۵۰ هزار خانوار مراغه در طرح شهید سلیمانی پایش شدند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از مجموع ۸۰ هزار و ۲۶۰ خانوار مراغه ای تاکنون ۵۰ هزار خانوار با اجرای«طرح شهید سلیمانی» در این شهرستان پایش و غربالگری شدند.
ادامه مطلب...

تیوب‌سواری مردم جنوب سهند در سراشیبی کرونا

مراغه - ایرنا - مسوولان ستاد مقابله با کرونا این روزها مدام در مورد موج جدید پاندومی کووید ۱۹ و البته عادی‌انگاری مردم هشدار می‌دهند اما مصادیق این عادی‌انگاری همچنان در گوشه و کنار کشور از جمله در جنوب آذربایجان‌شرقی به چشم می‌خورد.
ادامه مطلب...

۳ شکارچی متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: سه شکارچی متخلف که پس از بارندگی‌ روزهای اخیر به شکار سه سر خرگوش و یک قطعه کبک اقدام کرده بودند، توسط محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

جای خالی سردار دلها در این روزها احساس می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شاهد ناامنی در برخی کشورهای منطقه هستیم و در این روزها بیشتر از گذشته جای خالی سردار دلها " شهید حاج قاسم سلیمانی " احساس می شود.
ادامه مطلب...

راه دسترسی به روستاهای مراغه بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مراغه گفت: راه دسترسی ۱۰۰ روستاهای شهرستان که به دلیل بارش سنگین برف و کولاک در چند روز گذشته مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ادامه مطلب...

فعالیت ورزشی بانوان در مراغه با رعایت دستورالعمل‌ها بلامانع اعلام شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: باشگاه‌های ورزشی بانوان در این شهرستان می‌توانند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فعالیت کرده و به ورزشکاران خدمات ارایه کنند.

ادامه مطلب...

نرم افزار « زیست بان » در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - نرم‌افزار «زیست‌بان» که توسط تیم توسعه فناوری اداره محیط زیست مراغه بر بستر اندروید طراحی شده است، در فرمانداری مراغه و با حضور مسوولان شهرستانی رونمایی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۳۰ هزار عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز در عجب‌شیر کشف شد

مراغه - ایرنا- فرماندهی انتظامی عجب‌شیر گفت: ۳۰ هزار و ۷۲۰ عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز و ۱۲ دستگاه دوربین مداربسته قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۱۱۰ میلیارد تومان پروژه طی دهه‌فجر در مراغه کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک به ۵۰ پروژه با ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار یا هزینه با حضور تعداد محدودی از مردم و مسوولان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...

شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های زیست محیطی در مراغه ایجاد شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: شعبه ۲ دادیاری به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های زیست محیطی در این شهرستان ایجاد شد.
ادامه مطلب...