خودروهای سنگین با تناژ غیرمجاز آسفالت جاده‌های ملکان را تخریب می‌کند

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان گفت: خودروهای حامل شن و ماسه به خاطر حمل بار بیش از ظرفیت مجاز، آسفالت جاده‌های این شهرستان به ویژه در مسیر روستای «اروق» را تخریب می‌کند.
ادامه مطلب...

قیمت نان حدود ۶۰ درصد در ملکان گران شد

مراغه- ایرنا- بر اساس مصوبه جلسه کارگروه آرد و نان ملکان که در تاریخ ۲۱ شهریور ماه جاری در فرمانداری این شهرستان تشکیل شده بود، قیمت نان ۶۰ درصد در این شهرستان گران شد.
ادامه مطلب...

سرپرست شهرداری: آسفالت و لکه‌گیری گسترده معابر شهر مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به اینکه اعضای شورای ششم در تلاش هستند تا فعالیت‌های عمرانی شهر با وجود محدودیت‌های مالی تعطیل نشود، گفت: همزمان با سایر طرح های عمرانی شهرداری، آسفالت و لکه‌گیری معابر نیز به صورت گسترده آغاز شد. 
ادامه مطلب...

۱۲۶ واحد مسکونی سازمانی ارتش در پادگان امام رضا (ع) مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- طرح مهر ولایت یک در قالب ۱۲۶ واحد مسکونی سازمانی پادگان امام رضا (ع) مراغه طی آیینی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

اجرای ۱.۱ میلیارد تومان طرح از اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: امسال ۱.۱ میلیارد تومان طرح عمرانی از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری  در این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

درخشش دختران کونگ فوکار آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - دختران کونگ فوکار آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند.
ادامه مطلب...

فرماندار ملکان: مسئولان با کم‌کاری باعث دلسردی مردم نشوند

تبریز- ایرنا- فرماندار ملکان خدمت به مردم را حرکت در مسیر الهی و تجلیل از ایثارگری‌های شهدا خواند و گفت: متاسفانه برخی مسئولان با کم‌کاری خود باعث دلسردی مردم از نظام و دولت می‌شوند ولی باید بدانند که همه‌چیز را به برکت انقلاب، خون شهدا و حمایت مردم کسب کرده‌اند.
ادامه مطلب...

ترکیب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان مراغه مشخص شد

مراغه- ایرنا- با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان مراغه، ترکیب هیئت رئیسه براساس آرای ماخوذه مشخص و سید اسماعیل حسینی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
ادامه مطلب...

فراخوان عکس محرم در مراغه منتشر شد

مراغه- ایرنا- بنیاد مراغه‌شناسی فراخوان عکسی با موضوع محرم منتشر و از هنرمندان و عکاسان دعوت کرد تا آثار خود در زمینه جلوه‌های عزاداری، آیین‌های سنتی و عکس‌های قدیمی را قبل از ۱۵ مهر سال جاری به دبیرخانه این بنیاد ارسال کنند. 
ادامه مطلب...

کشف ۵۰ هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...