قدیمی‌ترین زندانی مراغه در آستانه عید قربان آزاد شد

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: قدیمی‌ترین زندانی ندامتگاه این شهرستان پس از ۲۰ سال و در آستانه عید قربان آزاد شد.
ادامه مطلب...

نقاط حادثه خیز محور مراغه - هشترود اصلاح می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: یک از وعده هایی که سال ها قبل در خصوص اصلاح محل های حادثه خیز جاده مراغه- هشترود داده شده بود امروز در حال حل شدن است.
ادامه مطلب...

۳۰ درصد به ظرفیت تولید آب شرب روستاهای سراجو افزوده می‌شود

مراغه- ایرنا- بخشدار سراجو گفت: با اجرای طرح توسعه شبکه آب توسط شرکت آبفای شهرستان مراغه، بیش از ۳۰ درصد به ظرفیت تولید آب شرب روستایی در سراجو افزوده می‌شود.
ادامه مطلب...

سرمربی: ۱۶ نفر در اردوی تیم ملی شنای معلولان و جانبازان حضور دارند

مراغه- ایرنا- سرمربی تیم ملی شنای جوانان جانبازان و معلولان گفت: هم اکنون ۱۶ شناگر در اردوی آماده سازی این تیم به میزبانی مراغه، حضور دارند.
ادامه مطلب...

حیدر عباسی متخلص به «باریشماز» حائز گواهینامه درجه یک هنری

مراغه- ایرنا- با اعطای گواهینامۀ درجۀ یک هنری به استاد کریمی شاعر پرآوازه مراغی طی سال گذشته، توجه‌ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به یکی دیگر از شخصیت‌های برجسته شهرِ «عبدالقادر» و «اوحدی» جلب شد و اکنون خبرهایی از اعطای این نشان به استاد «حیدرعباسی» به گوش می‌رسد.
ادامه مطلب...

تیم‌های برتر پرس‌سینه و ددلیفت جام رصدخانه مراغه معرفی شدند

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد جام رصدخانه مراغه در رشته پرس‌سینه و ددلیفت با حضور بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان به مدت ۲ روز در این شهرستان برگزار شد و تیم‌های برتر امروز، جمعه معرفی شدند.
ادامه مطلب...

مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور با شرکت بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از امروز پنجشنبه در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان به آزادراه مراغه-هشترود موافقت کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر گفت: بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه آزادراه مراغه ـ هشترود موافقت کرد.
ادامه مطلب...

مسابقات کشوری بدن‌سازی و پرورش اندام از فردا در مراغه آغاز می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات کشوری کاپ آزاد بدن‌سازی و پرورش اندام از فردا به مدت ۲ روز در رشته‌های ددلیفت و پرس سینه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

تیم ملی جوانان شنای جانبازان و معلولان در مراغه اردو می‌زند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: تیم ملی جوانان شنای جانبازان و معلولان کشورمان برای حضور در مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ در این شهرستان اردو برپا می‌کند.
ادامه مطلب...