هزار دانش‌آموز مراغه‌ای به صورت حضوری در امتحانات شرکت می‌کنند

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در سال تحصیلی جاری، یک هزار دانش آموز به صورت حضوری در امتحانات نهایی ترم اول در این شهرستان شرکت می‌کنند.
ادامه مطلب...

کارمندان در وقت اداری کارهای شخصی را انجام ندهند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: کارمندان نباید در وقت اداری کارهای شخصی را انجام دهند، وقت اداری زمان رسیدگی به مسکلات مردم و تکریم ارباب رجوع است.
ادامه مطلب...

سهم ناچیز مراغه از صنایع فرآوری سیب

مراغه - ایرنا - آذربایجان‌شرقی از لحاظ سطح زیرکشت و حجم تولید سیب در رتبه دوم کشور و مراغه در رده نخست این استان قرار دارد، اما سهم سیب کاران مراغه ای از صنایع فرآوری آن در قالب تولید آبمیوه، نکتار، کمپوت یا پوره، تنها یک واحد است و بخش قابل توجهی از سیب درجه ۲ یا سه آن به سودآوری مطلوب نمی‌رسد.
ادامه مطلب...

پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

شهرک صنعتی صنایع تبدیلی و غذایی در مراغه ایجاد می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: شهرک صنعتی صنایع تبدیلی و غذایی در بخش کشاورزی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه‌ای قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: برای نخستین بار در تاریخ ورزش بدنسازی و قویترین مردان، آرش سلیمی در دسته منفی ۹۵ کیلوگرم با اقتدار قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد.
ادامه مطلب...

۱۹ زندانی جرایم عمد در مراغه با حمایت خیران آزاد شدند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از آزادی ۱۹ زندانی جرایم عمد در مراغه با حمایت خیران این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

برگزاری مراسم باید طبق مصوبات ستاد کرونا باشد

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم رعایت موازین بهداشتی در ایام کرونایی گفت: آیین های ملی و مذهبی باید طبق مصوبات ستاد کرونا و با رعابت محدودیت ها و دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.
ادامه مطلب...

اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار کرونا در مراغه شد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا موجب کاهش آمار بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان شده است و باید در این راستا به صورت هدفمند و با برنامه ریزی بهتر حرکت کنیم.
ادامه مطلب...

زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیت‌های جوانان در فضای مجازی ایجاد...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به ضرورت‌های روز،  زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت‌های جوانان در فضای مجازی ایجاد شود.
ادامه مطلب...