۷۰۰ دانش‌آموز نیازمند مراغه‌ای چشم انتظار تامین نیاز آموزش مجازی

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: هم اکنون ۷۰۰ دانش‌آموز نیازمند در این شهرستان چشم انتظار خیران برای تامین نیازهای خود در زمینه آموزش مجازی و تبلت هستند.
ادامه مطلب...

۹۵۰ بازدید بهداشتی از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در طول یک هفته اخیر، ۹۵۰ بازدید بهداشتی از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی در این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

بازدید معاون وزیر ارتباطات از اولین کارخانه تولید تبلت کشور در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مسئولان کشوری و استانی از بخش های مختلف خط تولید اولین کارخانه تبلت کشور در مراغه بازدید کرد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...

۲۰ درصد از نیاز کشور به تبلت و گوشی همراه در داخل تولید خواهد شد

مراغه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس پیش بینی‎های انجام شده، ۲۰ درصد از نیاز کشور به تبلت و گوشی همراه در داخل تولید خواهد شد.
ادامه مطلب...

پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف و کشف محموله سه تنی آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اورژانس مراغه سه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی انجام داد

مراغه- ایرنا- رییس فوریت پزشکی و اورژانس مراغه از انجام بسه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی و خدماتی از سوی اورژانس این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

آموزش رایگان مجازی در ۱۸۶ مدرسه مراغه اجرا می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: آموزش رایگان مجازی ویژه پیش دبستانی‌ها در ۱۸۶ مدرسه این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

دادرسی الکترونیک در زندان‌های آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی از راه‌اندازی دادرسی الکترونیک در تمامی زندان‌های استان تا پایان هفته آینده خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح، ۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.
ادامه مطلب...

هشت استاد دانشگاه مراغه در بین ۲ درصد دانشمندان برتر جهان

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه مراغه گفت: براساس آخرین لیست دانشمندان برتر ۲ درصد جهان در سال ۲۰۱۹، هشت استاد و عضو هیات علمی این دانشگاه جزو این دانشمندان معرفی شدند.
ادامه مطلب...

تمرین زلزله و ایمنی به صورت مجازی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - جانشین ستاد مدیریت و پیشگیری از بحران مراغه از برگزاری تمرین زلزله و ایمنی به صورت مجازی و با هدف ارتقای سطح آمادگی دستگاه‌های خدمت‌رسان در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...