کشف یک تن مواد غذائی فاسد از یک فروشگاه در مراغه 

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در راستای نظارت بهداشتی بر اماکن عمومی در قالب طرح شهید سلیمانی، یک تن مواد غذائی فاسد و تاریخ گذشته از یک فروشگاه در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

نخستین واکسن کرونا در مراغه تزریق شد

مراغه- ایرنا- نخستین واکسن کرونا در مراغه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان تزریق شد.
ادامه مطلب...

کشف ۲۸ دستگاه ماینر قاچاق  از ۲ واحد صنفی و مسکونی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: با تلاش ماموران پلیس ۲۸ دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق از ۲ واحد صنفی و مسکونی در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۳ تولیدکننده بخش کشاورزی مراغه به عنوان نمونه کشوری شناخته شدند

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سه تولیدکننده محصولات کشاورزی این شهرستان به عنوان تولیدکنندگان نمونه کشوری شناخته شدند.
ادامه مطلب...

شکارچیان متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: پنج شکارچی متخلف که اقدام به شکار بدون مجوز کرده بودند، از سوی محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

هفت طرح برق‌رسانی در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر هفت طرح برق‌رسانی در مجموع با هزینه سه میلیارد تومانی و شعبه کارگزاری بانک سامان در حوزه بورس کالا و انرژی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۱۱ میلیارد تومان طرح عمران روستایی در بخش سراجوی مراغه بهره برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر چند طرح عمرانی روستایی با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان در بخش سراجوی مراغه بهره برداری شد
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه ای رکورد جهانی بلند کردن وزنه را شکست

مراغه- ایرنا- ورزشکار مراغه ای رکورد جهانی بلند کردن وزنه در دسته ۹۵ کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد .
ادامه مطلب...

استودیو دیجیتال رادیوشهر مراغه راه‌اندازی شد 

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر، نخستین استودیو دیجیتال رادیویی آذربایجان‌شرقی در مراغه افتتاح و علاوه بر آن امکان پخش برنامه از این رادیوشهر برای استان فراهم شد.  
ادامه مطلب...