آغاز کوچ عشایر به مراتع سهند با ۱۳۰ هزار راس دام

مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه از آغاز کوچ عشایر به مراتع سهند در این شهرستان با ۱۳۰ هزار راس دام خبرداد.
ادامه مطلب...

سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در شهرک صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر شهرک صنعتی مراغه از جذب و سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در این شهرک در سال گذشته در قالب هشت طرح سرمایه‌گذاری خبرداد.
ادامه مطلب...

حضور ورزشکار مراغه‌ای در دوره مربیگری آنلاین سپک تاکرای آسیا

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه از حضور غلامرضا عبدی ورزشکار مراغه‌ای در نخستین دوره مربیگری آنلاین سطح یک سپک تاکرای آسیا خبر داد.
ادامه مطلب...

حراست مسوولیتی خطیر و حساس در دستگاه‌هاست

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه به مسوولیت خطیر و حساس حراست در دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اجرای صحیح ماموریت‌های محوله و تبعیت از اصول و معیارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، باید از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسوولان و کارکنان حراست باشد.
ادامه مطلب...

وداع مردم مراغه با شهید مدافع وطن

ایرنا - مراغه - پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان سوم تقی بهره‌ور امروز یکشنبه با حضور خانواده شهید و مسوولان شهرستانی تشییع شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

ستاد کرونای مراغه: مراسم تشییع شهید بهره‌ور به صورت رسمی برگزار نخواهد...

مراغه - ایرنا - ستاد مبارزه با کرونای مراغه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به وضعیت حاد ویروس کرونا در این شهرستان، مراسم تشییع و بزرگداشت شهید ستوان سوم تقی بهره‌ور به صورت رسمی و جمعی برگزار نخواهد شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله‌های البسه قاچاق در مراغه 

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله های البسه خارجی قاچاق از ۲ دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبرداد.  
ادامه مطلب...

تحقق ۸۵,۵ میلیارد تومانی بودجه مصوب شهرداری مراغه در سال ۹۸

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از تحقق ۹۶ درصدی بودجه مصوب شهرداری در سال ۹۸ خبر داد و گفت: بودجه مصوب این شهرداری در سال گذشته ۸۹ میلیارد تومان بود که ۸۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن محقق شد.
ادامه مطلب...

برقراری مجدد پرواز فرودگاه سهند پس از ۲ ماه تعطیلی

مراغه - ایرنا - رییس فرودگاه سهند گفت: پروازهای فرودگاه سهند به مقصد تهران پس از ۲ ماه تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا آغاز شد.
ادامه مطلب...

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۴۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد

مراغه - ایرنا - رییس هیات مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: در مجموع ۶۰ هزار طرح از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با سرمایه گذاری ۷۸ هزار میلیارد تومان در کشور انجام و ۴۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
ادامه مطلب...