...

اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزان مراغه در سالتحصیلی جدید اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی مراغه در سالتحصیلی جدید به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
ادامه مطلب...

تیراندازی در مراغه با ۳ کشته/ داماد پدر زنش را به قتل رساند

تبریز- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از تیراندازی در مراغه با ۳ کشته خبر داد و گفت: قاتل پس از کشتن دو نفر خودکشی کرد.
ادامه مطلب...

کاروان های راهیان نور دانش آموزی مراغه بزودی اعزام می شوند

کاروان های راهیان نور دانش آموزی مراغه بزودی اعزام می شوند سرپرست آموزش و پرورش مراغه از اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی خبر داد.
ادامه مطلب...

جدول زمان بندی بررسی مدارک مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه...

جدول زمان بندی بررسی مدارک مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال 1398 سهمیه آذربایجان شرقی - کد 11 بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان سهمیه آذربایجان شرقی که در اعلام نتایج کد 11 درج شده است ، روز چهارشنبه مورخ 10 مهر ماه 98 انجام می شود.
ادامه مطلب...

طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه

طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید ،طنین زنگ مهر و ایثار در مدارس مراغه به صدا در آمد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه حمید شکری روز دوشنبه در مراسم بازگشایی مدارس مراغه در دبیرستان دخترانه شاهد زهرای مرضیه اظهار داشت: سازندگی و استقلال کشور در دستان دانش آموزان است و دانش آموزان باید با پشتکار و سخت کوشی، توطئه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را خنثی کنند.
ادامه مطلب...

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت در آستانه بازگشایی مدارس، وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.
ادامه مطلب...

طنین زنگ شکوفه ها و جوانه ها در مدارس مراغه

طنین زنگ شکوفه ها و جوانه ها در مدارس مراغه در آستانه سالتحصیلی جدید ،زنگ شکوفه ها و جوانه ها با حضور دانش آموزان پایه اول ابتدایی و هفتم متوسطه مراغه به صدا در آمد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من" در مراغه

برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من" در مراغه معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مراغه از برگزاری همایش" کودک کلاس اولی من " در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ملوان نیروی دریایی فاتح مسابقات کانوپولوی کاپ آزاد کشور شد

مراغه- تیم ملوان نیروی دریایی جمهوری اسلامی با غلبه بر حریفان به عنوان نخست مسابقات کانوپولوی کاپ آزاد کشوری در مراغه دست یافت.
ادامه مطلب...

چهار رقم جدید گندم توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم معرفی شد

مراغه- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور از معرفی چهار رقم جدید گندم با نام های «واران»، «رحمت»، «کمال» و «شالان» توسط این موسسه خبر داد.
ادامه مطلب...