بانوی مراغی یک باب مغازه وقف کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بانوی خیّر مراغه‌ای برای توسعه مسجد قاضی این شهر یک باب مغازه وقف کرد.
ادامه مطلب...

انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت دریافت کرد

مراغه - ایرنا - انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت رسمی خود را از وزارت کشور دریافت کرد تا اعضای جوان و متخصص آن به گفته خودشان بتوانند این کهن‌شهر را از طریق مکتب رصدخانه و جایگاه علمی خواجه‌نصیر بازتعریف کنند.
ادامه مطلب...

فرماندار: محدودیت‌های کرونا در مراغه با جدیت بیشتر اعمال شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت‌ها در کنار فرهنگ‌سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

کرونا در مراغه صورت سرخ کرد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با توجه به اعلام رسمی وزارت بهداشت در روز جاری، این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه - ایرنا - تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
ادامه مطلب...

ماموریت‌های آتش‌نشانی مراغه در شرایط کرونا ۲۱۱ مورد افزایش داشت

مراغه - ایرنا - اگرچه نمی‌توان شرایط ناشی از کرونایی را به صورت مستقیم با افزایش حوادث مرتبط دانست اما به گفته سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مراغه طی سال گذشته ۲ هزار و ۶۸۸ ماموریت در این سازمان انجام شد که در مقایسه با تعداد ماموریت‌های سال قبل از آن ۲۱۱ مورد افزایش داشت.
ادامه مطلب...

تعداد گردشگران نوروزی مراغه به ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفربازدید رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: از ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین امسال ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفر بازدید در جاذبه‌های طبیعی و اماکن تاریخی و فرهنگی این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...

مراغه میزبان گروه سوم مسابقات فوتسال امیدهای کشور

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات فوتسال امیدهای کشور در گروه سوم با حضور پنج تیم از ۱۷ تا ۲۱ فروردین ماه در سالن شهید کنعانی این شهرستان برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

واحد قضایی در خداجوی مراغه دایر می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان ۱۰۰ روستای این شهرستان فراهم می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان تشکیل شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه تشکیل کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان را خواستار شد و گفت: برگزاری نشست‌های فصلی به صورت تخصصی و موضوعی در اولویت برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...