کاهش مخاطرات در مراتع با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار مراغه گفت: آمادگی اکیپ‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، موجب کاهش مخاطرات در مراتع و مزارع می‌شود.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: سیاست‌های فرزندآوری باید بازنگری شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی مراغه با تاکید بر لزوم توجه به وقایع حیاتی گفت: وضعیت فرزندآوری در جامعه مناسب نبوده  و سیاست‌های موجود در این زمینه باید مورد بازنگری قرار گیرد.
ادامه مطلب...

بخشداری مراغه بیش از ۱۰ میلیارد تومان در عمران روستاها هزینه کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان طرح عمرانی در روستاهای این بخش شهرستان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: توزیع عادلانه امکانات و توسعه روستاها از لحاظ عمرانی و زیرساختی از اهداف اجرای این طرح هاست.
ادامه مطلب...

شهریه مدارس هیات امنایی مراغه افزایش نمی‌یابد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا و آسیب‌ها و خسارت‌های مادی ناشی از آن، امسال افزایشی در شهریه مدارس هیات امنایی شهرستان نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: با تخلفات در زمینه منابع آبی برخورد می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از دستگاه‌های متولی و اجرایی شهرستان خواست تا با تخلفات در زمینه منابع آبی برخورد کنند.
ادامه مطلب...

رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه

ایرنا - مراغه - رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه در قالب قرارگاه جهادی شهید ورزشکار علی کنعانی با آماده سازی و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در مرحله نخست بین نیازمندان آغاز شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

جامعه ورزش مراغه با کمک مومنانه روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند

مراغه - ایرنا - جامعه ورزش مراغه در سالروز شهادت امام علی (ع) و با الگو گرفتن از رفتار آن حضرت، در طرح کمک مومنانه شرکت کرده و روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب...

رعایت‌نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی موجب شیوع مجدد کرونا می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به افزایش آمار کرونا در این شهرستان در چند روز گذشته، گفت: اگر مردم فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند شاهد شیوع مجدد و افزایش آمار کرونا خواهیم بود.
ادامه مطلب...

دستان خالی کشاورزان مراغه‌ای در بلایای طبیعی

مراغه - ایرنا - غفلت از مشکلات حوزه کشاورزی و نبود برنامه‌ریزی برای مقابله با بلایایی همچون سرمازدگی و تگرگ، موجب وارد آمدن خسارات جبران‌ناپذیر شده و کشاورزان مراغه به جای دروکردن محصولات خود، چوب بی‌تدبیری نهادهای مسوول را می‌خورند.
ادامه مطلب...

۱۸.۵ میلیارد تومان برای طرح‌های برق مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره توزیع نیروی برق شهرستان مراغه گفت: سال گذشته برای اجرای طرح های برق در این شهرستان ۱۸.۵ میلیارد تومان هزبنه شد.
ادامه مطلب...