مجمع خیران مدرسه‌ساز مراغه به روزهای طلایی باز می‌گردد؟

مراغه - ایرنا - مجمع خیران مدرسه‌ساز مراغه که طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴ به اذعان اعضای آن، دوره طلایی را پشت سر گذاشته و الگوی بسیاری از خیران در سایر شهرستان‌های استان بوده است، بار دیگر حس و حال بالندگی و تکاپو دارد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از ۲ طرح اشتغالزایی در مراکز ترک اعتیاد مراغه

مراغه - ایرنا - کارگاه تولید فنس و کارگاه پرورش و تولید قارچ در مراکز ترک اعتیاد گلستان و اطهر مراغه در مجموع با ۶۵۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده قضائی برای عوامل تهیه و توزیع مواد محترقه در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر اعلام کرد: خریداری، نگهداری، حمل، توزیع، فروش و هرگونه معامله مواد محترقه جرم است و با عوامل آن از طریق تشکیل پرونده قضایی برخورد می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: قیمت مصوب در توزیع کالاهای اساسی رعایت شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه رعایت قیمت مصوب در توزیع کالاهای اساسی را خواستار شد و گفت: دستگاه‌های متولی از طریق تشدید نظارت و بازرسی با متخلفان احتمالی برخورد کنند.
ادامه مطلب...

بخشدار: قطار مسافربری مراغه - تهران در نظرکهریزی نیز توقف می‌کند

مراغه - ایرنا - بخشدار نظرکهریزی گفت: در سایه پیگیری‌های فرمانذار هشترود از امروز، 17 اسفندماه قطار مسافربری مراغه - تهران در ایستگاه «آتش بغ» از توابع این بخش نیز توقف می‌کند.
ادامه مطلب...

اجرای ۲.۷ میلیارد تومان طرح هادی در روستاهای مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: هم اکنون ۹ طرح با ۲.۷ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح «هادی» و توسعه معابر در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...

نگهداری گنبد سرخ به شهرداری مراغه سپرده شد

مراغه - ایرنا - بازدید سرپرست شهرداری و رییس اداره میراث فرهنگی مراغه از گنبد سرخ در یک روز تعطیل و بارانی که نشان از تلاش جهادی آنان برای توسعه پایدار این کهن‌شهر دارد، به نتیجه رسید و تنها ساعتی بعد، نگهداری از این عرصه ثبت ملی در سایه احیای یک تفاهم‌نامه قدیمی به شهرداری سپرده شد.
ادامه مطلب...

شرکت‌کنندگان در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار قرار ندهند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حضور فعال و هوشمندانه در عرصه انتخابات گفت: شرکت‌کنندگان و نامزدهای احتمالی در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار حضور خود قرار ندهند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: بدون اغماض با تخلف مسوولان برخورد شود

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: بدون اغماض باید با تخلف‌های مسوولان و اشخاص برخورد شود زیرا اغماض در این مورد با اصل نظام جمهوری اسلامی مغایر است.
ادامه مطلب...

مردم نسبت به خطر شیوع کرونای انگلیسی حساسیت بیشتری داشته باشند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: کرونای انگلیسی در شهرهای مختلف کشور مشاهده شده است و اگر مردم را نسبت به این ویروس کشنده و قوی حساس نکنیم با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.
ادامه مطلب...