۴ طرح کشاورزی در مراغه افتتاح شد

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی چهار طرح در زمینه گلخانه‌های مقیاس کوچک، بسته‌بندی تخم‌مرغ و آبیاری قطره‌ای در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۱۱ طرح کشاورزی در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی ۱۱ طرح مربوط به این بخش با ۱۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: همه به عشق رهبری و شهدا رای می دهیم

مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: همه ما به عشق رهبری،حاج قاسم ها، مدافعان حرم و تمام شهدای این مرز و بوم رای می دهیم و در عرصه انتخابات حضور پرشوری خواهیم داشت.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: طرح آبرسانی پایاب سد سهند هرچه زودتر تکمیل شود

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: دولت فراتر از انتظار برای تکمیل طرح آبرسانی پایاب سد سهند هزینه کرده است و این طرح به عنوان یکی از دستاوردهای ارزشمند در این شهرستان باید هرچه زودتر تکمیل شود.
ادامه مطلب...

حاجی‌بابایی: حرف اول ما مشارکت حداکثری است

مراغه- ایرنا- «حمیدرضا حاجی‌بابایی» رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حرف اول ما مشارکت حداکثری است و درود خدا بر کسی که پنج نفر از افراد قهر و عصبانی را برای شرکت در انتخابات ۲۸ خردادماه پای صندوق بیاورد.
ادامه مطلب...

مهرعلیزاده: رئیس دولت سیزدهم باید مسایل اقتصادی را درک کند

مراغه- ایرنا- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس‌جمهوری آینده باید مسایل اقتصادی و روابط بین‌المللی را به خوبی درک کند.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده قضایی برای ۳ متهم قاچاق آرد در مراغه

مراغه- ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به کشف سه تُن و ۸۰ کیلوگرم آرد غیرمجاز در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه سه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار: پرداخت ۲ بار عوارض در مسیر هشترود – تبریز منصفانه نیست

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: پرداخت ۲ بار عوارض آزادراه پیامبر اعظم  (ص) در مسیر ۱۲۰ کیلومتری تردد بین این شهرستان و تبریز منصفانه نیست.
ادامه مطلب...

طرح ترویج فرهنگ تولید و مصرف محصولات گواهی‌شده در مراغه اجرا می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: طرح ترویج فرهنگ تولید و مصرف محصولات گواهی‌شده  با تاکید بر توان‌افزایی زنان روستایی به صورت پایلوت در این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

تخصیص۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی مسیرهای عشایری مراغه

مراغه- ایرنا- مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: ۴۳۰ میلون تومان اعتبار برای بهسازی زیرساخت ها و مسیرهای عشایری این شهرستان در سال جاری تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...