هندبالیست مراغه‌ای به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد

مراغه- ایرنا - ورزشکار مراغه‌ای به نخستین اردوی تیم ملی هندبال جوانان دعوت شد.
ادامه مطلب...

طرح تعریض پل اشراق مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، طرح تعریض پل «اشراق» با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

نقش بستن نام مفاخر ادبی روی معابر مراغه

مراغه - ایرنا - چند سالی است که نام مفاخر علمی، فرهنگی و هنری پس از تکمیل لیست شهدای مراغه، روی تابلو معابر این کهن‌شهر نقش می‌بندد و از پویایی و پژوهش‌محوری جریان فرهنگی در میان مسئولانش حکایت می‌کند.
ادامه مطلب...

آغاز مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور امروز دوشنبه در شهرستان مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: قطعی برق طبق جدول زمان بندی اجرایی شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه قطعی برق از دیروز آغاز شده است، گفت: قطع برق انتظار می رود طبق جدول زمان بندی اعلام شده اجرا شود.
ادامه مطلب...

هشدار پلیس مراغه در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با هدف پیشگیری از سرقت خودرو و محتویات داخل آن به ساکنان این شهرستان هشدار داد و گفت: توصیه می‌شود صاحبان خودرو از لوازم ضدسرقت از جمله دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر لوازم تاخیری و بازدارنده استفاده کنند.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه- ایرنا- تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، برخی مسئولان شهرستانی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز امضا شد.
ادامه مطلب...

تبلیغات زود هنگام داوطلبان انتخابات رصد می‌شود

مراغه - ایرنا - رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان مراغه گفت: تبلیغات زود هنگام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا رصد و هرگونه تبلیغات انتخاباتی خارج از زمان تعیین‌شده تخلف محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...

تاثیر چندبُعدی مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه

مراغه - ایرنا - تاثیر توسعه معابر بر شهروندان و همچنین بودجه شهرداری به‌ دلیل ایجاد محیط جدید با کاربری‌های مختلف، از چندین بُعد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قابل بررسی است و واکاوی این موضوع در پروژه مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه نیز تا حدودی از این اثرگذاری پرده برمی‌دارد.
ادامه مطلب...

مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز با حضور تیم‌های متشکل از کارکنان اداره برق و ماموران انتظامی در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...