۱۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۵ هزار پرس غذای گرم در عجب‌شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شهرستان عجب‌شیر گفت: هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی و ۱۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت ۱۷ اردیبهشت و روز بسیج سازندگی در این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...

امسال ۳۰ میلیارد تومان در طرح‌های آب و فاضلاب مراغه هزینه می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه به هزینه ۳۲ میلیارد تومانی طرح‌های آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال نیز ۳۰ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده و وضعیت برخورداری از آب شرب بهداشتی و شبکه فاضلاب در سطح شهرستان متحول می‌شود.
ادامه مطلب...

برگ زرینی از نکوداشت «روز مراغه»

مراغه - ایرنا - امروز، ۱۶ اردیبهشت و «روز مراغه» است؛ روزی که به همت سمن‌ها و با مشارکت مسئولان محلی طی چندسال گذشته گرامی داشته شده و محدودیت‌های ناشی از کرونا طی امسال و پارسال هم مانعی بر سر راه نکوداشت آن به وجود نیاورده است.
ادامه مطلب...

۴۰ درصد تاکسی‌های مراغه به سامانه هوشمند پرداخت کرایه مجهز شد

مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه به اجرای طرح پرداخت سریع کرایه تاکسی با عنوان «نیترو پِی» اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح تاکنون ۴۰ درصد از تاکسی‌های شهری به سامانه هوشمند پرداخت مجهز شده است.
ادامه مطلب...

شهرک صنعتی شماره ٢ در مراغه احداث می‌شود

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث شهرک صنعتی شماره ۲ در مراغه در دستور کار قرار گرفته و این شهرک در زمینی به وسعت ۱۵۱ هکتار ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

سفر ۲۱ پرده‌ای به بهشت با یاعلی

مراغه- ایرنا- کتاب ۲۱ پرده بهشتی شامل آثار خط‌ نقاشی که اخیرا به مناسبت فرارسیدن روز مراغه مصادف با ۱۶اردیبهشت به چاپ رسید، با یک اثر قدسی مرتبط با حضرت امیر آغاز و با اثری راجع به فاطمه‌(س) خاتمه می‌یابد؛ کتابی که یاعلی آغازگر سفر ۲۱ پرده‌ای خالق‌اش می‌شود و در آخر وی بازهم پشت در خانه علی می‌ماند.
ادامه مطلب...

دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی هم در دانشگاه مراغه راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از لیست دانشکده‌های دانشگاه مراغه حذف نمی‌شود بلکه دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی نیز به آنها اضافه خواهد شد.
ادامه مطلب...

نخستین سلول‌های مغز استخوان غیر خویشاوندی در تبریز اهدا شد

تبریز - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز از اهدای اولین سلول‌های مغز استخوان غیر خویشاوندی توسط یک جوان ۳۷ ساله در این شهر خبر داد.
ادامه مطلب...

رشد جهشی بودجه در شهرداری مراغه ادامه می‌یابد؟

مراغه - ایرنا - بودجه شهرداری مراغه از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ نزدیک به سه برابر شده و از ۵۶ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده، اما اکنون که شورای شهر در آستانه خانه‌تکانی اساسی است، این سوال پیش می‌آید که آیا رشد جهشی بودجه در سال‌های آینده هم ادامه می‌یابد.
ادامه مطلب...

۲ هزار و ۳۲۲ بسته معیشتی بین کارگران مراغه توزیع شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: همزمان با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، ۲ هزار و ۳۲۲ بسته معیشتی از سوی سه کارخانه و واحد تولیدی مستقر در شهرستان بین کارگران شان توزیع شد.
ادامه مطلب...