سفر ۲۱ پرده‌ای به بهشت با یاعلی

مراغه- ایرنا- کتاب ۲۱ پرده بهشتی شامل آثار خط‌ نقاشی که اخیرا به مناسبت فرارسیدن روز مراغه مصادف با ۱۶اردیبهشت به چاپ رسید، با یک اثر قدسی مرتبط با حضرت امیر آغاز و با اثری راجع به فاطمه‌(س) خاتمه می‌یابد؛ کتابی که یاعلی آغازگر سفر ۲۱ پرده‌ای خالق‌اش می‌شود و در آخر وی بازهم پشت در خانه علی می‌ماند.
ادامه مطلب...

دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی هم در دانشگاه مراغه راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نه تنها دانشکده‌های علوم پایه و فنی مهندسی از لیست دانشکده‌های دانشگاه مراغه حذف نمی‌شود بلکه دانشکده‌های هنر و فسیل‌شناسی نیز به آنها اضافه خواهد شد.
ادامه مطلب...

نخستین سلول‌های مغز استخوان غیر خویشاوندی در تبریز اهدا شد

تبریز - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز از اهدای اولین سلول‌های مغز استخوان غیر خویشاوندی توسط یک جوان ۳۷ ساله در این شهر خبر داد.
ادامه مطلب...

رشد جهشی بودجه در شهرداری مراغه ادامه می‌یابد؟

مراغه - ایرنا - بودجه شهرداری مراغه از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ نزدیک به سه برابر شده و از ۵۶ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده، اما اکنون که شورای شهر در آستانه خانه‌تکانی اساسی است، این سوال پیش می‌آید که آیا رشد جهشی بودجه در سال‌های آینده هم ادامه می‌یابد.
ادامه مطلب...

۲ هزار و ۳۲۲ بسته معیشتی بین کارگران مراغه توزیع شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: همزمان با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، ۲ هزار و ۳۲۲ بسته معیشتی از سوی سه کارخانه و واحد تولیدی مستقر در شهرستان بین کارگران شان توزیع شد.
ادامه مطلب...

اعتراض‌ها به توقف پذیرش در برخی رشته‌های دانشگاه مراغه را اعلام کردیم

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه گفت: پس از دریافت نامه مربوط به توقف پذیرش دانشجو در رشته‌های علوم پایه و فنی مهندسی، موضوع را بلافاصله در شورای دانشگاه مطرح و پس از مشورت با دانشگاهیان، نظرهای کارشناسی و اعتراض‌های محلی در این زمینه را به وزارت علوم اعلام کرده‌ایم.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: جریان‌های سیاسی کشور تخریب را کنار بگذارند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه کشور در آستانه انتخاباتی مهم قرار دارد، گفت: جریان‌ها و جناح‌های ساسی در آستانه انتخابات تخریب را کنار بگذارند و اخلاق اسلامی، علوی و رمضانی را در پیش بگیرند.
ادامه مطلب...

اعضای شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان مراغه معرفی شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: اسامی ۹ نفر به عنوان اعضای شورای هماهنگی امور خیریه از سوی این اداره به اداره کل ارسال شده بود که از سوی کمیسیون امور خیریه استان تایید و معرفی شدند.
ادامه مطلب...

خیر مراغه‌ای اجاره بهای مغازه‌های خود را بخشید

مراغه- ایرنا- پریسا پاشایی مالک پاساژ امیر و خیر مراغه‌ای با توجه به تعطیلی بازار در پی اعمال محدودیت‌های کرونایی، در اقدامی خداپسندانه اجاره بهای اردیبهشت ماه ۳۵ باب مغازه را بخشید.
ادامه مطلب...

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی  و ۲۰ هزار پرس غذای گرم در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان سه هزار بسته معیشتی و ۲۰ هزار پرس غذای گرم در این شهرستان توزیع می‌شود.
ادامه مطلب...