تولید سیب در مراغه اشتغالزایی ۴۳ هزاری را به دنبال داشت

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: در طول سال جاری، تولید محصول سیب درختی در این شهرستان زمینه اشتغال۴۳ هزار نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است.
ادامه مطلب...

تردد در جاده مراغه - هشترود به کندی صورت می‌گیرد

مراغه - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود گفت: تردد در جاده مراغه - هشترود به علت کولاک و بارش برف به کندی و فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
ادامه مطلب...

دوره امداد کوهستان در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- مسوول امداد نجات کوهستان آذربایجان‌شرقی گفت: دوره امداد کوهستان از ۱۹ تا ۲۲ اسفند به مدت چهار روز و به میزبانی شهرستان مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

انتخاب هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی درحوزه مراغه

مراغه- ایرنا- هیات اجرایی برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه مراغه با آرای معتمدان این شهرستان انتخاب شدند.
ادامه مطلب...

مجمع خیران مدرسه‌ساز مراغه به روزهای طلایی باز می‌گردد؟

مراغه - ایرنا - مجمع خیران مدرسه‌ساز مراغه که طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴ به اذعان اعضای آن، دوره طلایی را پشت سر گذاشته و الگوی بسیاری از خیران در سایر شهرستان‌های استان بوده است، بار دیگر حس و حال بالندگی و تکاپو دارد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از ۲ طرح اشتغالزایی در مراکز ترک اعتیاد مراغه

مراغه - ایرنا - کارگاه تولید فنس و کارگاه پرورش و تولید قارچ در مراکز ترک اعتیاد گلستان و اطهر مراغه در مجموع با ۶۵۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده قضائی برای عوامل تهیه و توزیع مواد محترقه در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر اعلام کرد: خریداری، نگهداری، حمل، توزیع، فروش و هرگونه معامله مواد محترقه جرم است و با عوامل آن از طریق تشکیل پرونده قضایی برخورد می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: قیمت مصوب در توزیع کالاهای اساسی رعایت شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه رعایت قیمت مصوب در توزیع کالاهای اساسی را خواستار شد و گفت: دستگاه‌های متولی از طریق تشدید نظارت و بازرسی با متخلفان احتمالی برخورد کنند.
ادامه مطلب...

بخشدار: قطار مسافربری مراغه - تهران در نظرکهریزی نیز توقف می‌کند

مراغه - ایرنا - بخشدار نظرکهریزی گفت: در سایه پیگیری‌های فرمانذار هشترود از امروز، 17 اسفندماه قطار مسافربری مراغه - تهران در ایستگاه «آتش بغ» از توابع این بخش نیز توقف می‌کند.
ادامه مطلب...

اجرای ۲.۷ میلیارد تومان طرح هادی در روستاهای مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: هم اکنون ۹ طرح با ۲.۷ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح «هادی» و توسعه معابر در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...