سپک تاکراکار مراغه‌ای در جشنواره جهانی جوانان افتخارآفرینی کرد

مراغه - ایرنا - رییس کمیته سپک تاکرای آذربایجان‌شرقی گفت: محمدعرفان امین پور سپک تاکراکار مراغه‌ای با افتخارآفرینی در جشنواره جهانی جوانان، به عنوان یکی از برترین‌های این رشته انتخاب شد.
ادامه مطلب...

مرحله نهایی از مرمت کلیسای هوانس مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه به تداوم مرمت کلیسای «هوانس» یا «هوهانس» این کهن‌شهر اشاره کرد و گفت: مرحله نهایی از مرمت این بنا با سه میلیارد ریال اعتبار آغاز شد و امیدواریم عملیات اجرایی آن با همین اعتبار تکمیل شود.
ادامه مطلب...

قدیمی‌ترین زندانی مراغه در آستانه عید قربان آزاد شد

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: قدیمی‌ترین زندانی ندامتگاه این شهرستان پس از ۲۰ سال و در آستانه عید قربان آزاد شد.
ادامه مطلب...

نقاط حادثه خیز محور مراغه - هشترود اصلاح می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: یک از وعده هایی که سال ها قبل در خصوص اصلاح محل های حادثه خیز جاده مراغه- هشترود داده شده بود امروز در حال حل شدن است.
ادامه مطلب...

۳۰ درصد به ظرفیت تولید آب شرب روستاهای سراجو افزوده می‌شود

مراغه- ایرنا- بخشدار سراجو گفت: با اجرای طرح توسعه شبکه آب توسط شرکت آبفای شهرستان مراغه، بیش از ۳۰ درصد به ظرفیت تولید آب شرب روستایی در سراجو افزوده می‌شود.
ادامه مطلب...

سرمربی: ۱۶ نفر در اردوی تیم ملی شنای معلولان و جانبازان حضور دارند

مراغه- ایرنا- سرمربی تیم ملی شنای جوانان جانبازان و معلولان گفت: هم اکنون ۱۶ شناگر در اردوی آماده سازی این تیم به میزبانی مراغه، حضور دارند.
ادامه مطلب...

حیدر عباسی متخلص به «باریشماز» حائز گواهینامه درجه یک هنری

مراغه- ایرنا- با اعطای گواهینامۀ درجۀ یک هنری به استاد کریمی شاعر پرآوازه مراغی طی سال گذشته، توجه‌ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به یکی دیگر از شخصیت‌های برجسته شهرِ «عبدالقادر» و «اوحدی» جلب شد و اکنون خبرهایی از اعطای این نشان به استاد «حیدرعباسی» به گوش می‌رسد.
ادامه مطلب...

تیم‌های برتر پرس‌سینه و ددلیفت جام رصدخانه مراغه معرفی شدند

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد جام رصدخانه مراغه در رشته پرس‌سینه و ددلیفت با حضور بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان به مدت ۲ روز در این شهرستان برگزار شد و تیم‌های برتر امروز، جمعه معرفی شدند.
ادامه مطلب...

مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور با شرکت بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از امروز پنجشنبه در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان به آزادراه مراغه-هشترود موافقت کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر گفت: بانک سپه با تزریق ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه آزادراه مراغه ـ هشترود موافقت کرد.
ادامه مطلب...