آسفالت‌ریزی بلوار ۴۵ متری سردار سلیمانی در مراغه آغاز شد 

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه به آغاز عملیات آسفالت‌ریزی در بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی این شهر اشاره کرد و گفت: در این مسیر طی ۴۵ تا ۶۰ روز آینده حدود ۵۰ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی می‌شود.
ادامه مطلب...

واکسیناسیون ۴ هزار معلم مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- واکسیناسیون چهار هزار معلم مدارس دولتی و غیردولتی و همچنین کارمندان ستادی آموزش و پرورش مراغه از امروز سه‌شنبه آغاز شد و نوبت اول آن تا یک هفته دیگر به پایان می‌رسد.
ادامه مطلب...

فرماندار: دولت‌ها ۸۰ میلیارد تومان به دهیاری‌های مراغه اختصاص داده‌اند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از ابتدای تاسیس نهاد دهیاری‌ها تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت به دهیاری‌های مراغه اختصاص یافته است که بیش از ۷۰ میلیارد تومان آن در هشت ساله دولت تدبیر و امید بوده است.
ادامه مطلب...

۳ درمانگاه تامین اجتماعی آذربایجان‌شرقی با دستور رئیس‌جمهوری افتتاح...

مراغه- ایرنا- رئیس‌جمهوری همزمان با طرح‌های وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی، ۲۹ پروژه عمرانی، درمانی، رفاهی و افزایش ظرفیت و تجهیز مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی را افتتاح کرد که درمانگاه‌های تازه احداث تامین اجتماعی هشترود، عجب‌شیر و ملکان از توابع آذربایجان‌شرقی نیز در میان آنها قرار دارد.
ادامه مطلب...

شهرداری مراغه نگهداری از محوطه رصدخانه مراغه را هم بر عهده گرفت

مراغه- ایرنا- شهرداری مراغه در پی مطالبه‌های عمومی و پیگیری‌های مسئولان امر، نگهداری از محوطه رصدخانه تاریخی این شهر را با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بر عهده گرفت.
ادامه مطلب...

۲۶ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند مراغه اهدا شد

مراغه- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مراغه گفت: ۲۶ سری جهیزیه با مشارکت هیات قرآنی فاطمه‌الزهرا و هیات امنای مسجد امام حسن مجتبی(ع) جمع آوری و به نوعروسان تیازمند تحت پوشش اهدا شد.
ادامه مطلب...

بنیاد علوی با احداث مدرسه و جاده در روستاهای محروم مراغه موافقت کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی به دیدار روز گذشته خود با مدیرعامل بنیاد علوی اشاره کرد و گفت: «محسن منصوری» در این دیدار با احداث مدرسه و جاده در روستاهای محروم مراغه موافقت کرد.
ادامه مطلب...

سپک تاکراکار مراغه‌ای در جشنواره جهانی جوانان افتخارآفرینی کرد

مراغه - ایرنا - رییس کمیته سپک تاکرای آذربایجان‌شرقی گفت: محمدعرفان امین پور سپک تاکراکار مراغه‌ای با افتخارآفرینی در جشنواره جهانی جوانان، به عنوان یکی از برترین‌های این رشته انتخاب شد.
ادامه مطلب...

مرحله نهایی از مرمت کلیسای هوانس مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه به تداوم مرمت کلیسای «هوانس» یا «هوهانس» این کهن‌شهر اشاره کرد و گفت: مرحله نهایی از مرمت این بنا با سه میلیارد ریال اعتبار آغاز شد و امیدواریم عملیات اجرایی آن با همین اعتبار تکمیل شود.
ادامه مطلب...

قدیمی‌ترین زندانی مراغه در آستانه عید قربان آزاد شد

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: قدیمی‌ترین زندانی ندامتگاه این شهرستان پس از ۲۰ سال و در آستانه عید قربان آزاد شد.
ادامه مطلب...