پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی مراغه از پلمب داروخانه و انبار تجهیزات پزشکی در مراغه از سوی اکیپ نظارتی ویژه کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بازدید اکیپ‌های نظارتی از داروخانه‌ها و فروشندگان تجهیزات پزشکی...

ایرنا - مراغه - اکیپ‌های ویژه نظارتی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و توزیع و فروش مناسب اقلام بهداشتی، داروخانه‌ها، مراکز و فروشندگان تجهیزات پزشکی در مراغه را به صورت 24 ساعته بازرسی می‌کنند.عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

کشف مواد بهداشتی احتکار شده در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف مواد شوینده و بهداشتی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه

مراغه - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان اخیر در بیمارستان امیرالمومنین مراغه کرونایی نبودند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: جواب آزمایش سه نفر از فوت‌شدگان اخیر که با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه بستری شده بودند منفی بوده و علت فوت این افراد سایر بیماری‌هاست.
ادامه مطلب...

ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای عمل به مصوبه کمیته پیشگیری از کرونا اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...

مسیل های بحرانی مراغه شناسایی و لایروبی می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در فصل بارندگی گفت: مشکلات موجود در مسیل‌های بحرانی شهرستان شناسایی و لایروبی می‌شود.
ادامه مطلب...

تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تامین نیازهای شهروندان گفت: نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در شهرستان تشدید می‌شود.
ادامه مطلب...

داروخانه‌ها و مراکز تجهیزات پزشکی زیر ذره‌بین فرمانداری و دادستانی...

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه به همراه دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسوولان دستگاه های متولی این شهرستان در راستای بررسی وضعیت توزیع اقلام مورد نیاز پزشکی در کنترل کرونا ویروس، از داروخانه‌ها و عرضه محصولات و تجهیزات پزشکی بازدید کردند.
ادامه مطلب...