پنج طرح صنعتی و درمانی در مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، پنج طرح صنعتی، درمانی و آموزشی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۷.۲ میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح و کلنک زنی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر سه دستگاه شتاب‌نگار زلزله و پروژه تعریض پل راه آهن در مجموع با هزینه کرد هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...

حدود ۶.۹ میلیارد تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی مراغه افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: ۶ میلیارد و ۹۹۵ میلیون تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده است و تمامی آنها طی دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

حدود ۶.۳ میلیارد تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی مراغه افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: ۶ میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده است و تمامی آنها طی دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

انتخاب ۴ واحد تولیدی مراغه جزو واحدهای نمونه آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: چهار واحد صنعتی این شهرستان به عنوان واحدهای برتر تولیدی آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۶۷ میلیارد تومان طرح توسعه روستایی در مراغه به بهره‌برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با سومین روز دهه فجر ۶۷ میلیارد و ۴۷۷ میلیون تومان طرح توسعه روستایی در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

استمهال تسهیلات کشاورزی در انبار غله آذربایجان‌شرقی

مراغه - ایرنا - هشترود به انبار غله آذربایجان‌شرقی شهرت دارد و فرماندار آن با اشاره به استمهال هشت میلیارد تومان از تسهیلات بخش کشاورزی این شهرستان می‌گوید: این طرح کشاورزانی را که نتوانسته‌اند تسهیلات دریافتی، سود کارمزد و جریمه تسهیلات را پرداخت کنند، شامل می‌شود.
ادامه مطلب...

۳۶ میلیارد ریال طرح عمرانی و خدمات شهری در عجب‌شیر افتتاح شد

مراغه - ایرنا - همزمان با نخستین رو از دهه مبارک فجر، ۶ طرح شهرداری عجب‌شیر با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: قلم مهمترین سلاح امام خمینی(ره) بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: قلم مهمترین سلاح امام خمینی(ره) در دوران مبارزه با رژیم طاغوت بود و انقلاب اسلامی را بدون سلاح و تنها با ایمان و پشتیبانی مردم به پیروزی رساند.
ادامه مطلب...

داور مراغه‌ای در رقابت‌های جهانی کشتی ایتالیا قضاوت می‌کند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: «سیدفرشید میرهاشمی» از داوران بین‌المللی کشتی این شهرستان همراه با تیم ملی برای قضاوت در جام «پلیکونه» به ایتالیا سفر می‌کند.
ادامه مطلب...