هشدار اداره کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی درباره احتمال وقوع سیل

 مدیر کل  مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به وقوع سیل احتمالی در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی، هشدارها را جدی بگیرند.

ادامه مطلب...

فرماندار: ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصاد مراغه خواهد بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با جذب روزافزون سرمایه‌گذاران، برای کاهش مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری تلاش خواهیم کرد تا ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصادی این شهرستان باشد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: ۱۳۹۹، سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: فعالان بخش بهداشت و درمان طی سال گذشته به صورت شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی به همنوعان خود تلاش کردند و ۱۳۹۹ را می‌توان سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان برای ریشه‌کنی کرونا نامید.
ادامه مطلب...

پنج هزار و ۶۳۸ مسافر از طریق فرودگاه سهند جابجا شدند

تبریز - ایرنا - رییس فرودگاه سهند گفت: در سال جاری پنج هزار و ۶۳۸ مسافر از طریق ۱۴۶ پرواز در مسیر تهران به فرودگاه سهند و بالعکس جابجا شدند.
ادامه مطلب...

۱۰۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای مراغه و خداجو ثبت‌نام کردند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱۰۶ نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای مراغه و خداجوی این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...

هشت نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در مراغه مصدوم شدند

مراغه - ایرنا – جانشین ستاد فرماندهی بحران مراغه گفت: هشت نفر در حوادث پایان سال ناشی از استفاده مواد محترقه در این شهرستان مصدوم شدند که وضعیت جسمی یکی از آنان چندان مناسب نیست.
ادامه مطلب...

منابع طبیعی دامنه کوه سهند در معرض نابودی

مراغه - ایرنا - استفاده بی‌رویه از منابع طبیعی دامنه کوه سهند در آذربایجان شرقی، این جاذبه و ظرفیت زیستی و جغرافیایی را طی سال‌های اخیر در معرض ‌بروز یک مشکل زیست محیطی قرار داده است به طوری که کارشناسان نسبت به از بین رفتن پوشش گیاهی این خطه ابراز نگرانی می کنند.
ادامه مطلب...

آثار ۵۰۰ دانش‌آموز مراغه‌ به مرحله منطقه‌ای جشنواره خوارزمی راه...

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در مرحله نخست و مدرسه‌ای هفتمین جشنواره نوجوان خوارزمی ۱۷ هزار دانش‌آموز این شهرستان شرکت کرده بودند که پس از داوری اولیه، آثار ۵۰۰ دانش‌آموز به مرحله منطقه‌ای راه یافت.
ادامه مطلب...

ارتباطات و القای حس خوب زندگی

مراغه - ایرنا - ارتباطات انسانی و به ویژه مجازی در بیشتر موارد با قضاوت و احساس مثبت یا منفی همراه است و وجود همین ویژگی در آستانه فصل نو شدنِ طبیعت، این سوال را در ذهن تداعی می‌کند که چگونه می‌توان «أَحْسَنِ الْحَالِ» و تغییر نگرش را به رغم همه دشواری‌های زندگی از طریق ارتباطات تقویت کرد.
ادامه مطلب...

تولید سیب در مراغه اشتغالزایی ۴۳ هزاری را به دنبال داشت

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: در طول سال جاری، تولید محصول سیب درختی در این شهرستان زمینه اشتغال۴۳ هزار نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است.
ادامه مطلب...