توزیع غذای آستان قدس رضوی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه

مراغه - ایرنا - دفتر آستان قدس رضوی در مراغه در قالب طرح نسیم مهر رضوی، غذا متبرک به بارگاه امام رضا(ع) را در بین کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) و بیماران مبتلا به کرونا توزیع کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: محدودیت‌های تردد در ۱۳ بدر بیشتر می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از افزایش محدودیت‌های تردد در روز ۱۳ بدر در این شهرستان خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم با ماندن در این خانه به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.
ادامه مطلب...

افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۲۳ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای سه نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۲۳ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...

۸۹ درصد جمعیت مراغه غربالگری شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه با اشاره به غربالگری ۸۹ درصدی جمعیت شهرستان گفت: ۲۳۳ هزار و ۶۹۹ نفر از جمعیت شهرستان از لحاظ علائم بیماری کرونا غربالگری شدند.
ادامه مطلب...

افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۲۰ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای ۱۲ نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۲۰ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...

دستگیری سارقان حرفه‌ای ساختمان‌های نیمه‌کاره در مراغه

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارقان حرفه‌ای ساختمان‌های نیمه‌کاره در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

افزایش مبتلایان کرونا در مراغه به ۱۰۸ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای پنج نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۱۰۸ نفر افزایش یافت.
ادامه مطلب...

۱۴ واحد صنفی متخلف در مراغه پلمب شد

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی مراغه از پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

نصب سامانه ضد سرما در باغات مراغه

مراغه - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: برای نخستین بار در آذربایجان‌شرقی سامانه‌های ضد سرما و تگرگ در باغات این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

نصب سامانه ضد سرما در باغات مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: برای نخستین بار در آذربایجان‌شرقی سامانه‌های ضد سرما و تگرگ در باغات این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...