قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی

قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی تیم بسکتبال 3ب3 دبیرستان شاهد امام صادق مراغه مقام قهرمانی مسابقات متوسطه دوره دوم آذربایجان شرقی را کسب کرد.
ادامه مطلب...

نعمت رهبری سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم صیانت از آرمان های انقلاب و رهبری گفت: وجود نعمت بزرگ رهبری در کشورمان، سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان نظام اسلامی در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

سند تحول بنیادین ،قانون اساسی آموزش و پرورش است

سند تحول بنیادین ،قانون اساسی آموزش و پرورش است معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان قانون اساسی این مجموعه تلقی می شود.
ادامه مطلب...

تغییر در مدیریت فرهنگ و ارشاد شهرستانها در دستور کار نیست

مراغه - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برنامه ای برای تغییر مدیران ادارات شهرستانها نداریم و مدیران با تمام توان برنامه ها و اهداف اداره کل را در شهرستانها دنبال می کنند.
ادامه مطلب...

250 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار معدن کاران کشور قرار گرفت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت های معدنی کشور با اشاره به حمایت دولت از بخش معدن گفت: در این راستا از ابتدای سالجاری تاکنون 250 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار معدن کاران و فعالان این بخش قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و تالیفاتی در مراغه

برپایی نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و تالیفاتی در مراغه نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و تالیفات فرهنگیان مراغه در محل پژوهش سرای دانش آموزی آموزش و پرورش مراغه برپا شده است.
ادامه مطلب...

عملکرد مثبت شهرداری ها موجب رضایتمندی مردم می شود

مراغه – ایرنا – فرماندار مراغه گفت: عملکرد مثبت شهرداری ها در خدمت رسانی به مردم موجب رضایتمندی آنها از نهادهای اجرایی دولت و در نتیجه توسعه و آبادانی شهرها می شود.
ادامه مطلب...

استخراج وقایع حیاتی به برنامه ریزی صحیح در جامعه کمک می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: استخراج وقایع حیاتی (تولد، فوت و اردواج و طلاق) از سوی ثبت احوال موجب هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

آوای باغ شهر ایران: سایه بی تدبیری بر سر برجهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - نشریه «آوای باغ شهر ایران» در شماره 11 خود به حال و روز برج های تاریخی مراغه، متشکل از گنبد کبود و مدور پرداخته است.
ادامه مطلب...

730میلیون تومان خشکبار قاچاق در چاراویماق کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف خشکبار قاچاق به ارزش 730 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...