ایرنا- بر اساس مصوبه جلسه کارگروه آرد و نان ملکان که در تاریخ ۲۱ شهریور ماه جاری در فرمانداری این شهرستان تشکیل شده بود، قیمت نان ۶۰ درصد در این شهرستان گران شد.
ادامه مطلب...

سرپرست شهرداری: آسفالت و لکه‌گیری گسترده معابر شهر مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به اینکه اعضای شورای ششم در تلاش هستند تا فعالیت‌های عمرانی شهر با وجود محدودیت‌های مالی تعطیل نشود، گفت: همزمان با سایر طرح های عمرانی شهرداری، آسفالت و لکه‌گیری معابر نیز به صورت گسترده آغاز شد. 
ادامه مطلب...

۱۲۶ واحد مسکونی سازمانی ارتش در پادگان امام رضا (ع) مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- طرح مهر ولایت یک در قالب ۱۲۶ واحد مسکونی سازمانی پادگان امام رضا (ع) مراغه طی آیینی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

اجرای ۱.۱ میلیارد تومان طرح از اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: امسال ۱.۱ میلیارد تومان طرح عمرانی از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری  در این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...