متهم پرونده قاچاق ظروف بلوری در مراغه ۸۱۸ میلیون ریال جریمه شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق انواع ظروف بلوری در مراغه علاوه بر ضبط کالاها به بیش از ۸۱۸ میلیون ریال جریمه محکوم شد.
ادامه مطلب...

۵۰ هزار خانوار مراغه در طرح شهید سلیمانی پایش شدند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از مجموع ۸۰ هزار و ۲۶۰ خانوار مراغه ای تاکنون ۵۰ هزار خانوار با اجرای«طرح شهید سلیمانی» در این شهرستان پایش و غربالگری شدند.
ادامه مطلب...

تیوب‌سواری مردم جنوب سهند در سراشیبی کرونا

مراغه - ایرنا - مسوولان ستاد مقابله با کرونا این روزها مدام در مورد موج جدید پاندومی کووید ۱۹ و البته عادی‌انگاری مردم هشدار می‌دهند اما مصادیق این عادی‌انگاری همچنان در گوشه و کنار کشور از جمله در جنوب آذربایجان‌شرقی به چشم می‌خورد.
ادامه مطلب...

۳ شکارچی متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: سه شکارچی متخلف که پس از بارندگی‌ روزهای اخیر به شکار سه سر خرگوش و یک قطعه کبک اقدام کرده بودند، توسط محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

جای خالی سردار دلها در این روزها احساس می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شاهد ناامنی در برخی کشورهای منطقه هستیم و در این روزها بیشتر از گذشته جای خالی سردار دلها " شهید حاج قاسم سلیمانی " احساس می شود.
ادامه مطلب...

راه دسترسی به روستاهای مراغه بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مراغه گفت: راه دسترسی ۱۰۰ روستاهای شهرستان که به دلیل بارش سنگین برف و کولاک در چند روز گذشته مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ادامه مطلب...

فعالیت ورزشی بانوان در مراغه با رعایت دستورالعمل‌ها بلامانع اعلام شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: باشگاه‌های ورزشی بانوان در این شهرستان می‌توانند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فعالیت کرده و به ورزشکاران خدمات ارایه کنند.

ادامه مطلب...

نرم افزار « زیست بان » در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - نرم‌افزار «زیست‌بان» که توسط تیم توسعه فناوری اداره محیط زیست مراغه بر بستر اندروید طراحی شده است، در فرمانداری مراغه و با حضور مسوولان شهرستانی رونمایی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۳۰ هزار عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز در عجب‌شیر کشف شد

مراغه - ایرنا- فرماندهی انتظامی عجب‌شیر گفت: ۳۰ هزار و ۷۲۰ عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز و ۱۲ دستگاه دوربین مداربسته قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۱۱۰ میلیارد تومان پروژه طی دهه‌فجر در مراغه کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک به ۵۰ پروژه با ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار یا هزینه با حضور تعداد محدودی از مردم و مسوولان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...