فرماندار مراغه: مسئولان در خدمت به روستائیان تلاش کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه توجه به روستائیان و رفع مشکلات آنها را ضروری دانست و افزود: مسئولان در ارائه خدمات به روستائیان تلاش کنند چرا که یکی از اولویت های انقلاب اسلامی توجه ویژه به روستائیان است.
ادامه مطلب...

500واحد مسکن روستایی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه از افتتاح 500 واحد مسکن روستایی در این شهرستان خبرداد و گفت: برای ساخت این واحدها 25 میلیارد و 250 میلیون تومان اعتبار و تسهیلات پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

نقش موثر انجمن اولیا و مربیان مدارس در تعلیم و تربیت

نقش موثر انجمن اولیا و مربیان مدارس در تعلیم و تربیت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: انجمن اولیا و مربیان نقش مهمی در تعلیم و تربیت و تقویت ارتباط بین خانه و مدرسه دارند.
ادامه مطلب...

وظیفه آموزش و پرورش انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید است

وظیفه آموزش و پرورش انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: مهمترین وظیفه آموزش و پرورش در کنار تعلیم و تربیت ،انتقال دستاورد های انقلاب اسلامی به نسل جدید است.
ادامه مطلب...

توزیع بسته های حمایتی بین مددجویان بهزیستی مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از آغاز توزیع بسته های حمایتی بین مددجویان و نیازمندان زیر پوشش این نهاد همزمان با دهه فجر خبر داد.
ادامه مطلب...

31 قلم داروی غیرمجاز دامپزشکی در چاراویماق معدوم شد

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره دامپزشکی چاراویماق از کشف و معدوم سازی 31 قلم داروی غیرمجاز و تاریخ گذشته دامپزشکی شامل 1150 عدد در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کیک 400کیلویی چهملین سالگرد پیروزی انقلاب در عجب شیر پخته شد

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز جشن های 40 سالگی انقلاب اسلامی، کیک 400 کیلویی توسط صنف قنادان عجب شیری پخته شد.
ادامه مطلب...

77 طرح با 15.6میلیارد تومان در هشترود بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر، 77 طرح عمرانی و خدماتی با 15.6 میلیارد تومان هزینه کرد در این شهرستان بهره برداری و کلنگ زنی می شود.
ادامه مطلب...

شهدا سرمایه های گرانقدر کشورند

شهدا سرمایه های گرانقدر کشورند معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت:شهدا سرمایه های گرانقدر کشور و وصیتنامه شان هدایت کننده و راهگشای ملت است.
ادامه مطلب...

مردم محوری رویکرد اصلی در اجرای برنامه های دهه فجر است

مراغه - ایرنا - رئیس ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی مراغه با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت آحاد مردم در اجرای برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان گفت: مردم محوری و استفاده از مشارکت فعال مردم اصلی ترین رویکرد این برنامه هاست.
ادامه مطلب...