پاکسازی دره گشایش مراغه از زباله 

مراغه- ایرنا- جمعی از جوانان امروز، پنج‌شنبه گردهم آمدند و دره گشایش مراغه که در ردیف ژئوسایت‌های شناسایی شده در این شهرستان قرار دارد را از زباله پاکسازی کردند. 
ادامه مطلب...

۲۳.۲ میلیارد تومان طرح عمرانی و خدماتی در عجب‌شیر بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی و خدماتی با ۲۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار: عملیات اجرایی سد «لیلان‌چای» ملکان از سرگرفته می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان با بیان اینکه سد لیلان‌چای از مهم‌ترین طرح‌های عمرانی شهرستان به شمار می‌رود، بیان کرد: عملیات اجرایی این سد پس از سالها توقف از سر گرفته شده و به زودی آغاز می‌شود. 
ادامه مطلب...

بودجه توازن منطقه‌ای و تخصیصی مراغه نسبت به سال قبل ۳۴ درصد افزایش...

مراغه- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۶۰ میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی‌ها و توازن منطقه‌ای برای این شهرستان در نظر گرفته شد که این میزان نسبت به سال قبل ۳۴ درصد افزایش دارد.
ادامه مطلب...

فیلم / آسفالت‌ریزی ۱۴ کیلومتر از جاده مراغه – هشترود

مراغه- ایرنا- طرح روکش آسفالت جاده مراغه – هشترود به طول ۱۴ کیلومتر و با ۱۷ میلیارد تومان اعتبار از سمت مراغه در حال انجام است و بخشی از این جاده نیز از سمت هشترود بهسازی می‌شود. 
ادامه مطلب...

۳۵ طرح هفته دولت در عجب‌شیر به بهره‌برداری می‌رسد

مراغه- ایرنا- فرماندار شهرستان عجب‌شیر گفت: ۳۵ طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی و کشاورزی با ۲۱۳ میلیارد تومان هزینه‌کرد طی هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

اجرای ۱۳ طرح هادی و آغاز مطالعات در ۲۰ روستای مراغه

مراغه- ایرنا- اگرچه دولت سیزدهم به اذعان بسیاری از کارشناسان و ناظران میراث‌دار مشکلات، ضعف‌ها و کاستی‌های برجامانده از دولت پیش از خود بوده اما دستاوردای قابل توجهی در حوزه عمران روستایی مراغه داشته و بخشی از این آبادانی نیز سهم بنیاد مسکن این شهرستان بوده است. 
ادامه مطلب...

کشف بیش از ۱۰ هزار قلم داروی خارج از شبکه توزیع در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: بیش از ۱۰ هزار قلم داروی غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان کشف و ضبط شد. 
ادامه مطلب...

معدوم‌سازی ۱.۶ تن آلایش دامی غیربهداشتی در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی مراغه گفت: یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم کله و پاچه و سیرابی غیربهداشتی با تلاش و هوشیاری ناظران بهداشتی این شبکه کشف و معدوم شد. 
ادامه مطلب...

احداث پل «دخیل» در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- احداث پل دخیل به عنوان یکی از طرح‌های گره‌گشایی از ترافیک شهر مراغه که جزو برنامه‌های سال گذشته شهرداری پیش‌بینی شده بود، از روز گذشته و در آستانه هفته دولت کلید خورد تا شمارش معکوس برای بهره‌برداری از این طرح مهم شهری آغاز شود. 
ادامه مطلب...