فرماندار: حدود ۶.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در مراغه پرداخت...

مراغه- ایرنا- معاون‌ استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: طی یک سال گذشته ۶ میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

«هانامی» ژاپن یا جشن شکوفه‌ها در مراغه؟

مراغه- ایرنا- «هانامی» همان آیین سنتی که همزمان با باز شدن شکوفه‌های گیلاس در پارک‌ها، باغ‌ها و فضای سبز داخل و اطراف شهرهای ژاپن برگزار می‌شود، در حالی شهرت جهانی یافته است که در گوشه و کنار کشورمان از جمله مراغه ظرفیت‌هایی بی‌نظیر برای برگزاری این جشن وجود دارد.
ادامه مطلب...

ساماندهی دستفروشان مراغه، نیازمند هم‌افزایی همه نهادهای مسوول

مراغه- ایرنا- ساماندهی دستفروشان شهر مراغه از جمله ضرورت‌های مدیریت شهری می‌باشد که انجامش تا به امروز میسر نشده و تحقق آن نیازمند هم‌افزایی همه نهادهای مسوول از قبیل شهرداری، دادستانی، فرماندهی انتظامی و سایر سازمان‌هاست.
ادامه مطلب...

سپک‌تاکراکار مراغه‌ای مدرک مربیگری بین‌المللی دریافت کرد

مراغه- ایرنا- رییس هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان‌شرقی گفت: مدرک مربیگری بین‌المللی غلامرضا عبدی سپک‌تاکراکار مراغه‌ای و ۱۶ مربی آقا و ۱۰ مربی خانم کشورمان توسط حلیم بن قادر دبیرکل فدراسیون جهانی و رئیس کنفدراسیون سپک تاکرا آسیا در محل آکادمی ملی المپیک اعطا شد.
ادامه مطلب...

امر به معروف و نهی از منکر در ماه رمضان مورد توجه بیشتر قرار گیرد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: امر به معروف و نهی از منکر در مبارک ماه رمضان مورد توجه بیشتر آحاد مردم و مسوولان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

رویداد روز مراغه با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار...

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال رویداد روز مراغه براساس رایزنی‌های انجام شده با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

مراغه‌ای ها ۴۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان کمک کردند

مراغه- ایرنا- مردم شهرستان مراغه در جشن گلریزان امسال برای آزادی زندانیان جرام غیرعمد و حمایت از خانواده‌های آنان ۴۰۰ میلیون تومان کمک کردند.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: کنارگذر جنوبی مراغه وارد قانون بودجه شد

مراغه- ایرنا- نماینده مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: کنارگذر جنوبی مراغه با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه وارد قانون بودجه ۱۴۰۱ شد.
ادامه مطلب...

کشف ۱۴ دستگاه ماینر غیرمجاز در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه به کشف ۱۴ دستگاه ماینر غیرمجاز و قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این تعداد ماینر از دو نقطه مختلف شهر توسط ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

معلم یک دبستان روستایی مراغه رتبه نخست کنکور دکتری را کسب کرد

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: «مریم صمدی» معلم پایه اول دبستان «حاج فرخ» روستای «طالبخان» از توابع بخش مرکزی این شهرستان رتبه نخست کنکور در مقطع دکترای تخصصی را کسب کرد.
ادامه مطلب...