مادر شهیدان میرسلامی فردوس در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست

مراغه - ایرنا - مادر مکرم شهیدان حسن و حسین میرسلامی فردوس از شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

تامین اجتماعی در ساخت بزرگترین بیمارستان منطقه در مراغه مشارکت می‌کند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر به کلنگ‌زنی بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مراغه طی سال جاری و ردیف بودجه آن اشاره کرد و گفت: تامین اجتماعی نیز با اضافه کردن ۱۵۰ تخت دیگر به این بیمارستان موافقت کرد تا با مشارکت این سازمان، بزرگترین بیمارستان منطقه پس از تبریز در مراغه احداث شود.
ادامه مطلب...

دستور فرماندار مراغه برای حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه دستور حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار را داد و گفت: دستگاه‌های متولی با تمام توان برای حل مشکلات این منطقه اهتمام داشته باشند.
ادامه مطلب...

چهار باب مدرسه خیرساز در عجب‌شیر کلنگ‌زنی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با ماه مبارک رمضان و در قالب طرح آجر به آجر، کلنگ احداث چهار باب مدرسه خیرساز در عجب‌شیر به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

استقبال مدیریت شهری از سرمایه‌گذاری شرکت کشتیرانی ایران در مراغه

مراغه – ایرنا – سرمایه‌گذاری شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی در بندر خشک مراغه طی روز گذشته و در دیدار فرماندار این شهرستان ویژه و رئیس هیات مدیره این شرکت مورد توافق اولیه قرار گرفت و مدیریت شهری نیز پس از آن به استقبال از این سرمایه‌گذاری رفت. 
ادامه مطلب...

گام رو به جلو برای راه‌اندازی بندر خشک مراغه 

مراغه – ایرنا – راه‌اندازی بندر خشک در مراغه طی حداقل یک دهه گذشته گاهی در فضای رسانه‌ای و جلسات مطرح شده و هربار پس از کش‌وقوس فراوان شامل مرور زمان شده است اما امروز، دوشنبه برای تحقق آن و تبدیل مراغه به هاب لجستیکی شمال‌غرب کشور یک گام رو به جلو در محل فرمانداری این شهرستان ویژه برداشته شد.
ادامه مطلب...

شرایط برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید شرایط را برای حضور پرشور مردم در انتخابات خردادماه مهیا کنیم زیرا اساس جمهوری اسلامی با حضور مردم در پای صندوق‌های رای معنی پیدا می‌کند.
ادامه مطلب...

هفت واحد صنفی متخلف بهداشتی در مراغه پلمب شد

مراغه - ایرنا - جانشین انتظامی مراغه با اشاره به تداوم اجرای طرح نظارت بر صنوف با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت شهروندان، گفت: هفت واحد صنفی متخلف با اجرای این طرح پلمب شد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: میراث فرهنگی مراغه با هم‌افزایی صیانت می‌شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آثار تاریخی موجود در مراغه سرمایه‌ای قابل توجه برای این کهن‌شهر به شمار می‌رود، گفت: این میراث فرهنگی ارزشمند با هم‌افزایی مسئولان شهری و مشارکت مدیران کشوری جان می‌گیرد و صیانت می شود. 
ادامه مطلب...

بهسازی اطراف «صوفی‌چای» مراغه بار دیگر در کانون توجه قرار گرفت

مراغه- ایرنا- سرپرست شهرداری مراغه با اشاره به اینکه امسال پروژه‌های توسعه شهری بر محورهای گردشگری و توسعه معابر متمرکز است، گفت: برخی از آنها تا پایان سال افتتاح، و اجرای برخی دیگر همچون ادامه بهسازی اطراف صوفی‌چای که در مرحله تهیه نقشه قرار دارد، آغاز و تکمیل آن به سال‌های بعدی موکول می‌شود.
ادامه مطلب...