انتشار۱۶۰ مقاله علمی از سوی پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی مراغه

مراغه - ایرنا - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در طول یک سال اخیر، ۱۶۰ مقاله علمی از سوی پژوهشگران این دانشکده در مجلات معتبر علمی چاپ و منتشر شده است.
ادامه مطلب...

پلمب ۱۳ واحد صنفی متخلف در  مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به تداوم اجرای طرح نظارت بر اصناف برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: در این راستا ۱۳ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
ادامه مطلب...

تجلیل از پرستاران در مراغه

ایرنا - مراغه - جمعی از مسوولان مراغه با حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهرستان همزمان با روز پرستار، از پرستاران تجلیل کردند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

تمامی مساجد مراغه در طرح کمک مومنانه مشارکت دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: تمامی مساجد و پایگاه‌های شهرستان از روزهای نخست شیوع کرونا همانند دوران جنگ تحمیلی به میدان آمده و در طرح کمک‌های مومنانه مشارکت کردند.
ادامه مطلب...

ستاد اجرایی فرمان امام ۱۰ هزار واحد مسکونی در آذربایجان‌شرقی می‌سازد

مراغه - ایرنا - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان‌شرقی از ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در این استان از سوی این ستاد خبر داد و گفت: هم ساخت و هم زمین این تعداد واحد مسکونی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین خواهد شد.
ادامه مطلب...

انتشار ۳۰۴ مقاله علمی در دانشگاه مراغه طی یکسال اخیر

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه مراغه گفت: طی یکسال اخیر،  ۳۰۴ مقاله علمی در بخش‌های مختلف از سوی اساتید و پژوهشگران این دانشگاه منتشر شده است.
ادامه مطلب...

افزایش سه‌برابری تولید عسل با اصلاح نژاد ملکه در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه گفت: با جایگزینی ملکه‌های اصلاح نژاد شده در کندوهای عسل از دو سال پیش، تولید عسل در شهرستان سه برابر شده است.
ادامه مطلب...

ورزش مراغه برای دومین سال پیاپی اداره برتر آذربایجان‌شرقی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد سال ٩٨ در سامانه ارزیابی عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی و همچنین رتبه‌بندی کلی شهرستان‌ها، مراغه برای دومین سال پیاپی با کسب رتبه نخست به عنوان برترین اداره انتخاب شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله‌های قاچاق و مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله البسه، ماینر و سیگار قاچاق و  همچنین مواد مخدر در این شهرستان در ۴۸ ساعت اخیر خبرداد.
ادامه مطلب...

بازدید هیات مدیره بانک ملی از واحدهای تولیدی مراغه

ایرنا - مراغه - سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران و حسن مونسان عضو هیات عامل بانک ملی و مسوولان استانی و شهرستانی ضمن دیدار با مدیران واحدهای تولیدی مراغه از شرکت کاوه سودای مراغه، بیمارستان خصوصی و بانک ملی شعبه مرکزی مراغه بازدید کردند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...