تخصیص ۴۳.۴ میلیارد تومان برای توسعه شبکه آب شرب و راه روستایی مراغه

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با هدف رفع مشکلات مناطق روستایی، ۴۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آب شرب و توسعه راه‌های مواصلاتی روستاهای این شهرستان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

سایه کرونا بر سر اتراق‌کنندگان روز طبیعت

مراغه – ایرنا – روز طبیعت امسال هم به مانند سال گذشته در هرکجای طبیعت که اتراق کنیم، کرونا بر سرمان سایه می‌اندازد زیرا از یک سو سیزده‌بدر همواره با دورهمی و در نتیجه شرایط شیوع این ویروس همراه بوده و از سوی دیگر نیز روند گسترش کرونا در سطح کشور افزایشی است. 
ادامه مطلب...

خسارت ۱۲۱ میلیارد تومانی سرما به اراضی کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: کاهش دما و برودت هوا طی چند شب گذشته، ۱۲۱ میلیارد تومان به باغ‌ها و محصولات زراعی مراغه خسارت زد.
ادامه مطلب...

دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر اختصاص یافت

مراغه – ایرنا – نماینده مردم مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای در مجلس شورای اسلامی گفت: دستور اختصاص یک دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر از وزیر بهداشت اخذ شد. 
ادامه مطلب...

پنج واحد مرغداری در مراغه به چرخه تولید بازگشت

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: پنج واحد تولید مرغ و تخم‌مرغ از طریق اصلاح امور و رفع موانع به چرخ تولید بازگشت.
ادامه مطلب...

اسطوره تئاتر مراغه رخ در نقاب کشید

مراغه – ایرنا – بهزاد سیاه از هنرمندان برجسته عرصه سینما و تئاتر مراغه یک روز پس از روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، رخ در نقاب کشید.
ادامه مطلب...

۱۰۲۱ دُز واکسن کرونا به شهرستان مراغه اختصاص یافت

مراغه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: از ۲۳ بهمن ماه پارسال تاکنون یکهزار و ۲۱ دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده است.
ادامه مطلب...

روزانه بیش از ۵۰ تن مرغ در مراغه کشتار می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: هم اکنون روزانه بیش از ۵۰ تن مرغ در کشتارگاه‌های مرغ این شهرستان برای تامین گوشت سفید جنوب آذربایجان‌شرقی کشتار می‌شود.
ادامه مطلب...

هشدار اداره کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی درباره احتمال وقوع سیل

 مدیر کل  مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به وقوع سیل احتمالی در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی، هشدارها را جدی بگیرند.

ادامه مطلب...

فرماندار: ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصاد مراغه خواهد بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با جذب روزافزون سرمایه‌گذاران، برای کاهش مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری تلاش خواهیم کرد تا ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصادی این شهرستان باشد.
ادامه مطلب...