تیم‌های طبس و ارومیه به فینال لیگ فوتسال امیدهای کشور راه یافتند

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور که از سوم خردادماه به میزبانی مراغه کلید خورده بود، امروز، پنجشنبه با دو دیدار دنبال شد و تیم‌های طبس و ارومیه به فینال راه یافتند.
ادامه مطلب...

فیلم «هبوط مجازی» در مراغه جلو دوربین رفت

مراغه - ایرنا - فیلم «هبوط مجازی» که از دیدگاه انتزاعی یک دختر نوجوان به بررسی آسیب‌های فضای مجازی می‌پردازد، با نویسندگی و کارگردانی «محمدرضا انوری‌راد» در مراغه جلو دوربین رفت. 
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه‌ای به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد

مراغه- ایرنا - ورزشکار مراغه‌ای به نخستین اردوی تیم ملی هندبال جوانان دعوت شد.
ادامه مطلب...

طرح تعریض پل اشراق مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، طرح تعریض پل «اشراق» با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

نقش بستن نام مفاخر ادبی روی معابر مراغه

مراغه - ایرنا - چند سالی است که نام مفاخر علمی، فرهنگی و هنری پس از تکمیل لیست شهدای مراغه، روی تابلو معابر این کهن‌شهر نقش می‌بندد و از پویایی و پژوهش‌محوری جریان فرهنگی در میان مسئولانش حکایت می‌کند.
ادامه مطلب...

آغاز مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور امروز دوشنبه در شهرستان مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: قطعی برق طبق جدول زمان بندی اجرایی شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه قطعی برق از دیروز آغاز شده است، گفت: قطع برق انتظار می رود طبق جدول زمان بندی اعلام شده اجرا شود.
ادامه مطلب...

هشدار پلیس مراغه در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با هدف پیشگیری از سرقت خودرو و محتویات داخل آن به ساکنان این شهرستان هشدار داد و گفت: توصیه می‌شود صاحبان خودرو از لوازم ضدسرقت از جمله دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر لوازم تاخیری و بازدارنده استفاده کنند.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه- ایرنا- تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، برخی مسئولان شهرستانی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز امضا شد.
ادامه مطلب...

تبلیغات زود هنگام داوطلبان انتخابات رصد می‌شود

مراغه - ایرنا - رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان مراغه گفت: تبلیغات زود هنگام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا رصد و هرگونه تبلیغات انتخاباتی خارج از زمان تعیین‌شده تخلف محسوب می‌شود.
ادامه مطلب...