کشف بیش از ۱۰ هزار قلم داروی خارج از شبکه توزیع در مراغه 

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: بیش از ۱۰ هزار قلم داروی غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان کشف و ضبط شد. 
ادامه مطلب...

معدوم‌سازی ۱.۶ تن آلایش دامی غیربهداشتی در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی مراغه گفت: یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم کله و پاچه و سیرابی غیربهداشتی با تلاش و هوشیاری ناظران بهداشتی این شبکه کشف و معدوم شد. 
ادامه مطلب...

احداث پل «دخیل» در مراغه آغاز شد

مراغه- ایرنا- احداث پل دخیل به عنوان یکی از طرح‌های گره‌گشایی از ترافیک شهر مراغه که جزو برنامه‌های سال گذشته شهرداری پیش‌بینی شده بود، از روز گذشته و در آستانه هفته دولت کلید خورد تا شمارش معکوس برای بهره‌برداری از این طرح مهم شهری آغاز شود. 
ادامه مطلب...

کارشناس ایمنی: سیم‌کشی ساختمان باید به صورت دوره‌ای بازبینی شود 

مراغه- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: سیم‌کشی ساختمان باید به صورت دوره‌ای مورد بازدید و بازبینی قرار گیرد و در صورت پوسیدگی سیم‌ها و خرابی فیوزها، نسبت به تعویض آنها اقدام شود.
ادامه مطلب...

برگزیدگان جشنواره ادبی اوحدی مراغه‌‎ای معرفی شدند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: هفتمین جشنواره ادبی اوحدی مراغه‌‎ای با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

روکش آسفالت جاده مراغه - هشترود آغاز شد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده فعلی مراغه - هشترود به ترمیم و روکش آسفالت نیاز دارد و عملیات اجرایی آن در نتیجه پیگیری‌ها و تامین اعتبار از روز گذشته آغاز شد. 
ادامه مطلب...

نبض شورای ششم مراغه چگونه می‌تپد؟

مراغه- ایرنا- کمیسیون عمران نبض ششمین دوره از شورای اسلامی شهر مراغه است و نگاهی به عملکرد این کمیسیون پس از گذشت حدود یک سال از عمر آن، رویکرد مبتنی بر تلاش، تعهد و نوآوری را در میان اعضای آن نشان می‌دهد؛ عملکردی که هم به کارایی توجه دارد و هم اثربخشی، اما نقدهایی هم نسبت به آن در زمینه نظارت وارد است.
ادامه مطلب...

بارش شهابی در مراغه رصد شد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل انجمن نجوم رصد خانه مراغه گفت: شرکت‌کنندگان در تور رالی سافاری به مقصد مراغه که با محوریت توسعه گردشگری نجومی به این شهرستان سفر کرده بودند، شامگاه گذشته بارش شهابی را در دامنه‌های جنوبی سهند و دره موسوم به «بایوندور» رصد کردند. 
ادامه مطلب...

نمایشگاه گروهی هنرمندان خوشنویس مراغه گشایش یافت

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: آثار فاخر خوشنویسی از هشت هنرمند شاخص این شهرستان در قالب نمایشگاهی با عنوان «کلک شیدا» در گالری استاد نیکخو به نمایش گذاشته شد. 
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: اعتبارات سفر معاون راهداری به مراغه و عجب‌شیر ابلاغ...

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات سفر اخیر معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به این حوزه انتخابیه ابلاغ شد.
ادامه مطلب...