بازدید مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی از اماکن تاریخی مراغه

ایرنا - مراغه - احمد حمزه‌زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی و معاونان وی به همراه «سید علی موسوی» فرماندار مراغه روز سه‌شنبه از برخی اماکن تاریخی و گردشگری این شهرستان بازدید کردند. عکس از: سجاد عبدی
ادامه مطلب...

گره کور ترافیک در مرکز شهر مراغه 

مراغه - ایرنا - ترافیک که میهمانان ناخوانده‌ای چون معطلی، حوادث رانندگی، آلودگی صوتی و افزایش غلظت آلودگی هوا را با خود به همراه دارد، در یکی دو دهه اخیر در هسته مرکزی شهر تاریخی مراغه ریشه دوانده و اقدامات انجام شده از سوی متولیان امر در این زمینه کافی نبوده و مشکل را رفع نکرده است.
ادامه مطلب...

خدمت به ایثارگران ارج‌نهادن به تلاش‌های آنهاست

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به ایثارگران، ارج نهادن به تلاش های افتخارآفرینان عرصه جهاد است.
ادامه مطلب...

مددجویان بهزیستی مراغه بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال گرفتند

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به مددجویان و معلولان بهزیستی شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...

معاون وزیر صمت: متاسفانه تاکنون از لحاظ صنعتی در مراغه کار زیادی انجام نشده

مراغه - ایرنا - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه‌گذاری ۱۴۰ هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه در صنعت کشور در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: شاهد رشد بالایی در این زمینه بودیم.

ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...

۱۷ درصد از زندانیان آذربایجان‌شرقی با اجرای طرح پایش آزاد شدند

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی از آزادی ۱۷ درصد از زندانیان استان با اجرای طرح پایش زندانیان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه تعاونی برتر کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در نهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب و معرفی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۱۴.۳ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب مراغه اصلاح شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۴ کیلومتر و ۳۷۱ متر از شبکه آب و فاضلاب در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اصلاح و توسعه یافته است.
ادامه مطلب...