مدیرعامل برق منطقه ‌ای آذربایجان: سال 98 خاموشی نخواهیم داشت

مراغه – ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان گفت: با پیش بینی ها و اقدامات انجام شده و در صورت همراهی و صرفه جویی مردم، سال 98 در آذربایجان شرقی خاموشی نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...

۷۰ جودوکار آذربایجان شرقی به رقابت‌های کشوری راه یافتند

تبریز – ۷۰ نفر از جودوکاران آذربایجان شرقی مسابقات انتخابی خردسالان و نونهالان استان به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
ادامه مطلب...

محرومیت تعلیقی تراکتورسازی از یک دیدار خانگی

تبریز - ایرنا - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره اتفاقات دیدار تراکتورسازی و پیکان صادر و تیم تبریزی را به محرومیت تعلیقی از یک دیدار خانگی و پرداخت جریمه نقدی به مبلغ 900 میلیون ریال محکوم کرد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: دو محموله قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف دو محموله البسه و تجهیزات رایانه ای قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله ها در حین کنترل خودروهای عبوری و از دو دستگاه اتوبوس کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

برخورد خودروی سواری با یک کامیون باعث کشته شدن یک نفر شد

تبریز - برخورد یک دستگاه خودروی سواری روآ با یک دستگاه کامیون باعث کشته شدن یک نفر شد.
ادامه مطلب...

زیرساخت‌های پدافند غیرعامل کشور بومی سازی می‌شوند

تبریز- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: زیرساخت‌های پدافند غیرعامل کشور بومی سازی می‌شوند و در این خصوص از ظرفیت‌های دانشگاهیان استفاده می‌کنیم.
ادامه مطلب...

سرمربی ماشین سازی: می توانستیم مقابل سایپا سه امتیاز را بگیریم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: اگر بازیکنانم از موقعیت ها خوب استفاده می کردند می توانستیم سه امتیاز بازی مقابل سایپا را کسب کنیم.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مناسب مخازن سدهای این استان در سالجاری گفت: حجم ورودی آب 10 سد بزرگ استان نسبت به سال گذشته 42 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

رئیس دامپزشکی: بیش از 876هزار نوبت دام در مراغه واکسینه شدند

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی مراغه با اشاره به اجرای طرح های پیشگیری از بیماری های مشترک انسان و دام گفت: سال گذشته، 876 هزار و 889 نوبت دام بزرگ و کوچک علیه بیماری های واگیر و مشترک مایه کوبی و واکسینه شدند.
ادامه مطلب...

ارسال محموله کمک های فرهنگیان و دانش آموزان مراغه به سیل زدگان

ارسال محموله کمک های فرهنگیان و دانش آموزان مراغه به سیل زدگان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از ارسال محموله کمک های نقدی و غیر نقدی فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان به مناطق سیل زده خبر داد.
ادامه مطلب...