دختران مراغه‌ای به اردوی تیم ملی سپک تاکرا دعوت شدند

مراغه - ایرنا - رییس کمیته سپک تاکرای آذربایجان‌شرقی از دعوت ۲ ورزشکار دختر مراغه‌ای به اردوی تیم ملی بزرگسالان و جوانان خبرداد.
ادامه مطلب...

بیش از ۷۹ کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۷۹ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نیازمند فرهنگ سازی در خصوص اهدای عضو هستیم

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه گفت:ارزش و جایگاه اهدا کننده عضو کمتر از شهدای جنگ و مدافعان سلامت نیست و در این خصوص نیازمند فرهنگ سازی هستیم.
ادامه مطلب...

انجمن کتابخانه‌های عمومی مراغه نمونه استان شد

مراغه - ایرنا - رییس کتابخانه‌های عمومی مراغه گفت: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل آذربایجان‌شرقی، انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان به عنوان نمونه استان معرفی شد.
ادامه مطلب...

پرداخت ۴۸.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از سوی پست بانک در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۸.۵ میلیارد تومان تسهیلات از سوی پست بانک این شهرستان به متقاضیان اشتغال‌زایی پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفی و اماکن عمومی در مراغه سرکشی شد

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از انجام چهار هزار و ۵۰۰ بازدید از واحدهای صنفی و اماکن عمومی این شهرستان از سوی  اکیپ‌های نظارتی کمیته اقتصادی ستاد مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...

هشت طرح آبخیزداری در مراغه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه از اجرای هشت طرح آبخیزداری در این شهرستان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها در سالجاری چهار میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

هزار و ۵۰۰ خودرو در مراغه به دلیل نقض محدودیت‌های ترافیکی تذکر گرفتند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: از ابتدای اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی برای مقابله با شیوع کرونا، یک هزار و ۵۰۰ خودرو به دلیل نقض این محدویت‌ها تذکر گرفتند.
ادامه مطلب...

پیگیری بهداشتی بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ مبتلا به کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۶ هزار و ۴۳۴ نفر که کرونای آنها مثبت بود تحت پیگیری‌های مراقبتی و بهداشتی در این شهرستان قرار گرفته‌اند.
ادامه مطلب...

همراهی بازاریان و تلاش پرسنل درمانی زمینه‌ساز کاهش ابتلا به کروناست

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: همراهی بازاریان و تلاش پرسنل درمانی زمینه‌ساز کاهش ابتلا به کرونا در این شهرستان طی روزهای گذشته شده است.
ادامه مطلب...