دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر اختصاص یافت

مراغه – ایرنا – نماینده مردم مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای در مجلس شورای اسلامی گفت: دستور اختصاص یک دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ۶۴ تختخوابی عجب‌شیر از وزیر بهداشت اخذ شد. 
ادامه مطلب...

پنج واحد مرغداری در مراغه به چرخه تولید بازگشت

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: پنج واحد تولید مرغ و تخم‌مرغ از طریق اصلاح امور و رفع موانع به چرخ تولید بازگشت.
ادامه مطلب...

اسطوره تئاتر مراغه رخ در نقاب کشید

مراغه – ایرنا – بهزاد سیاه از هنرمندان برجسته عرصه سینما و تئاتر مراغه یک روز پس از روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، رخ در نقاب کشید.
ادامه مطلب...

۱۰۲۱ دُز واکسن کرونا به شهرستان مراغه اختصاص یافت

مراغه - ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: از ۲۳ بهمن ماه پارسال تاکنون یکهزار و ۲۱ دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده است.
ادامه مطلب...

روزانه بیش از ۵۰ تن مرغ در مراغه کشتار می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: هم اکنون روزانه بیش از ۵۰ تن مرغ در کشتارگاه‌های مرغ این شهرستان برای تامین گوشت سفید جنوب آذربایجان‌شرقی کشتار می‌شود.
ادامه مطلب...

هشدار اداره کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی درباره احتمال وقوع سیل

 مدیر کل  مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به وقوع سیل احتمالی در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی، هشدارها را جدی بگیرند.

ادامه مطلب...

فرماندار: ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصاد مراغه خواهد بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با جذب روزافزون سرمایه‌گذاران، برای کاهش مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری تلاش خواهیم کرد تا ۱۴۰۰، سال شکوفایی اقتصادی این شهرستان باشد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: ۱۳۹۹، سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: فعالان بخش بهداشت و درمان طی سال گذشته به صورت شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی به همنوعان خود تلاش کردند و ۱۳۹۹ را می‌توان سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان برای ریشه‌کنی کرونا نامید.
ادامه مطلب...

پنج هزار و ۶۳۸ مسافر از طریق فرودگاه سهند جابجا شدند

تبریز - ایرنا - رییس فرودگاه سهند گفت: در سال جاری پنج هزار و ۶۳۸ مسافر از طریق ۱۴۶ پرواز در مسیر تهران به فرودگاه سهند و بالعکس جابجا شدند.
ادامه مطلب...

۱۰۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای مراغه و خداجو ثبت‌نام کردند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱۰۶ نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای مراغه و خداجوی این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...