ورزشکار مراغه‌ای به اردوی تیم ملی شنای معلولان دعوت شد

 تاریخ خبر:  16 خرداد 1400

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: «عرشیا ستوده» ورزشکار نوجوان مراغه‌ای به اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی شنای جوانان جانباز و معلول دعوت شد.

مهدی نوایی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی معلولان جهت شرکت در مسابقات پاراآسیایی بحرین با شرکت ۱۲ ورزشکار از ١٨ تا ٢٢ خرداد در تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: ورزشکاران دعوت شده به این اردو بر اساس اعلام فدراسیون شنا، تمرین‌های آماده‌سازی را زیر نظر «علیرضا ایزدی» به عنوان سرمربی، «شورش دلپسند» و «احمد ملک‌پور» به عنوان مربیان استعدادیاب تیم ملی انجام خواهند داد.

وی بیان کرد: اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی شنای جوانان جانباز و معلول در کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌شود و امید می‌رود که این جوان مستعد مراغه‌ای در رقابت‌های پارآسیایی حضور یابد و افتخارآفرین باشد.

وی افزود: این شناگر مستعد مراغه‌ای با ۱۲ سال کم‌سن‌ترین شناگر دعوت شده به ادوی آماده‌سازی تیم ملی شنای جوانان معلول کشورمان است.

وی اضافه کرد: «ستوده» طی اولین حضورش در رقابت‌های کشوری در رشته‌های کرال پشت و کرال سینه حاضر، و به تمرین‌های آماده‌سازی تیم ملی شنای معلولان دعوت شد.

لینک منبع