بیش از ۲ تن مکمل غذایی دام و طیور قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۸۸ کیسه انواع مکمل غذایی دام و طیور قاچاق با وزن بیش از ۲ تن در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

سقوط از داربست در مراغه جان کارگر ساختمانی را گرفت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت:  سقوط از داربست کارگاهی موجب جان باختن یک کارگر ساختمانی در این شهرستان شد.
ادامه مطلب...

دونده مراغی: مدال‌های طلای سه‌هزار متر کشور را با آمادگی نسبی کسب...

مراغه- ایرنا- «امیررضا ثمودی» دونده اهل مراغه که در رقابت‌های اخیر دوومیدانی جوانان کشور در شهرکرد دو مدال طلا در ماده سه‌هزار متر آزاد و بامانع کسب کرد، می‌گوید: این مدال‌های طلا را با آمادگی نسبی کسب کردم و در صورت رسیدن به اوج آمادگی می‌توانم این مسیر را در زمان کمتری بدوم.
ادامه مطلب...

تغییر اساسی در شورای شهر مراغه

مراغه- ایرنا- مردم مراغه در انتخابات ۲۸ خردادماه جاری بیشترین تغییر در ترکیب شورای اسلامی شهر را رقم زدند تا جایی که هیچ‌یک از منتخبان شورای ششم مراغه سابقه عضویت در شورا طی پنج دوره گذشته را ندارند و در حقیقت تعداد اندک شرکت‌کنندگان در انتخابات شورا به تغییر اساسی در این نهاد رای دادند. 
ادامه مطلب...

کشف بیش از ۱۰ تُن آرد خارج از شبکه توزیع در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی گفت: ۱۰ تن و ۴۰ کیلوگرم آرد قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

۴ طرح کشاورزی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی چهار طرح در زمینه گلخانه‌های مقیاس کوچک، بسته‌بندی تخم‌مرغ و آبیاری قطره‌ای در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۱۱ طرح کشاورزی در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی ۱۱ طرح مربوط به این بخش با ۱۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده قضایی برای ۳ متهم قاچاق آرد در مراغه

مراغه- ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به کشف سه تُن و ۸۰ کیلوگرم آرد غیرمجاز در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه سه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
ادامه مطلب...

تخصیص۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی مسیرهای عشایری مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: ۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی زیرساخت ها و مسیرهای عشایری این شهرستان در سال جاری تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

گرم‌شدن تنور انتخابات در مراغه

مراغه- ایرنا- همزمان با نخستین روزهای مهلت قانونی تبلیغاتی انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فضای شهر مراغه حال و هوای انتخاباتی گرفته و گفتمان مربوط به مردم‌سالاری دینی در بین ساکنان این شهرستان رو به فزونی است.
ادامه مطلب...