مهار آتش سوزی مراتع در مراغه/ ۴ هکتار از اراضی در آتش سوخت

تبریز- آتش سوزی مراتع در مراغه با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردم منطقه مهار شد.
ادامه مطلب...

سرپرست جدید آموزش و پرورش مراغه معرفی شد

سرپرست جدید آموزش و پرورش مراغه معرفی شد با پایان ماموریت مدیر آموزش و پرورش مراغه ،سرپرست جدید این مجموعه معرفی شد.  به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه صبح دوشنبه طی حکمی از سوی جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، محمود رضایی به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش مراغه معرفی شد.
ادامه مطلب...

مسابقات کشوری سبک هالا در تبریز برگزار شد

تبریز – مسابقات قهرمانی کشور سبک هالا به میزبانی شهر تبریز در ۴ رده سنی برگزار شد.
ادامه مطلب...

قطار گردشگری یک روزه تبریز به مراغه ویژه خبرنگاران اعزام شد

تبریز- قطار گردشگری یک روزه تبریز به مراغه ویژه خبرنگاران همزمان با روز قلم و به منظور تجلیل از اصحاب رسانه استان آذربایجان شرقی اعزام شد.
ادامه مطلب...

...

عضویت دانش آموز مراغه در تیم والیبال نوجوانان دختر آذربایجان شرقی دانش آموز ورزشکار مراغه جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به تیم والیبال نوجوانان دختر آذربایجان شرقی دعوت شد.
ادامه مطلب...

فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود

فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از ساماندهی فرم لباس دانش آموزان در مدارس این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد

آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه، اول تیرماه آغاز و تا چهاردهم این ماه ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب...

کسب مقام دومی در مسابقات استانی طرح دادرس توسط یک از مدارس مراغه

کسب مقام دومی در مسابقات استانی طرح دادرس توسط یک از مدارس مراغه دبیرستان فرزانگان مراغه توانست مقام دوم هفتمین دوره مسابقات المپیاد آماده( طرح دادرس) آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار استان در مراغه

برگزاری همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار استان در مراغه همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار هسته گزینش استان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

برخورد شدید ۲ خودرو در محور مراغه- بناب ۴ کشته و زخمی درپی داشت

تبریز- برخورد شدید دو خودرو در محور مراغه- بناب ۴ کشته و زخمی درپی داشت که سه نفر زخمی این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.
ادامه مطلب...