۲۷۱ نفر با احتمال ابتلا به کرونا در مراکز درمانی مراغه پذیرش شدند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۲۷۱ نفر با احتمال ابتلا به کرونا به مراکز درمانی مراغه مراجعه و پذیرش شدند.
ادامه مطلب...

افزایش نظارت بر امور بهداشتی اصناف در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از اجرای طرح افزایش نظارت بر امور بهداشتی اصناف در این شهرستان در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان کرونا در مراغه به پنج نفر افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تا امروز ۲۶ اسفند ماه، جواب آزمایش کرونای ۳۸ بیمار مثبت اعلام شده که از این تعداد پنج نفر فوت کردند.
ادامه مطلب...

افزایش سهمیه نانوایی‌ها در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه از افزایش سهمیه نانوایی‌های لواش‌پز در این شهرستان خبر داد و گفت: سهمیه ۱۵ نانوایی افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

تلاش کادر درمان برای مداوای بیماران کرونایی در مراغه

ایرنا - مراغه - کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین ع مراغه برای بهبود بیماران کرونایی بستری شده در بخش ایزوله این بیمارستان به صورت 24 ساعته در تلاشند. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

پرستاران و پزشکان سلامت همنوعان را به همه چیز ترجیح داده‌اند

مراغه- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با حضور در بخش ایزوله و کرونای بیمارستان امیرالمومنین (ع) و تقدیر از زحمات کادر درمانی این بیمارستان افزود: پرستاران و پزشکان، سلامت همنوعان را بر سلامت خود ترجیه داده‌اند.
ادامه مطلب...

افزایش موارد مثبت کرونا در مراغه به ۳۵ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تا ساعت ۱۷ امروز شنبه، بیمارانی که جواب آزمایش کرونای آنها مثبت اعلام شده به ۳۵ نفر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

کشف نزدیک به هفت هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف ۶ هزار و ۷۷۷ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان کرونا در مراغه به سه نفر افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تا ساعت ۱۵ امروز ۲۲ اسفند ماه، جواب آزمایش کرونای ۲۵ بیمار مثبت اعلام شده که از این تعداد سه نفر فوت کردند.
ادامه مطلب...

نانوایی‌های مراغه طبق روال عادی فعالیت می‌کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: تمامی نانوایی‌های شهرستان دایر بوده و طبق روال عادی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
ادامه مطلب...