فرماندار مراغه: کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان تشکیل شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه تشکیل کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان را خواستار شد و گفت: برگزاری نشست‌های فصلی به صورت تخصصی و موضوعی در اولویت برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

پس از فرهنگ‌سازی به دنبال جریمه‌های سنگین متخلفان کرونا باشیم

مراغه - ایرنا - رئیس دادگستری هشترود گفت: بعد از فرهنگ‌سازی با هدف رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی، باید به دنبال اعمال جریمه‌های سنگین برای متخلفان شرایط کرونا باشیم. 
ادامه مطلب...

کشف ۲۱ دستگاه ماینر قاچاق در مراغه

مراغه- ایرنا- جانشین انتظامی مراغه گفت: در راستای برخورد با سودجویان اقتصادی،  ۲۱ دستگاه  استخراج ارز دیجیتال (ماینر)غیر مجاز قاچاق توسط پلیس در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

تخصیص ۴۳.۴ میلیارد تومان برای توسعه شبکه آب شرب و راه روستایی مراغه

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با هدف رفع مشکلات مناطق روستایی، ۴۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آب شرب و توسعه راه‌های مواصلاتی روستاهای این شهرستان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

سایه کرونا بر سر اتراق‌کنندگان روز طبیعت

مراغه – ایرنا – روز طبیعت امسال هم به مانند سال گذشته در هرکجای طبیعت که اتراق کنیم، کرونا بر سرمان سایه می‌اندازد زیرا از یک سو سیزده‌بدر همواره با دورهمی و در نتیجه شرایط شیوع این ویروس همراه بوده و از سوی دیگر نیز روند گسترش کرونا در سطح کشور افزایشی است. 
ادامه مطلب...

خسارت ۱۲۱ میلیارد تومانی سرما به اراضی کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: کاهش دما و برودت هوا طی چند شب گذشته، ۱۲۱ میلیارد تومان به باغ‌ها و محصولات زراعی مراغه خسارت زد.
ادامه مطلب...

دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر اختصاص یافت

مراغه – ایرنا – نماینده مردم مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای در مجلس شورای اسلامی گفت: دستور اختصاص یک دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر از وزیر بهداشت اخذ شد. 
ادامه مطلب...

پنج واحد مرغداری در مراغه به چرخه تولید بازگشت

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: پنج واحد تولید مرغ و تخم‌مرغ از طریق اصلاح امور و رفع موانع به چرخ تولید بازگشت.
ادامه مطلب...

اسطوره تئاتر مراغه رخ در نقاب کشید

مراغه – ایرنا – بهزاد سیاه از هنرمندان برجسته عرصه سینما و تئاتر مراغه یک روز پس از روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، رخ در نقاب کشید.
ادامه مطلب...

۱۰۲۱ دُز واکسن کرونا به شهرستان مراغه اختصاص یافت

مراغه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: از ۲۳ بهمن ماه پارسال تاکنون یکهزار و ۲۱ دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده است.
ادامه مطلب...