تاثیر چندبُعدی مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه

مراغه - ایرنا - تاثیر توسعه معابر بر شهروندان و همچنین بودجه شهرداری به‌ دلیل ایجاد محیط جدید با کاربری‌های مختلف، از چندین بُعد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قابل بررسی است و واکاوی این موضوع در پروژه مسیرگشایی از میدان رسالت تا الغدیر مراغه نیز تا حدودی از این اثرگذاری پرده برمی‌دارد.
ادامه مطلب...

مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - مانور جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج رمزارز با حضور تیم‌های متشکل از کارکنان اداره برق و ماموران انتظامی در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

تیم فوتسال آریا ترکان مراغه به لیگ برتر نزدیک شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: تیم فوتسال آریا ترکان مراغه با برتری بر حریف خود در دور برگشت گروه پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور، به دور نیمه نهایی لیگ دسته اول صعود کرد و یک گام به لیگ برتر نزدیک شد.
ادامه مطلب...

اثربخشی موزه‌ مجازی در کهن‌شهر مراغه

مراغه- ایرنا- ایده راه‌اندازی موزه‌ مجازی در شرایط ناشی از شیوع کرونا با جدیت بیشتر دنبال می‌شود تا بدون بستن بار سفر، فرصتی برای دیدن آثار تاریخی و هنری فراهم گردد اما به نظر می‌رسد کارایی و اثربخشی موزه‌های مجازی تابع مولفه‌هایی چون کیفیت تصویربرداری، به روز بودن نرم‌افزارها و منابع مالی است.
ادامه مطلب...

‍ دستگیری ربایندگان تاجر ترکیه‌ای در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: ربایندگان تاجر ترکیه‌ای با تلاش ماموران پلیس آگاهی در  این شهرستان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه در زمینی به مساحت ۴۳۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

رقابت‌های فوتسال دسته اول بانوان کشور در مراغه برگزار می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان از ۲۹ اردیبهشت تا دوم خرداد امسال میزبان دور برگشت گروه پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور است.
ادامه مطلب...

۱۳ کیلومتر از راه‌آهن سراسری از مناطق مسکونی مراغه عبور می‌کند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱۳ کیلومتر از مسیر ریلی راه آهن سراسری از مناطق مسکونی شهری این شهرستان عبور می‌کند.
ادامه مطلب...

تخصیص ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری مراغه

مراغه- ایرنا- معاون نظارت بر امور زیربنایی روستاهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: از سال ۹۶ تاکنون، حدود ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری مراغه تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از باغ‌های مراغه نصب شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه به نصب تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از ایستگاه‌های پیش‌آگاهی باغ‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: پایش دقیق آفت‌های شایع، تخمین جمعیت آفت‌ها و تعیین زمان دقیق مبارزه با آنها از جمله اهداف نصب این تله‌هاست.
ادامه مطلب...