معاون استاندار: توجه به مناطق محروم و روستایی مهم ترین رسالت دولت بود

مراغه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توجه به مشکلات و توسعه مناطق محروم و روستایی مهم ترین رسالت دستگاه های خدمات رسان در دولت تدبیر و امید بوده است.
ادامه مطلب...

کوچ ییلاقی عشایر به مراتع سهند در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره آبخیزداری و منابع طبیعی مراغه گفت: کوچ ییلاقی عشایر استان‌های آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی به مراتع ییلاقی سهند که در محدوده این شهرستان قرار دارد، آغاز شد.
ادامه مطلب...

کتاب «اسطوره‌های تاریخی» در مراغه رونمایی شد

مراغه- ایرنا- کتاب «اسطوره‌های تاریخی» خاطرات شهدا و رزمندگان دفاع مقدس و مدافعین حرم نوشته «سیدمحمدرضا موسوی‌نژاد» با حضور مسئولان شهرستانی در مراغه رونمایی شد.
ادامه مطلب...

بانوان نقش موثری در افزایش مشارکت انتخاباتی دارند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن بانوان با حضور در عرصه های مختلف موجب ایجاد اتحاد و پیشبرد اهداف کشورمان به خصوص در افزایش مشارکت در انتخابات شده اند.
ادامه مطلب...

فرماندار: کمبود نان به‌زودی در مراغه رفع می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: ذخیره‌سازی و خرید بیش از حد نیاز و افزایش مصرف به دلیل فرارسیدن فصل کاری در مناطق شهری و روستایی از عوامل کمبود نان در این شهرستان به شمار می‌رود اما این مشکل طی روزهای آینده رفع می‌شود.
ادامه مطلب...

کارگروهی جامع‌نگر برای صیانت از سلامت در مراغه 

مراغه - ایرنا - کارگروه سلامت و امنیت غذایی مراغه در حالی طی روز جاری، دوشنبه در محل دانشکده علوم پزشکی این شهرستان تشکیل جلسه داد که موارد متعددی به نشانه جامع‌نگری در آن جلسه مطرح شد تا جایی که متولیان بخش بهداشت و درمان برای نخستین‌بار نقاب از روی نقشه راه سلامت این دانشکده هم کنار زدند. 
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز تاکید کرد

مراغه- ایرنا- معاون‌ استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت: در صورت پیشگیری شاهد کاهش تبعات اجتماعی و مالی تخلفات خواهیم بود.
ادامه مطلب...

۱۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت:  ۱۹ دستگاه ماینر ( استخراج رمز ارز ) غیرمجاز به ارزش حدود ۴۰۰ میلیون تومان در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

نقش روابط عمومی‌ها در انعکاس دستاوردها و مشارکت انتخاباتی

مراغه- ایرنا- روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با انعکاس دستاوردهای ماندگار دولت می‌توانند هواره امیدآفرین باشند اما تاثیر این اطلاع‌رسانی را در برهه کنونی باید در مشارکت انتخاباتی نیز جست‌وجو کرد؛ موضوعی که راهکارهای آن در شهرستانی چون مراغه در ادامه با یک میزگردی خبری مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب...

مراغه ۱۲ رویداد ورزشی کشور را میزبانی می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان در سال جاری ۱۲ رویداد ورزشی کشور از جمله اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی را میزبانی می‌کند.
ادامه مطلب...