تزریق واکسن کرونا به ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به منظور ارج نهادن به تلاش‌های خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار، ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه این شهرستان واکسن کرونا دریافت کردند.
ادامه مطلب...

چهار عنوان کتاب از نویسندگان مراغه‌‎ای منتشر شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: چهار عنوان کتاب شامل «سوشیانس» ، «از محسن تا احسان»، «مجموعه اشعار خامل مراغه‌ای» و «کعبه عرفان» از سوی نویسندگان این شهرستان به زیور طبع آراسته شد.
ادامه مطلب...

دبیرخانه اجرایی همایش دیرینه‌شناسی  و تنوع زیستی ایران آغاز به کار...

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: دبیرخانه اجرایی همایش بین‌المللی دیرینه‌شناسی و تنوع زیستی ایران در این شهرستان آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا زنگ خطری در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرعامل موسسه گلشن زهرا(س) مراغه گفت: افزایش تعداد فوتی‌های قطعی کووید ۱۹ و مشکوک به کرونای شهرستان در حالی که با تجمع‌های بزرگ و عادی‌انگاری اهالی و عزاداران این شهرستان مواجه هستیم، زنگ خطری برای همه ساکنان طی هفته‌های پیش‌رو است.
ادامه مطلب...

رادیو شهر مراغه روزانه چهار ساعت برنامه پخش می‌کند

مراغه- ایرنا- مدیر رادیوشهر مراغه گفت: این رسانه محلی طی روزهای غیرتعطیل حدود چهار ساعت برنامه پخش می‌کند و برای جمعه‌ها و برخی از تعطیلی‌ها هم ویژه‌برنامه دارد.
ادامه مطلب...

توقیف محموله دارویی و تجهیزات دامپزشکی قاچاق در مراغه  

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: یک محموله دارویی و تجهیزات دامپزشکی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.  
ادامه مطلب...

۱۱ دانش‌آموز مراغه رتبه برتر مسابقات فرهنگی و هنری کشور را کسب کردند

مراغه- ایرنا- معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: بر اساس اعلام نتایج ارزیابی داوران، ۱۱ نفر از دانش‌آموزان این شهرستان رتبه برتر مسابقات فرهنگی و هنری کشور را کسب کردند.
ادامه مطلب...

برترین فرآورده‌های خبری مراغه به مناسبت روز خبرنگار معرفی شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: برترین فرآورده‌های خبری این شهرستان به مناسبت ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار از میان ۵۵ قطعه عکس، ۱۰ مورد گزارش خبری، ۱۷ مورد یادداشت و سرمقاله، ۶ قطعه فیلم و ۲ مورد خبر ارسالی از سوی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران محلی، معرفی شد.
ادامه مطلب...

وضعیت کرونا در مراغه وخیم‌تر می‌شود؟

مراغه- ایرنا- مراغه که با تاخیر وارد موج پنجم کرونا شده این روزها شرایط متفاوت‌تری نسبت به سایر مناطق کشور دارد و کارشناسان و مسئولان امر با ابراز نگرانی می‌گویند که با تداوم وضع موجود، ابتلا به کووید ۱۹ در این شهرستان وخیم‌تر از گذشته خواهد بود. 
ادامه مطلب...

 سارق درب‌های چدنی آب و فاضلاب در مراغه دستگیر شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه به دستگیری یک سارق حرفه‌ای درب‌های چدنی آب و فاضلاب اشاره کرد و گفت: این سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با خودرو سواری پراید تحت پوشش تاکسی تلفنی، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
ادامه مطلب...