پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف و کشف محموله سه تنی آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اورژانس مراغه سه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی انجام داد

مراغه- ایرنا- رییس فوریت پزشکی و اورژانس مراغه از انجام بسه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی و خدماتی از سوی اورژانس این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

آموزش رایگان مجازی در ۱۸۶ مدرسه مراغه اجرا می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: آموزش رایگان مجازی ویژه پیش دبستانی‌ها در ۱۸۶ مدرسه این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

دادرسی الکترونیک در زندان‌های آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی از راه‌اندازی دادرسی الکترونیک در تمامی زندان‌های استان تا پایان هفته آینده خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح، ۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.
ادامه مطلب...

هشت استاد دانشگاه مراغه در بین ۲ درصد دانشمندان برتر جهان

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه مراغه گفت: براساس آخرین لیست دانشمندان برتر ۲ درصد جهان در سال ۲۰۱۹، هشت استاد و عضو هیات علمی این دانشگاه جزو این دانشمندان معرفی شدند.
ادامه مطلب...

تمرین زلزله و ایمنی به صورت مجازی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - جانشین ستاد مدیریت و پیشگیری از بحران مراغه از برگزاری تمرین زلزله و ایمنی به صورت مجازی و با هدف ارتقای سطح آمادگی دستگاه‌های خدمت‌رسان در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مسیرهای اصلی روستاهای چارایماق بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار چاراویماق به بارش برف و کولاک در روزهای گذشته در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان، تمامی مسیرهای اصلی روستایی و شهری چاراویماق بازگشایی شده است.
ادامه مطلب...

سالن ورزشی شهدای خداجو افتتاح شد

مراغه- ایرنا- سالن ورزشی شهدای خداجو با صرف هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی سپاه به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

سه نفر در سانحه‌ رانندگی در جاده مراغه - هشترود مصدوم شدند

تبریز - ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: سه نفر در پی واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده مراغه - هشترود مصدوم شدند.
ادامه مطلب...

معلم و پژوهشگر مراغه‌ای برتر کشوری شدند

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مراغه از انتخاب یک معلم و یک پژوهشگر مراغه ای به‌عنوان مدرس  برتر نانو و پژوهشگر برتر فرهنگیان کشور خبر داد.
ادامه مطلب...