نمایشگاه عکس «شوق حسینی» در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه- ایرنا-  اگرچه کارگاه نقاشی در پارک ملت مراغه و نمایشگاه عکس محرم در شهرداری از امروز، دوشنبه به خاطر محدودیت‌های کرونا در عمل به تعطیلی کشیده می‌شود اما علاقه‌مندان به آثار هنری محرم در این‌شهرستان می‌توانند از نمایشگاه عکس مجازی «شور حسینی» بازدید کنند. 
ادامه مطلب...

دستگیری سارق لوازم داخل خودرو با ۱۳ فقره سرقت در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه به دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات و لوازم داخل خودرو اشاره کرد و گفت: این سارق سابقه‌دار به ۱۳ فقره سرقت در سطح شهر اعتراف کرد. 
ادامه مطلب...

فرماندار: همه ادارات مراغه به جز خدمات‌رسان‌ها از دوشنبه تعطیل است 

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کل کشور و شهرستان بسیار وخیم است و همه ادارات و بانک‌های شهرستان به جز ادارات خدمات‌رسان‌ از ۲۵ تا ۳۰ مردادماه تعطیل می‌شود.
ادامه مطلب...

دانشگاه مراغه در چهار رشته جدید دانشجو پذیرش می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس دانشگاه مراغه گفت: شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مجموع برای سال تحصیلی پیش‌رو با ایجاد چهار رشته تحصیلی جدید در این دانشگاه موافقت کرده است. 
ادامه مطلب...

فرماندار: ۴۰درصد جمعیت بالای ۱۸سال مراغه تا پایان هفته واکسینه می‌شوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با بیان اینکه تا ۲۱ مردادماه جاری ۲۵ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال شهرستان علیه کرونا واکسینه شدند، گفت: این رقم تا پایان هفته جاری به ۴۰ درصد می‌رسد.
ادامه مطلب...

درخشش ۲ دانشجوی دانشگاه مراغه در تیتر ۱۲

مراغه- ایرنا- مدیر فرهنگی دانشگاه مراغه گفت: دو نفر از دانشجویان این دانشگاه در بزرگترین رویداد مطبوعاتی رسانه و نشریه‌های دانشجویی کشور موسوم به «تیتر ۱۲» خوش درخشیدند و ۲ رتبه برتر این جشنواره را کسب کردند. 
ادامه مطلب...

اهدای عضو  نجات‌بخش زندگی ۲ بیمار در مراغه شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در این شهرستان، نجات بخش زندگی ۲ بیمار  شد.
ادامه مطلب...

ارتش ۲ هزار تخت ویژه بیماران کرونایی در شمال غرب کشور مهیا کرد

ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش ۲ هزار تخت بیمارستانی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی در استان های این منطقه مهیا کرده است.
ادامه مطلب...

تزریق واکسن کرونا به ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: به منظور ارج نهادن به تلاش‌های خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار، ۱۰۳ نفر از اصحاب رسانه این شهرستان واکسن کرونا دریافت کردند.
ادامه مطلب...

چهار عنوان کتاب از نویسندگان مراغه‌‎ای منتشر شد

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: چهار عنوان کتاب شامل «سوشیانس» ، «از محسن تا احسان»، «مجموعه اشعار خامل مراغه‌ای» و «کعبه عرفان» از سوی نویسندگان این شهرستان به زیور طبع آراسته شد.
ادامه مطلب...