۴۲۱ واحد نانوایی مراغه در راستای مقابله با کرونا بازرسی شد

مراغه- ایرنا- معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مراغه از بازدیدهای بهداشتی و صنفی ۴۲۱ واحد نانوایی در این شهرستان در راستای مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...

اتحاد و همدلی، امید را در دل‌ محرومان جامعه زنده کرد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به تلاش گروه های جهادی و خودجوش مردمی در روزهای کرونایی در این شهرستان گفت: اتحاد و همدلی حاصل از این مجاهدت‌ها، زمینه‌ساز ایجاد امید در دل‌های محرومان جامعه شده است.
ادامه مطلب...

اشتغالزایی ۲۴۷ نفر با بهره‌برداری از سه واحد تولیدی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از اشتغالزایی ۲۴۷ نفر با بهره‌برداری از سه واحد تولیدی در این شهرستان خبر داد و گفت: هر سه واحد تولیدی در نیمه نخست امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر رفع مشکلات محله شهیدین

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر رفع مشکلات محله شهیدین گفت: دستگاه‌های متولی مشکلات این محله را بررسی و رفع کنند.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق حرفه‌ای در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای در این شهرستان با ۶ فقره سرقت خبر داد.
ادامه مطلب...

کاهش ۲۷ درصدی نزولات جوی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مراغه از کاهش ۲۷.۲ درصدی میزان بارش و نزولات جوی در سال زراعی جاری (مهرماه ۹۸ تاکنون) در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

یکهزار و ۷۹ حلقه چاه غیرمجاز در مراغه مسدود شد

مراغه - ایرنا – مدیر امور آب منطقه‌ای مراغه گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۰ تاکنون یکهزار و ۷۹ حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان مسدود شده است.
ادامه مطلب...

کسب ۳۱۷ مدال از سوی ورزشکاران مراغه‌ای در سال ۹۸

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: ورزشکاران شهرستان در سال گذشته ۳۱۷ مدال در رشته‌های مختلف ورزشی کسب کردند که موفقیت بزرگی برای ورزش شهرستان بود.
ادامه مطلب...

دستگیری سارقان دریچه‌های فاضلاب در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: سارقانی که اقدام به سرقت دریچه‌های منهول فاضلاب شهری می‌کردند، شناسایی و دستگیر شد.
ادامه مطلب...

دستگیری عاملان فروش اشیای تقلبی در مراغه

تبریز- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری عاملان فروش اشیای تقلبی در مراغه توسط عوامل یگان حفاظت میراث فرهنگی استان خبر داد.
ادامه مطلب...