۳۱ میلیارد تومان در طرح‌های آبفای مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: در سال ۱۳۹۸ با افزایش ۱۹ برابری اعتبارات این شرکت نسبت به سال قبل آن، ۳۱ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های آبفای مراغه پیش‌بینی شد که بیشتر این طرح‌ها در حال اجراست.
ادامه مطلب...

بهره‌برداری از سامانه‌های ضدتگرگ و پهپاد سمپاش در مراغه

ایرنا - مراغه - سه سامانه ضدتگرگ و یک پهپاد سمپاشی با ۳۹۵ میلیون تومان هزینه‌کرد در مراغه به بهره‌برداری رسید. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

ارائه بسته‌های سرمایه گذاری جهت توسعه ظرفیت‌های گردشگری مراغه

تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری جهت توسعه ظرفیت‌های میراث فرهنگی کهن شهر مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۸۰ قطعه فسیلی مراغه ترمیم و استحکام‌سازی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره محیط زیست مراغه به ترمیم و استحکام‌سازی ۸۰ قطعه فسیلی این شهرستان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته، فسیل ۴۴ قطعه اسب، ۱۲ قطعه کرگدن، ۹ قطعه زرافه و ۱۵ قطعه از فیل‌ها ترمیم و استحکام‌سازی شد.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقت در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای وسایل داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.
ادامه مطلب...

رزمایش کمک‌های مومنانه در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نخست رزمایش کمک‌های مومنانه با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا، در پایگاه‌ها و حوزه ‌ای مقاومت بسیج مراغه با توزیع ۲ هزار بسته غذایی آغاز شد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...

۵ هزار خانوار نیازمند مراغه‌ای بسته معیشتی دریافت می‌کنند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه با اشاره به طراحی سامانه نیروی انسانی بسیج گفت: ۵ هزار خانوار نیازمند که به خاطر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده‌اند در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که بسته‌های معیشتی دریافت می‌کنند.
ادامه مطلب...

کشت مکانیزه نخود برای نخستین بار در مراغه اجرا شد

تبریز- محصول نخود برای نخستین بار در مراغه به صورت مکانیزه و با دستگاه‌های تولید داخل کاشته شد.
ادامه مطلب...

مشارکت پیام‌آوران سلامت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: نیروهای مردمی با عنوان «پیام آوران سلامت» در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی مشارکت می‌کنند.
ادامه مطلب...