۳ شکارچی متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: سه شکارچی متخلف که پس از بارندگی‌ روزهای اخیر به شکار سه سر خرگوش و یک قطعه کبک اقدام کرده بودند، توسط محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

جای خالی سردار دلها در این روزها احساس می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شاهد ناامنی در برخی کشورهای منطقه هستیم و در این روزها بیشتر از گذشته جای خالی سردار دلها " شهید حاج قاسم سلیمانی " احساس می شود.
ادامه مطلب...

راه دسترسی به روستاهای مراغه بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مراغه گفت: راه دسترسی ۱۰۰ روستاهای شهرستان که به دلیل بارش سنگین برف و کولاک در چند روز گذشته مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ادامه مطلب...

فعالیت ورزشی بانوان در مراغه با رعایت دستورالعمل‌ها بلامانع اعلام شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: باشگاه‌های ورزشی بانوان در این شهرستان می‌توانند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فعالیت کرده و به ورزشکاران خدمات ارایه کنند.

ادامه مطلب...

نرم افزار « زیست بان » در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - نرم‌افزار «زیست‌بان» که توسط تیم توسعه فناوری اداره محیط زیست مراغه بر بستر اندروید طراحی شده است، در فرمانداری مراغه و با حضور مسوولان شهرستانی رونمایی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۳۰ هزار عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز در عجب‌شیر کشف شد

مراغه - ایرنا- فرماندهی انتظامی عجب‌شیر گفت: ۳۰ هزار و ۷۲۰ عدد انواع قرص‌های خارجی غیرمجاز و ۱۲ دستگاه دوربین مداربسته قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۱۱۰ میلیارد تومان پروژه طی دهه‌فجر در مراغه کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک به ۵۰ پروژه با ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار یا هزینه با حضور تعداد محدودی از مردم و مسوولان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب...

شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های زیست محیطی در مراغه ایجاد شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: شعبه ۲ دادیاری به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های زیست محیطی در این شهرستان ایجاد شد.
ادامه مطلب...

آزادراه زنجان - تبریز با تلاش راهداران بازگشایی شد

مراغه - ایرنا - مسوول راهداری آزادراه زنجان - تبریز گفت: آزادراه پیامبر اعظم (ص) که در محدوده بستان‌آباد تا هشترود بر اثر کولاک شدید بسته شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ادامه مطلب...

سرانه مطالعه در عجب‌شیر چگونه افزایش یافت؟

مراغه - ایرنا - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیمایش‌های علمی متعددی با عناوین مختلف دارد که یکی از آنها به مصرف کالاهای فرهنگی مربوط می‌شود و شاید در سایه همین سیاست‌های اینچنینی است که در این زمینه خبرهای خوشی از شهرستان عجب‌شیر در جنوب آذربایجان‌شرقی به گوش می‌رسد. 
ادامه مطلب...