استودیو دیجیتال رادیوشهر مراغه راه‌اندازی شد 

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر، نخستین استودیو دیجیتال رادیویی آذربایجان‌شرقی در مراغه افتتاح و علاوه بر آن امکان پخش برنامه از این رادیوشهر برای استان فراهم شد.  
ادامه مطلب...

متهم قاچاق لوازم خانگی در مراغه به پرداخت ۱۴۱ میلیون تومان محکوم شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق انواع لوازم خانگی در مراغه علاوه بر ضبط کالاها به پرداخت بیش از ۱۴۱ میلیون تومان جریمه محکوم شد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از طرح‌های ستاد فرمان حضرت امام در مراغه

ایرنا - مراغه - همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استاندار آذربایجان‌شرقی پنج طرح صنعتی، درمانی و آموزشی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

خط تولید واکسن کرونا اردیبهشت ۱۴۰۰ راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - قائم مقام ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: خط تولید واکسن کرونا از سوی این نهاد اردیبهشت سال آینده راه‌اندازی می‌شود.
ادامه مطلب...

پنج طرح صنعتی و درمانی در مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، پنج طرح صنعتی، درمانی و آموزشی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۷.۲ میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح و کلنک زنی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر سه دستگاه شتاب‌نگار زلزله و پروژه تعریض پل راه آهن در مجموع با هزینه کرد هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...

حدود ۶.۹ میلیارد تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی مراغه افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: ۶ میلیارد و ۹۹۵ میلیون تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده است و تمامی آنها طی دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

حدود ۶.۳ میلیارد تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی مراغه افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: ۶ میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده است و تمامی آنها طی دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

انتخاب ۴ واحد تولیدی مراغه جزو واحدهای نمونه آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: چهار واحد صنعتی این شهرستان به عنوان واحدهای برتر تولیدی آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۶۷ میلیارد تومان طرح توسعه روستایی در مراغه به بهره‌برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با سومین روز دهه فجر ۶۷ میلیارد و ۴۷۷ میلیون تومان طرح توسعه روستایی در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...