آذربایجان‌شرقی یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است

مراغه - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: با اقدامات پلیس و سایر دستگاه‌های امنیتی، آذربایجان‌شرقی یکی از امن‌ترین استان‌ها در کشور است.
ادامه مطلب...

تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه بهره‌برداری شد

مراغه- ایرنا- تصفیه‌خانه کشتارگاه صنعتی مراغه در زمینی به مساحت ۴۳۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

رقابت‌های فوتسال دسته اول بانوان کشور در مراغه برگزار می‌شود

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان از ۲۹ اردیبهشت تا دوم خرداد امسال میزبان دور برگشت گروه پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور است.
ادامه مطلب...

معاون وزیر: مهمترین وظیفه در بخش کشاورزی تامین امنیت غذایی است

مراغه - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: بخشی از امنیت غذایی به تولیدات کشاورزی مربوط می‌شود و بر همین اساس مهمترین وظیفه در بخش کشاورزی فعالیت در حوزه تامین امنیت غذایی کشور است.
ادامه مطلب...

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم ظرفیت تاثیرگذاری در کشورهای همسایه را دارد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به پژوهش‌های مسئله‌محور موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور که ستاد مرکزی آن در این شهرستان استقرار دارد، اشاره کرد و گفت: کارهای تحقیقاتی این موسسه می‌تواند علاوه بر ایران در کشاورزی کشورهای همسایه نیز تاثیرگذار باشد.
ادامه مطلب...

۱۳ کیلومتر از راه‌آهن سراسری از مناطق مسکونی مراغه عبور می‌کند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱۳ کیلومتر از مسیر ریلی راه آهن سراسری از مناطق مسکونی شهری این شهرستان عبور می‌کند.
ادامه مطلب...

تخصیص ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری مراغه

مراغه- ایرنا- معاون نظارت بر امور زیربنایی روستاهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: از سال ۹۶ تاکنون، حدود ۳.۴ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری مراغه تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از باغ‌های مراغه نصب شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه به نصب تله‌های «فِرمونی» در ۲۰ نقطه از ایستگاه‌های پیش‌آگاهی باغ‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: پایش دقیق آفت‌های شایع، تخمین جمعیت آفت‌ها و تعیین زمان دقیق مبارزه با آنها از جمله اهداف نصب این تله‌هاست.
ادامه مطلب...

فرماندار: ۶ هزار و ۹۰۹ دُز واکسن کرونا در شهرستان مراغه تزریق شده است

مراغه - ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: از ۲۳ بهمن ماه پارسال تاکنون هفت هزار و ۵۸۷ دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده که تاکنون در ۲ فاز ۶ هزار و ۹۰۹ واکسن تزریق شده است.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در محور مراغه - هشترود سه کشته و سه مجروح به جا گذاشت

مراغه- ایرنا-  جانشین انتظامی مراغه از برخورد سه دستگاه خودرو سواری و اتوبوس در محور مراغه هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه سه نفر کشته و سه نفر مصدوم شده است.
ادامه مطلب...