۱۸.۵ میلیارد تومان برای طرح‌های برق مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره توزیع نیروی برق شهرستان مراغه گفت: سال گذشته برای اجرای طرح های برق در این شهرستان ۱۸.۵ میلیارد تومان هزبنه شد.
ادامه مطلب...

راه‌اندازی واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: باهدف شناسایی سریع بیماران مبتلا به کرونا، واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری این بیماری در شهرستان راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

مادر شهید مراغه ای هزینه مراسم سالگرد فرزندش را هدیه کرد

تبریز - ایرنا - مادر شهید پاسدار ابراهیم دریادل هزینه مراسم سی و هشتمین سالگرد فرزندش را به ۶۰ خانواده‌ آسیب دیده از کرونا در مراغه اهدا کرد.
ادامه مطلب...

شبکه انجمن‌های مردم‌نهاد میراث‌فرهنگی در مراغه ایجاد شود

تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد شبکه انجمن‌های مردم نهاد مراغه به منظور هم‌افزایی درراستای پیشبرد اهداف حفاظت وصیانت از مواریث تاریخی تاکید کرد.
ادامه مطلب...

دستگیری باند سارقان منازل در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان طلا و جواهر منازل در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۴۲۱ واحد نانوایی مراغه در راستای مقابله با کرونا بازرسی شد

مراغه- ایرنا- معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مراغه از بازدیدهای بهداشتی و صنفی ۴۲۱ واحد نانوایی در این شهرستان در راستای مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...

اتحاد و همدلی، امید را در دل‌ محرومان جامعه زنده کرد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به تلاش گروه های جهادی و خودجوش مردمی در روزهای کرونایی در این شهرستان گفت: اتحاد و همدلی حاصل از این مجاهدت‌ها، زمینه‌ساز ایجاد امید در دل‌های محرومان جامعه شده است.
ادامه مطلب...

اشتغالزایی ۲۴۷ نفر با بهره‌برداری از سه واحد تولیدی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از اشتغالزایی ۲۴۷ نفر با بهره‌برداری از سه واحد تولیدی در این شهرستان خبر داد و گفت: هر سه واحد تولیدی در نیمه نخست امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر رفع مشکلات محله شهیدین

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر رفع مشکلات محله شهیدین گفت: دستگاه‌های متولی مشکلات این محله را بررسی و رفع کنند.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق حرفه‌ای در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای در این شهرستان با ۶ فقره سرقت خبر داد.
ادامه مطلب...