درخشش دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

انجمن های علمی دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت به میزبانی دانشگاه اصفهان با کسب 6 رتبه در مجموع خوش درخشیدند.
ادامه مطلب...

مساجد در ترویج نماز پررنگ تر از گذشته ایفای نقش کنند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در مساجد و مراکز فرهنگی و مذهبی گفت: نقش مساجد در ترویج فرهنگ نماز در بین جوانان باید پررنگ تر از گذشته شود.
ادامه مطلب...

دانشگاه ها در انتخاب سخنرانان همایش ها دقت کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی فرماندار مراغه با تاکید بر دقت دانشگاه در انتخاب سخنرانان همایش ها، گفت: هماهنگی با فرمانداری و شورای تامین شهرستان و تصویب هیات نظارت در این زمینه الزامی است.
ادامه مطلب...

همایش نجوم در مراغه برگزار شد

همایش نجوم در مراغه برگزار شد همایش نجوم به همت پژوهش سرای دانش آموزی و کانون فرهنگی تربیتی شهید متذکر آموزش و پرورش مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

غرب در قبال آل سعود و صهیونیست ها سیاست دوگانه دارد

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: آمریکا و سران برخی کشورهای غربی در قبال جنایات آل سعود و
صهیونیست ها سیاست دوگانه در پیش گرفته اند.
ادامه مطلب...

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان و دانش آموزمراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

بانوان در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد هستند

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: بانوان در طول تاریخ در عرصه های مختلف حضور فعال و توانمندی داشتته اند و امروز هم در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد بوده و برایانقلاب و نظام افتخارآفرینی کرده اند.
ادامه مطلب...

20 هزار تکواندو کار در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی گفت: 20 هزار تکواندوکار سازمان یافته در استان فعالیت می کنند که از این تعداد 12 هزار و 768 تکواندوکار مرد و هفت هزار و 232 تکواندو کار زن هستند.
ادامه مطلب...

آموزش امداد و نجات وظیفه همگانی است

آموزش امداد و نجات وظیفه همگانی است معاون فرماندار مراغه گفت: آموزش امداد و نجات و آمادگی در برابر حوادث و بلاهای طبیعی وظیفه همگانی است.
ادامه مطلب...

دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری...

دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت حفاظت محیط زیست آلمان می باشد.
ادامه مطلب...