۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

هفت طرح برق‌رسانی در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر هفت طرح برق‌رسانی در مجموع با هزینه سه میلیارد تومانی و شعبه کارگزاری بانک سامان در حوزه بورس کالا و انرژی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۱۱ میلیارد تومان طرح عمران روستایی در بخش سراجوی مراغه بهره برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر چند طرح عمرانی روستایی با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان در بخش سراجوی مراغه بهره برداری شد
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه ای رکورد جهانی بلند کردن وزنه را شکست

مراغه- ایرنا- ورزشکار مراغه ای رکورد جهانی بلند کردن وزنه در دسته ۹۵ کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد .
ادامه مطلب...

استودیو دیجیتال رادیوشهر مراغه راه‌اندازی شد 

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر، نخستین استودیو دیجیتال رادیویی آذربایجان‌شرقی در مراغه افتتاح و علاوه بر آن امکان پخش برنامه از این رادیوشهر برای استان فراهم شد.  
ادامه مطلب...

متهم قاچاق لوازم خانگی در مراغه به پرداخت ۱۴۱ میلیون تومان محکوم شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق انواع لوازم خانگی در مراغه علاوه بر ضبط کالاها به پرداخت بیش از ۱۴۱ میلیون تومان جریمه محکوم شد.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از طرح‌های ستاد فرمان حضرت امام در مراغه

ایرنا - مراغه - همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استاندار آذربایجان‌شرقی پنج طرح صنعتی، درمانی و آموزشی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

خط تولید واکسن کرونا اردیبهشت ۱۴۰۰ راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - قائم مقام ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: خط تولید واکسن کرونا از سوی این نهاد اردیبهشت سال آینده راه‌اندازی می‌شود.
ادامه مطلب...

پنج طرح صنعتی و درمانی در مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، پنج طرح صنعتی، درمانی و آموزشی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۷.۲ میلیارد تومان طرح در مراغه افتتاح و کلنک زنی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر سه دستگاه شتاب‌نگار زلزله و پروژه تعریض پل راه آهن در مجموع با هزینه کرد هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...