هفت واحد صنفی متخلف بهداشتی در مراغه پلمب شد

مراغه - ایرنا - جانشین انتظامی مراغه با اشاره به تداوم اجرای طرح نظارت بر صنوف با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت شهروندان، گفت: هفت واحد صنفی متخلف با اجرای این طرح پلمب شد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: میراث فرهنگی مراغه با هم‌افزایی صیانت می‌شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آثار تاریخی موجود در مراغه سرمایه‌ای قابل توجه برای این کهن‌شهر به شمار می‌رود، گفت: این میراث فرهنگی ارزشمند با هم‌افزایی مسئولان شهری و مشارکت مدیران کشوری جان می‌گیرد و صیانت می شود. 
ادامه مطلب...

بهسازی اطراف «صوفی‌چای» مراغه بار دیگر در کانون توجه قرار گرفت

مراغه- ایرنا- سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به اینکه امسال پروژه‌های توسعه شهری بر محورهای گردشگری و توسعه معابر متمرکز است، گفت: برخی از آنها تا پایان سال افتتاح، و اجرای برخی دیگر همچون ادامه بهسازی اطراف صوفی‌چای که در مرحله تهیه نقشه قرار دارد، آغاز و تکمیل آن به سال‌های بعدی موکول می‌شود.
ادامه مطلب...

سهم ساکنان مراغه در کنترل موج چهارم کرونا چقدر است؟

مراغه – ایرنا – سهم مردم مراغه در کنترل موج چهارم کرونا فارغ از اینکه این موج با چه عواملی به اوج رسید، غیرقابل انکار است اما خود آنان هم گویا به سهم پایین خود واقف هستند.
ادامه مطلب...

اعضای باند اسکیمری در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مراغه گفت: اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری با پنج فقره کلاهبرداری به ارزش ۴۲۰ میلیون تومان در این شهرستان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

الگوی نگهداری از محوطه آثار تاریخی؛ از گنبد سرخ تا رصدخانه مراغه

مراغه - ایرنا - نگهداری از محوطه گنبد سرخ مراغه که تا چندی پیش با مشکل مواجه شده بود و از درب چوبی شکسته تا سنگ‌فرش‌های متلاشی آن، گردشگران و دوستداران میراث فرهنگی را آزار می‌داد، طی نیمه دوم اسفند ۱۳۹۹ بر اساس یک الگو به شهرداری سپرده شد و اکنون این اثر ملی، حال و روز خوب و یک نگهبان دایمی دارد.
ادامه مطلب...

۵۰ هزار پرس غذای گرم طی ماه رمضان بین نیازمندان مراغه توزیع می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی گفت: با حمایت خیران شهرستان در طول ماه مبارک رمضان ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
ادامه مطلب...

کشف ۹.۸ کیلوگرم تریاک در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب‌شیر به کشف ۹ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این میزان مواد مخدر در سایه اشرافیت اطلاعاتی کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نیروهای مسلح همواره در جهت اهداف نظام حرکت کرده‌اند

مراغه - ایرنا - فرمانده گروه ۱۱ توپخانه مراغه با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح پیرو ولایت فقیه هستند، گفت: آنان در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی هیچ‌گونه انحراف اقتصادی و سیاسی نداشته‌اند و همواره در جهت اهداف جمهوری اسلامی، تمامیت ارضی و استقلال کشورمان حرکت کرده‌اند.
ادامه مطلب...

خسارت بیش از یک هزار میلیارد تومانی کشاورزان آذربایجان‌شرقی

تبریز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: کشاورزان استان در مدت سپری شده از سال جاری یک هزار و ۳۸ میلیارد تومان خسارت به دلیل وقوع حوادث غیرمترقبه از قبیل آتش‌سوزی، سیل و بارندگی، سرما و یخبندان، باد و طوفان و تگرگ متحمل شده‌اند.
ادامه مطلب...