۴ عامل توزیع و مصرف موادمخدر در مراغه دستگیر شدند

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه گفت: چهار کیلو و ۶۶۰ گرم تریاک کشف شد و چهار متهم در این رابطه به جرم توزیع و مصرف مواد مخدر دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

اهدای عضو جوان مراغه ای به ۲ بیمار زندگی بخشید

مراغه- ایرنا- رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در این شهرستان، نجات بخش زندگی ۲ بیمار شد.
ادامه مطلب...

معاون فرمانداری مراغه شهردار این کهن‌شهر می‌شود؟

مراغه- ایرنا- «محمد مقتومی» معاون عمرانی فرمانداری مراغه طی آخرین جلسه شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار این کهن‌شهر انتخاب شد؛ موضوعی که هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و به خاطر اعتراض دو نفر از اعضای شورا و امضا نکردن صورتجلسه، بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است.
ادامه مطلب...

کتاب مصور هفت دهه آثار هنری «استادعباسی» منتشر شد

مراغه- ایرنا- وقتی نشان درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استاد «حیدر عباسی» اهدا شد، بسیاری از مردم تنها به شخصیت ادبی ایشان توجه کردند اما این شاعر متخلص به «باریشماز» به گفته «ایلقار» شخصیتی جامع‌الاطراف دارد و اکنون کتابی موسوم به «گورمه‌لیلر» از هفت دهه آثار هنری‌اش زیر چاپ رفته است.
ادامه مطلب...

۹۳۱ ثوب انواع لباس قاچاق در عجب‌شیر کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی عجب‌شیر به کشف ۹۳۱ ثوب انواع لباس خارجی قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: کارشناسان ارزش این میزان قاچاق را ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
ادامه مطلب...

ورزشکار عجب‌شیری امروز در پارالمپیک توکیو به مصاف حریفانش می‌رود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان عجب‌شیر گفت: «الناز دارابیان» از ملی‌پوشان اهل این شهرستان ساعت ۱۴:۴۰ امروز، دوشنبه در رشته پرتاب دیسک مسابقات پارالمپیک توکیو به مصاف حریفانش می‌رود.
ادامه مطلب...

ارتقای شرکت‌های فناور مرکز رشد مراغه به دانش‌بنیان پیگیری می‌شود 

مراغه- ایرنا- رئیس مرکز رشد واحدهای فناور مراغه به توسعه کمی شرکت‌های مستقر در این مرکز طی ۲ سال اخیر اشاره کرد و گفت: تولید محصول و ارتقای این شرکت‌ها به سطح دانش‌بنیان پیگیری می‌شود. 
ادامه مطلب...

۱۴ طرح کشاورزی به مناسبت هفته دولت در مراغه بهره برداری و کلنگ زنی شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته دولت، ۱۴ طرح کشاورزی و تولیدی در زمینه فرآوری محصولات باغی در مراغه به بهره برداری رسید و کلنگ زنی شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله دارویی و الکترونیکی قاچاق در مراغه

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف محموله دارو و لوازم الکترونیکی قاچاق به ارزش حدود سه میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تزریق روزانه ۳۳۰ مورد «رمدسیویر» و ۲۵۰۰ دوز واکسن کرونا در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: هم‌اکنون به طور متوسط روزانه ۳۳۰ مورد تزریق داروی «رمدسیویر» و حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دوز واکسن کرونا در این شهرستان ثبت می‌شود.
ادامه مطلب...