مردم مراغه بیش از ۲۵ هزار بار با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفتند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: مردم این شهرستان از اول سال جاری تاکنون ۲۵ هزار و ۶۳۲ بار با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته‌اند که بیش از نیمی از آنها به عملیات منجر شده است.
ادامه مطلب...

مراغه، کانون رصد بارش شهابی برای طبیعت‌گردان

مراغه- ایرنا- مراغه با توجه به موقعیت ممتازش در دامنه جنوبی سهند و اهمیتی که در حوزه نجوم دارد، می‌تواند به کانون رصد بارش شهابی «برساوشی» در سطح کشور به ویژه برای علاقه‌مندان به کوهنوردی و تورهای سافاری تبدیل شود. 
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مردم واکسن یادآور را جدی بگیرند

مراغه- ایرنا- معاون استاندارآذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان از اهالی خواست تا از اجتماعات غیرضروری دوری کرده و در واکسیناسیون عمومی مشارکت جدی تری داشته باشند. 
ادامه مطلب...

سمن‌ها نماد مشارکت مردم در توسعه اجتماعی و فرهنگی مراغه

مراغه- ایرنا- پای درددل‌ مدیران سمن‌های مراغه که بنشینی، مشارکت مردم شهرستان در روند توسعه اجتماعی و فرهنگی را حس خواهی کرد؛ به ویژه آنکه این جلسه با حضور نماینده عالی دولت در شهرستان و با هدف پاسداشت نقش پررنگ سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار شود و هریک از حاضران هم فرصت اظهارنظر داشته باشند.
ادامه مطلب...

خرید گندم در آذربایجان‌شرقی از مرز ۱۸۱ هزار تن گذشت

مراغه- ایرنا- سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی به افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به سال گذشته در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۸۱ هزار و ۳۲۶ تن از این محصول خریداری شده است.
ادامه مطلب...

علت حفاری در ابتدای بلوار طبیعت مراغه چیست؟

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: عملیات لوله‌گذاری خط انتقال فاضلاب و شبکه توزیع آب در مسیر بلوار طبیعت تا روستای علویان این شهرستان آغاز شد.
ادامه مطلب...

احداث مسیر سلامت مراغه با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد

مراغه- ایرنا- شهردار مراغه گفت: فاز نخست از طرح مسیر سلامت مراغه با ۶۰ میلیارد ریال پیش‌بینی اعتبار در حاشیه صوفی‌چای این کهن‌شهر آغاز شد.
ادامه مطلب...

بارش شهابی رالی سواران را به مراغه می‌کشاند

تبریز-ایرنا- پدیده طبیعی و آسمانی بارش شهابی کاپا دجاجه‌، رالی سواران سراسر کشور را به مراغه جهت بازدید از رصدخانه تاریخی و سایر اماکن گردشگری این کهن شهر می‌کشاند.
ادامه مطلب...

واردکننده کالا در آذربایجان‌شرقی به پرداخت ۷۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون...

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: واردکننده کالا در مراغه به علت عدم رعایت ضوابط قیمت گذاری و توزیع آن در این شهرستان به پرداخت ۷۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: خبرنگاران زبان گویای مردم و بازگوکننده حقایق باشند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه با بیان اینکه خبرنگاری از شغل‌های فاخر و ارزشمند است، بیان کرد: اصحاب رسانه به عنوان زبان گویای مردم باید در مسیر تنویر افکار عمومی و بیان حقایق حرکت کنند. 
ادامه مطلب...