ورزشکار مراغه‌ای قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: برای نخستین بار در تاریخ ورزش بدنسازی و قویترین مردان، آرش سلیمی در دسته منفی ۹۵ کیلوگرم با اقتدار قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد.
ادامه مطلب...

۱۹ زندانی جرایم عمد در مراغه با حمایت خیران آزاد شدند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از آزادی ۱۹ زندانی جرایم عمد در مراغه با حمایت خیران این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

برگزاری مراسم باید طبق مصوبات ستاد کرونا باشد

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم رعایت موازین بهداشتی در ایام کرونایی گفت: آیین های ملی و مذهبی باید طبق مصوبات ستاد کرونا و با رعابت محدودیت ها و دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.
ادامه مطلب...

اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار کرونا در مراغه شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا موجب کاهش آمار بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان شده است و باید در این راستا به صورت هدفمند و با برنامه ریزی بهتر حرکت کنیم.
ادامه مطلب...

زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیت‌های جوانان در فضای مجازی ایجاد...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به ضرورت‌های روز،  زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت‌های جوانان در فضای مجازی ایجاد شود.
ادامه مطلب...

۵.۵ میلیارد تومان در روستاهای مراغه هزینه می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های روستایی و نیز آزادسازی حریم رودخانه‌ها، ۵.۵ میلیارد تومان در این مناطق هزینه می‌شود.
ادامه مطلب...

خسارت هفت میلیارد تومانی کرونا به ورزش مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: از زمان شیوع کرونا، ورزش شهرستان در بخش های دولتی و خصوصی بیش از هفت میلیارد تومان ضرر کرده است.
ادامه مطلب...

طرح جهش تولید در دیم‌زارها با جدیت در حال اجراست 

مراغه - ایرنا - معاون پژوهشی و فناوری موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: طرح «جهشِ تولید در دیم‌زارها» که با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تدوین و در تابستان امسال ابلاغ شد، با جدیت از سوی مجری طرح در حال اجراست.
ادامه مطلب...

طرح تست سریع تشخیص کرونا در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از آغاز اجرای تست‌های سریع تشخیص کرونا در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۱۳ مرکز خدمات بهزیستی در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: در راستای خدمات محله محور به مددجویان بهزیستی، ۱۳ مرکز خدمات بهزیستی ( + زندگی) با مدیریت غیردولتی و تحت نظارت بهزیستی در شهرستان راه‌اندازی شده است.
ادامه مطلب...