فرماندار مراغه: در حوزه فرهنگی و اجتماعی با کم کاری مواجه هستیم

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی نیازمند مشارکت تمامی آحاد جامعه هستیم، گفت: متاسفانه همه به نوبه خود در حوزه فرهنگی و اجتماعی مقصر بوده و کم کاری داشتیم.
ادامه مطلب...

آتش‌سوزی مغازه لباس‌فروشی در مراغه ۵ میلیارد ریال خسارت زد

مراغه - ایرنا - آتش‌سوزی مغازه لباس‌فروشی در خیابان خواجه‌نصیر جنوبی مراغه بامداد امروز، یکشنبه با حضور  به موقع آتش‌نشانان به مغازه‌های اطراف سرایت نکرد اما حدود پنج میلیارد ریال خسارت برجا گذاشت.
ادامه مطلب...

آثار مجسمه‌ساز مراغه‌ای در ترکیه به نمایش درآمد

مراغه - ایرنا - آثار هنری «بهرام آشفته» از طراحان و مجسمه‌سازان کشورمان با عنوان «بازیافت و محیط زیست» در ترکیه به نمایش درآمد و تا ۱۵ بهمن در گالری مرکز خرید «کروسل» در شهر استانبول پذیرای علاقه‌مندان است. 
ادامه مطلب...

ردیف بودجه بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مراغه تخصیص یافت

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی‌های انجام شده، ردیف بودجه ملی برای احداث بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مراغه در بودجه سال آینده ایجاد شده است.
ادامه مطلب...

دومین سمن‌سرای میراث فرهنگی کشور در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- دومین سمن سرای ( سرای تشکل‌های مردم نهاد ) میراث فرهنگی کشور با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

بازدید مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی از اماکن تاریخی مراغه

ایرنا - مراغه - احمد حمزه‌زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی و معاونان وی به همراه «سید علی موسوی» فرماندار مراغه روز سه‌شنبه از برخی اماکن تاریخی و گردشگری این شهرستان بازدید کردند. عکس از: سجاد عبدی
ادامه مطلب...

گره کور ترافیک در مرکز شهر مراغه 

مراغه - ایرنا - ترافیک که میهمانان ناخوانده‌ای چون معطلی، حوادث رانندگی، آلودگی صوتی و افزایش غلظت آلودگی هوا را با خود به همراه دارد، در یکی دو دهه اخیر در هسته مرکزی شهر تاریخی مراغه ریشه دوانده و اقدامات انجام شده از سوی متولیان امر در این زمینه کافی نبوده و مشکل را رفع نکرده است.
ادامه مطلب...

خدمت به ایثارگران ارج‌نهادن به تلاش‌های آنهاست

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به ایثارگران، ارج نهادن به تلاش های افتخارآفرینان عرصه جهاد است.
ادامه مطلب...

مددجویان بهزیستی مراغه بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال گرفتند

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به مددجویان و معلولان بهزیستی شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...